Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לכל הנשואים/חברים ,בחורה קשה לפיצוח היתכן?

loko152
שימו לב! השרשור הזה בן 3702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחירת בת זוג לאדם מופנם/ ביישן, על בסיס של "שתה כמה דרינקים, צא למועדון, תהיה אגרסיבי ותסיים בתחתוינם של מישהיא (או בבית המעצר[תוספת שלי]) זו עצה, לדעתי האישית, לא מציאותית.

זה בדיוק מה שחשבתי כשראיתי את ההערה של עידן.

במקרה שלי זה כנראה יסתיים במעצר :rolleyes:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עידכון

יצאתי לבר והידידה הטובה שלי היתה שם במקרה אמרתי שלום יפה וחזרתי לשבת עם החבר'ה שלי .

בתוך החבר'ה שלי יש מישהי שהרבה זמן רוצה אותי שנראית טוב מאוד אבל בגלל שהיא ילדותית ברמות אז אני לא מעונין בה.

אז מה שקרה שהיא ישבה לידי ושיחקה בי בשיער והתחילה לפרלטט איתי בצורה בולטת...אותה ידידה שישבה בשולחן מאחורי כנראה דווחה לאחותה ואחרי חצי שעה אחותה שלחה לי הודעה .

מה קורה? איפה אתה? אני עניתי הכי קר בעולם והיא אמרה טוב אני באה גם לשבת עם אחותי והחברות שלה..אמרתי סבבה בכיף שלך וזהו נגמר השיחה[

היא באה ישבה שולחן מאחורי עם האחות שלה והחברות שלהן ..ואני קולט שהן מתחלששות מאחורי וממש מצביעות ואני לא אפילו אמרתי לזאת שאני דלוק עליה שלום שהיא נכנסה.

אחרי שעה של ריקודים ואלכוהול היא לקחה יוזמה ודיברה איתי "שיחת נפש" אותי זה לא עניין וחזרתי לריקודים היא כנראה נפגעה מהיחס ואחרי 10 דק' הלכה הביתה.

בסוף הערב אחותה אמרה לי תבואו מוצש אנחנו יוצאות כולם גם אחותי תיהיה ,אמרתי נראה כבר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שעידן זו הגרסת HK של בנצי :)

עכשיו קבל את הפאנץ', שנינו גם גדלנו באותה עיר (של פרחות).

מקדם, בהחלט מקדם, השאלה לאן מקדם.

הרי אם היא מחפשת (כדברייך) מישהוא עם בטחון עצמי גבוהה, מהר מאוד היא תקלוט אותך ותבין שאתה לא כזה.

אז מה השגת?

זיון?

בראבו, באמת שיהיה לבריאות.

אבל בשביל למצוא בת זוג לחיים ולא זיון, אני חושב שהעצה הטובה ביותר היא "פשוט תהיה עצמך".

עשית סלט שלם מהכל ידידי.

למר בחור פותח השרשור המלצתי בפשטות- תתעלם מהבחורה, זה כבר יגרום לה לרדוף אחריך במקום שאתה תרדוף אחריה.

משם התפתח דיון לגבי התגובות של בחורות לבחורים עם אופי שונה, איך הן מגיבות לבחור ה"חמוד" ואיך הן מגיבות לבחור שמדבר "תכל'ס" וזה יותר בהקשר של סצינת הבילויים, שים לב, סצינת הבילויים, לא סצינת הזוגיות, אלה פאזות שונות בתכלית.

גם אני אומר שכשתחפש בחורה לחיים תיהיה עצמך, זה יעזור לכך שתהליך החיברות שלך יהיה "תקין וטבעי", משמע אתה תמצא בת זוג שאופייה ואישיותה מתחברים בצורה טובה עם אלה שלך.

לגבי המשפט שהדגשתי, פה אתה לא ממש צודק מסיבה פשוטה- יש הרבה בחורים, תיקון- לרוב הבחורים יש מחסום שמונע מהם ללכת להתחיל עם בחורה, כלומר יכול להיות שיש להם אחלה אופי, נראים טוב, מתלבשים כמו שצריך והכל תקין ועדיין- הביישנות מורידה להם את הביטחון לצעוד לכיוון הבחורה ולהתחיל איתה.

מודה ומתוודה- גם אני הייתי ככה (גם היום אגב באופי שלי אני ממש לא מוחצן, בטח לא אגרסיבי או הטיפוס שמשתלט על השיחה, אבל היפוטתית אם לא הייתי נשוי- לא היתה לי היום בעיה ללכת ולהתחיל עם בחורה).

העניין הוא מאוד פשוט- ברגע שהתחלת לצאת לבלות, דרינק פה ודרינק שם, הביטחון העצמי עולה ואתה מרשה לעצמך לגשת לבחורה הזאת ולקרוץ לבחורה ההיא ופתאום אתה קולט שרגע, התחלת הערב עם 2-3 בחורות, הן זרמו איתך בשיחה כייפית והיה לך אחלה, אולי אפילו החלפת טלפונים עם אחת מהן שממש מצאה חן בעינייך.

מה שיקרה זה דבר פשוט- לאט לאט הביטחון העצמי שלך עולה, עם או בלי אותו דרינק כי אתה מבין שאותו דרינק הרי לא שינה את המראה או האישיות שלך, הוא סה"כ שיחרר לך את החסמים שאתה שם לעצמך (אנחנו מדברים על דרינק כן? כלומר שתיה בגבולות הטעם הטוב, כלומר לא שיכור מתנדנד ולא שיכור בכלל, פשוט קצת משוחרר).

זה כל הסיפור, לא צריך להפוך את זה לדרמות שפתאום הבחורה תגלה שיש או אין לך ביטחון עצמי גבוה ושאר מעשיות, בסצינת הבילויים זה לא מחזיק מים.

בהקשר לזוגיות רצינית- תיהיה עצמך, אל תפחד להתעלם ממישהי שמשחקת משחקי "חם\קר".

ודבר אחרון ואני שוב מדגיש, עבורך בגירה שדיברת על אגרסיביות (שמעולם לא דיברתי על כך) ועבור כל מי שעלול לטעות ולפרש דברים בצורה לא נכונה, אין שום בעיה להיות ישיר ולדבר בלי בלבולי מוח ומשחקים, הבחורה אמרה לא?

שחרר!

אין מה להלחיץ אותה ואם תסתכל שוב על הים תגלה שהיא גם לא הדג היחיד בו, הכל תמיד צריך להיות באוירה טובה כי המטרה (בין אם בבילוי לאותו לילה ובין אם בתכנונים לחתונה) היא להנות מהעניין ולהרגיש בנוח.

פות"ש,

עושה רושם שאותו בילוי עם החברים שלך והידידה בשולחן הסמוך משרת אותך לא רע, שים לב רק לא למתוח את הגומי יותר מדי שלא יקרע, ובמילים פשוטות- זה לא רע שהבחורה ראתה שיש מישהי אחרת שמתעניינת בך ושאתה לא ממש מתייחס אליה (לזאת בה אתה מעוניין), רק תעשה הכל במינון כדי שלא תגיע למצב שאותה בחורה בה אתה מעוניין תרים ידיים ותמשיך הלאה כי תחשוב שאיבדת בה כל עניין.

איך סיבכתי לך את החיים עכשיו?

:lol:

תהנה חביבי, הדרך מאתגרת אבל לא פחות מהנה מההגעה ליעד עצמו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סיבכת לו? אולי יצליח לנהל שתי מערכות יחסים עכשיו ;)

סתם,טוב שעשה מה שעשה,עכשיו שההיא תרדוף אחריו ובא לציון גואל.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה אחת - אף אחד לא מעלה את האפשרות שתכלול את האחות של הידידה וגם את הידידה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות קיימת כמו שאתה אומר,אך בשביל זה הוא קודם יצטרך לצאת עם הידידה בה הוא חושק,ולכשיתפתחו עניינים,יוכל לצרף את השניה.

עוד אופציה - הידידה שכביכול תרדוף אחריו,אחותה,+ עוד אחת שסיפר עליה,אבל לא מעוניין בה כי היא ילדותית בהתנהגות ;)

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לפותח השרשור לקחת את העצות של להיות עצמך. עזוב את הפוזות של הקשוח כי היא תעזוב אותך, עזוב את כל הדמיון שיש פה לאנשים על הרכבים רבי משתתפות. שטויות. את זה רואים באינטרנט, לא בעולם האמיתי. אפילו אם כל אחד שני יצהיר על התהוללות אינסופית. לדבר כולם יודעים.

מהדברים אני רואה שאתה רוצה אותה. היא אותך. יש פה יותר מבואי נצא לדייט קליל, פעם פעמים והלאה.

אז מה לעשות?

אפשר להזמין אותה לארוחה, אולי טיול. לדבר איתה על מה שאתה מרגיש ורוצה. לקלוט אם יש הדדיות.

ותמצא נושאים לשיחה בטלפון : בנות אוהבות לדבר, ככה זה, תשאל על לימודים/עבודה/הטלפון שלך או שלה/בקש יעוץ או טוב יותר ליווי לבחירת בגד.

אפשר לתכנן משהו עם אחותה: תגיע לביתן, אחרי כמה דקות האחות תמצא סיבה לצאת למשהו דחוף ותשאיר אותכם לבד. שתתחיל להכין קפה או כיבוד קל ולא תגיש אותו, ואז היא תשאיר לגברת שאתה חושק בה את ההמשך.

לך איתה !

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון 2.0

מוצ"ש יצאנו כל החבר'ה שלי והחברות שלה באיזה בר היה זרימה ממש טובה .

מה שקרה שחברה מאוד מאוד טובה שלה ישבה לידי באופן אקראי, והתחלתי לדבר איתה שאלות כלליות כאלה מה את עושה כרגע וכו'..אני בחור מצחיק מטבעי אז בשיחה היא צוחקת ומתלגלת מצחוק וכל זה לעיני מול "הבחורה שאני רוצה" ,במהלך הערב גם התייחסתי אליה טיפה אבל לא כמו הבחורה שישבה לידי.

בגלל שהיה לי שיחה וזרימה כ"כ טובה עם החברה הכי טובה שלה ,אז בסוף הערב אחרי שהגעתי הביתה דיברתי עם ידידה שלישית שלא קשורה למה שהיה אבל מכירה את הבנות ,ושאלתי אותה אם היא פנויה אז היא אמרה שכן אבל בגלל שהיה לי "קטע " עם הבחורה שאני רוצה אז אני שרוף אצל כל החברות שלה כי זה לא מתאים,אחרי השיחה הזאת פתאום ב3 בלילה הבחורה שאני רוצה שולחת לי הודעה שהיה ממש כיף והיא רוצה להיפגש שוב ..

יש מצב שבגלל שדיברתי כל הערב עם החברה הכי טובה שלה זה הדליק אותה ,אבל מצד שני שאלתי את הידידה השלישית על אותה חברה טובה שלה אם היא פנויה, והיא בדוק תספר לבחורה שאני רוצה "תשמעי הוא רוצה את החברה הכי טובה שלך" השאלה אם אני יהיה שרוף משניי הצדדים או שזה יעשה רק טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסביר מה עובר לבחורות בראש זה בערך כמו להביא תאוריה חלופית למפץ הגדול.

אני אומר שאם עדיין אתה מעוניין בראשונה,תזרום איתה, כן כן, לא לא, תמיד תוכל להגיד שהיא שידרה לך שהיא לא מעוניינת ואז המשכת הלאה ועכשיו שהיא כן מעוניינת אז גם אתה בעניין.

מה שאני לא ממליץ לך לעשות בגלל שהן חברות, לא לנסות לאחוז במקל משתי קצוותיו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז עכשיו יש מצב לידידה, לאחות של הידידה ולידידה של האחות של הידידה?

ואצל בנות העניין הזה מאוד חזק לדעתי - לא יוצאים עם מישהו שיצא עם מישהי מה"חבורה" (ואם כן, אז נהיה אפקט שחזק ברמתו לפיצוץ אטומי בתוך החבורה).

מה שיש לך ביד כרגע זאת האחות של הידידה. אם זורם לך, תפגשו שוב. נראה לי שהפעם כבר כדאי לבד.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז עכשיו יש מצב לידידה, לאחות של הידידה ולידידה של האחות של הידידה?

אכן הסיפור מתפתח מרגע לרגע,STAY TUNED! (איפה הברווז כשצריך אותו..)

וברצינות,קח את עצמך בידיים,גש לראשונה שאתה חושק בה,ותיזום עניין.

מרוב משחקים של הידידה עם אחותה ועם ידידה של אחותה ועוד אחות שיש לה ידידה שבכלל חברה של הידידה - בסוף לא יישאר לך כלום ותצא קירח מכאן ומכאן.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה זרימה ממש טובה...וזרימה כ"כ טובה עם החברה הכי טובה שלה

כמו ששנו חז"ליינו, יותר מידי זרימה, פחות מידי זירמה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...