Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת קיטור על התנהלות מוסכים מורשים קיאה.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי למוסך המורשה באשקלון, לקבוע תור ולפני לברר כמה יעלה טיפול 15K.

נאמר לי 674, אני: אבל איך זה יכול להיות? דיברתי עם המוסך בבאר שבע נתנו לי פחות (שיקרתי, לא דיברתי איתם עדיין)

היא: רגע ....... כן הנה אני יכולה לעשות לך ב587. אוקיי תודה, אני אחזור אלייך.

מוסך בבאר שבע: 672 אני: אני באשקלון אמרו לי 587. היא: רגע .......... כן בטעות נכנסתי למק"טים של רכב לא נכון, 582 המחיר.

אני: הבנתי, אז כנראה אני אסע לאשקלון כי המחיר זהה ושם קרוב לי יותר.

היא: ניתן לך 10 אחוז הנחה.

אני: אוקיי אני אחזור אלייך.

סניף אשקלון, אני (כבר בעצבים): תגידי לי בבקשה, אתם רשת אחת גדולה, המחירים לא אמורים להיות זהים?

היא: כן, למה?

אני: כי דיברתי שוב עם המוסך בבאר שבע והם הציעו לי 10 אחוז הנחה על החלקים.

היא: אני אתן לך 5 אחוז הנחה על החלקים ו10 אחוז הנחה על עבודה, יצא לך 532.

אני: סליחה על החוצפה אבל למה לא הצעת לי את זה מההתחלה וגרמת לי להתקשר ל3 מוסכים ולהיות שעה וחצי בטלפונים?

היא: גמגומים ופליטת דברים שלא קשורים לשאלה.

אני: טוב לא חשוב תודה, אני אתקשר עוד מעט לקבוע תור.

למה למהה?!

מוסך עין השלושה (מורשה לפי הבנתי) לוקח 425 על הטיפול הזה, ושנה שעברה לקח מחבר עם רכב זהה אבל ידני 370.

מדובר בקיאה פיקנטו ידנית מנוע 1000 2013.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יבלבלו לך את המוח,הם נותנים 10% הנחה לכל הלקוחות ללא קשר אם הם התמקחו על המחיר או לא.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוגזם,טיפול ראשון לפנדה עולה 500 וככה גם לפיגו 107.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן רגיל, אין שם יותר מגלון, פילטר מסכן, עבודה של רבע שעה, בלחץ.

בחשבונית הם רושמים 1.1 ש"ע .למה ?! ככה ! כי זה התקן לדבריהם.

שמן פז 5/30 + פילטר שווה 600 ש"ח כולל עבודה .:evil:

הם לא מפרטים מחיר חלקים ,אלא רושמים "קיט" לקיה .

בפעם האחרונה שדיברתי עם נציג המוסך .נאמר לי שאני לא הראשון שמתלונן על המחירים ,אבל "מה לעשות ,בחברה הסבירו שקיה זה מותג".

והכי הזוי שבעל מרצדס (מונית) משלם חצי מחיר ממני .ראיתי חשבונית -לא רב סרן שמועתי !

ככה יורים לעצמם ברגל.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתון עבודה אני עוד יכול להבין, כי אלה הנחיות יצרן ומכוניות באחריות. מה שאני פחות יכול להבין זה איך שמן ופילטר שמן לפיקנטו שווים קרוב (או אפילו מעל) ל-300 ש"ח, כשבסכום הזה אני יכול לקנות גאלון 10W60 אג'יפ לאלפא שלי ואותו פילטר ולהישאר עם עודף.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתה מתרגז. יש מחיר מחירון, וממה שאני מבין הוא די זהה.

אח"כ למוסך יש אפשרות לתת הנחות על עבודה ועל חלקים, וזה כבר תלוי בכושר המיקוח שלך.

נראה לי שאתה עושה את זה בצורה מצוינת, ומגלה צרכנות נבונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן ממוצע במורשה עולה 120-150,פילטר כ 50-60 לפחות לפנדה+107,אבל העבודה אווו..

על הפנדה שילמתי טיפול 40K+החלפת רפידות 680 רק עבודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשימה של מוסכים מורשים יש לך באתר של קיה:

http://kia-israel.co.il/?catid=%7BA2ED9328-8C2F-42CB-A643-43DEE2C17057%7D

לאחד מהם שנדמה לי מומלץ בפורום, אומנם בת"א (ואין לי שום קשר אליו, ומעולם לא הייתי שם), יש אתר עם מחירון מסודר, רק 425 ש"ח כולל מע"מ:

http://www.kia-center-telaviv.co.il/text.asp?wood=665

אגב, לא מבין מה אתה רוצה מהפקידה שבסה"כ עושה את עבודתה כפי שהוגדר לה, ואתה עשית את תפקידך כצרכן וביצעת סקר שוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב עדכון:

נסעתי אליהם לעשות טיפול.

איך שהגעתי לאשקלון "שלום, יבגני?"

"שלום, כן"

ומפה התחיל כל התהליך של פתיחת כרטיס וכו וכו.

חדר המתנה שכולל פינת קפה ומחשב, ונשנושים במקרר.

הרכב נכנס לטיפול ויצא זריז. הייתי שם סה"כ שעה למרות שכשהגעתי כל הליפטים היו תפוסים.

לצערי הם מילאו לי שמן ממכונה אוטומטית, ציפיתי שיעבדו עם גלון שמן וישאירו לי מה שנשאר - לא נורא.

בחדר ההמתנה חלון שקוף גדול ככה שאתה יכול לראות כל מה שעושים לך ברכב, ובין לבין שמתי לב ששמים לי מים כחולים למגבים.

מסיפורים שקראתי פה כבר הייתי מוכן נפשית לסעיף בשם "*מים למגבים" ותוספת תשלום.

בקופה התפלאתי שלא הזכירו על זה דבר.

קיבלתי הנחה של 10 אחוז עבודה ו5 אחוז חלקים. מסתבר שיש לי גם הנחנה נוספת של 7% אם אני משלם באשראי של "חבר".

סה"כ יצאתי עם נזק של פחות מ500 שקלים. עדיין יקר לטעמי בשביל טיפול כזה אבל לא נורא.

קיבלתי תלוש לשטיפת הרכב ו2 רייחנים.

יצאתי מבסוט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השמן הם לא צריכים לתת לך עודף.

אכן במוסכי פיאט וקאיה לפחות לא גובים על שימוש בנוזל שמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא נוזל השמשות אבל, הנוזל עצמו פשוט חרא. אני לא יודע איך זה אפשרי, אבל הנוזל ה"אקולוגי" של אוטו-דיפו עושה עבודה יותר טובה ומשאיר פחות סימנים.

אני מקווה שאפשר לבקש מהם לא למזוג נוזל שמשות.

גם יצויין לרעה שהם מדביקים מדבקה על לוחית הרישוי. אבל הם מכבדים את הבקשה לא להדביק אחת, אז לפחות זה הרוע במיעוטו.

לא עשיתי טיפול אצלם עדיין, אבל שם הרכב שלי אושפז שבוע בעקבות כשלון במרימי השסתומים. (אחריות, לא שילמתי אגורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במשך 2 שנים לא היו בעיות עם הנוזל שהם שמים,והוא ניקה כמו כול הנוזל שמשות 4 ליטר ב 20 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקר שוק... מעניין. אילו היית בא לחופשה כאן באילת, על הדרך גם היית עושה את הטיפול, גם פחות מע"ם. בלי שום קשר, היבואנים הללו מנצלים את זה שאתה תלך תמיד למורשה, במסגרת האחריות. ככה זה. רוצה אחריות? אם כן, אז שמן+פילטר=500 שקל. וטוב שבדקת והתווכחת. אחרת היית משלם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...