Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי ניקוי בגדים ממוסך

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עובד במוסך כמעט חודש וכל פעם שהבגדים מתלכלכים, גם אחרי כביסה נשארים כתמים וכו'. התלכלכתי בשמן הגה והצבע נדבק גם לאחר כביסה וחומר. אני אישית רואה גם במוסך שלי שהבגדים תמיד נקיים אצל העובדים, כולל החולצה. קצת מרגיש לי לא נעים ללכת עם כתמים גם לאחר כביסה. בנוסף, נשאר תמיד ריח חלש כזה של "מוסך". לכל מי שיש נסיון אני אשמח לדעת! תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שואל אל העמיתים שלי לעבודה מה הם עושים...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה במוסך פרטי (כלומר מתכוון לא מוסך של יבואן רכב), מה אכפת לך לעבוד עם חולצות בסגנון של סוף מסלול - כאלה שלא ממש אכפת לך אם הן מתלכלכות? אם אתה אחד כזה שאוהב להיות מתקתק אז אבין למה לא.

האם חולצה שחורה מטשטשת כתמים כאלה ברמה שרק חד עין יכול לשים לב?

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת..אני אוהב להיות מתוקתק, אבל גם לא מפריע לי בכלל להתלכלך, הבעיה היא שיש לי סוודר של המוסך ומכנסי עבודה ונעליי עבודה. שלושתם מתלכלכים מהר מן הסתם מגריז ושמנים, אבל לא זה מפריע, אלא שזה לא יורד מהכביסה. אני רואה אצל מוסכניקים בגדים נקיים כמו לא יודע מה וזה מעצבן. עכשיו יש לי למשל כתמים גדולים של שמן הגה אדום על כל המכנס שלא יורד בכביסה... ולמה זה מפריע?אני יכול להתלכלך כמה שבא לך, אבל כשאני נוסע באוטובוס לפעמים זה קצת מציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף יום העבודה, מה מידת הלכלוך של הבגדים שלך לעומת שאר העובדים?

אולי מראש אתה מתלכלך יותר מהם, לכן גם לאחר הכביסות אצלך נראה המצב יותר גרוע.

אני לדוגמא, מספיק שאני מסתכל על לכלוך, מדגיש מסתכל ולא נוגע, אני כבר נראה כאילו עברתי דרך ארובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשים קליה על הבגד לפני הכביסה אולי זה יעזור.

למה אתה נוסע באוטובוס בבגדי עבודה? תחליף למשהו נורמאלי ונקי

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדים אצלי בצבא מתלכלכים הרבה פעמים מגריז ושמן.

בדרך כלל מכונה בטמפרטורה גבוהה עושה את העבודה, אבל אחת הנגדות אצלנו הציעה גם לשים מסיר שומנים פשוט כמו סאנט מוריץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשים קליה על הבגד לפני הכביסה אולי זה יעזור.

למה אתה נוסע באוטובוס בבגדי עבודה? תחליף למשהו נורמאלי ונקי

אחלה מוסך, אין שום מקום להחליף בגדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלנו בגדוד מכונאי רכב אחד שלא תראה אותו אף פעם מלוכלך, לא משנה מה הוא עשה. מתלכלך עד המרפק. צריך לשים לב איך עובדים.

עוד טיפ שלמדתי - תמיד שיהיה לידך סמרטוט לנגב את הידיים.

לגבי ניקוי הבגדים - יש תרסיס במיכל ירוק של סנו, מסיר כתמים או משהו כזה עם פקק שהוא מברשת בצבע לבן. אין כתם שלא הוריד לי.

מרסס על הכתם, נותן לו להתייבש לפי ההוראות ולמכונה.

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מוסך, אין שום מקום להחליף בגדים.

לא צריך מקום מיוחד כדי להחליף בגדים. כנס למשרד של המזכירה או תחילף פשוט באחת הפינות במוסך.

בקשר לכתמים וללכלוך, תעבוד עם שרוולים מורמים, תישען כמה שפחות על דברים ותמיד תסתובב עם איזה סמרטוט ככה שתמיד יהיה לך עם מה לנגב את הלכלוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...