Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעתי ברכב (מצורפת תמונה) - במה זה יעלה לי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום בדרכי חזרה מהעבודה ברגע של היסח דעת ושיקול דעת מוטעה פגעתי מאחורה בקיה פיקאנטו (מצורפת תמונה).

לקחתי אחריות ואשמה מלאים לתאונה והחלפתי פרטים עם הנהגת. היא מצידה אמרה שלא תתבע אם נוכל להתחשבן בינינו על עלות התיקון.

אשמח לדעת מה העלות של תיקון שכזה ואיך עלי לפעול בנושא על-מנת לצאת הוגן מצד אחד אך לא להיפגע מצד שני (במקרה שהיא תדרוש פגוש חדש על חשבוני).

IMG_0507.JPG

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וחשוב לציין שהיא עברה היום בבוקר עוד תאונה באותו הפגוש שנהגת אחרת נכנסה בה בצד (רואים את השפשוף בתמונה) וסביר שהיא תתבע גם אותה על הנזק הגדול יותר לפני שהיא תדבר איתי.

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שהיא בכלל לא תחזור אליך, הרי צביעת הפגוש לא תהיה נקודתית רק בשפשוף הראשון, אלא על כל הפגוש, ואז מה הטעם לפנות גם אליך שהרי כחלק מהתיקון תוקנה גם הפגיעה שלך?

אישית הייתי מנסה להיפגש כל השלושה המעורבים, לקבל הצעת מחיר לצביעת פגוש, ולהתחלק שני הנהגים הפוגעים בסכום בצורה כזו או אחרת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הנהגת התקשרה אלי וטענה שהיא הלכה למוסך המרכזי של קיה ששם אמרו לה שהתיקון לפגיעה מהתאונה הראשונה שעשתה יעלה 2300 ש״ח ולמרות שהם צובעים מחדש את הפגוש התיקון לתאונה השניה יעלה 1500 ש״ח נוספים וזה רק לצביעה מבלי שהוא יכול לשלול נזק נוסף לתופסנים של הפגוש.

מה שאני לא מבין זה אם הוא צובע את הפגוש בתיקון התאונה הראשונה איזה צורך יש לצבוע מחדש כדי לתקן את הנזק השני. קסעתי להגיע איתה למוסך ואשמח לטיפים איך להתמודד עם המוסכניק בהקשר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

המחירים של מחלקות הפחחות צבע במרכזיים מופרכים ואיכות העבודה לרוב לא בהתאם.

המחיר פה מופקע. לא מבין את חלוקת העבודה ואת הקשר בין התאונה הראשונה לשניה.

נסה להוריד אותה מזה כי פחח עצמאי (אבל אחד טוב, כי חאפרים יש בשפע) יעשה עבודה טובה יותר ובפחות כסף.

עבודות צבע בסיסיות נעות בין 300 ₪ לזולות לאלף וקצת לאיכותיות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגיון בצביעה כפולה או בחיוב כפול על הצביעה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להבדיל בין הנזק הראשון לשני?

מי שבר את הקליפסים? אתה? הקודם?

זה באמת נזק זעיר.

400-500 ש"ח פיצוי הם הוגנים ואפילו הוגנים לטובתה.

הבעיה שהיא תופסת אותך בביצים עם ההצעה שקיבלה מהמוסך וזה לא יעמוד לזכותך אם תחליט להיפגש איתה בבית המשפט.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי עכשיו למוסך בו היא מעוניינת להיפגש ולדון על המחיר ושם יועץ השירות אמר לי שצביעה בלבד של כל הפגוש תעלה 800 ש"ח לפני מע"מ ואם יש צורך בתיקונים המקסימום יכול להגיע ל1500 ללא מע"מ.

לפי דעתי א שעובדים עליה במוסכים כי היא בחורה ולא מראה שפע של הבנה או שהיא מנסה להונות אותי ולקבל פיצוי כפול על אותה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכל מקרה אחד מהשניים. גש איתה למוסך כפי שרצית. שם הכל יתברר. אם תצליח להביא את הצד השלישי זה בכלל יהיה מצוין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להאמין שהמוסך ביקש לצבוע את הפגוש פעמיים. אם יחזרו על השטות הזו, בקש מהם הצעת תיקון בכתב.

אני שותף לתחושתך כי מישהו (המוסך או הנהגת) מנסה לעשות רווח מן העובדה שהיו שתי פגיעות נפרדות.

הקלט את הפגישה. צלם את שתי הפגיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שאם היא היתה מתקשרת אלי עם ה"הצעה" הזו ב 2300 שקלים הייתי שולח אותה לקיבינמאט.

מתחיל להקליט כל שיחה איתה, ושולח אותה לדבר עם סוכן הביטוח שלי (בהנחה שיש לך סוכן ביטוח עם טיפת אינטיליגנציה).

אם היא ממשיכה הייתי דורש ממנה להגיע למוסך מטעמי שיתן הצעת מחיר. אם היא לא מגיעה - מנתק קשר ושתלך לחפש.

היא חצופה. ראשית זה "תיקון" של שתי נקודות צבע שיעלה מקסימום 100 שקלים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כדי לצאת הוגן כפי שכתבת מגיע לגברת .

700 ש"ח עבור צביעת המגן האחורי ,פיקנטו רכב חדש ויש לבצע צביעה כמו שצריך .

מגיע לה גם ירידת ערך זעומה עבור צביעה לא מקורית של המגן . לכן סך 700 שח זה בסדר יותר .

שלא לדבר על תיקון מגן ,לפי התמונות נראה כי יש צורך רק בצביעה .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...