Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מעוניין לרכוש רמקולי 6X9 , שאלות...

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע לך ללכת לחנות, לתת להם להציע לך כמה רמקולים, בדרך כלל אם הם מציעים לך משהו יש להם

גם מקום שתוכל לשמוע אותו (אולי מותקן באחד הרכבים של עובדי החנות וכו') אם תאהב את מה ששמעת תרשום

את הדגם המדויק+המחיר, תפרסם פה ונוכל להגיד לך אם המחיר שווה או לא, ואם לא אז לעזור לך למצוא דילים

משתלמים יותר.

בהצלחה.

"Don't drink and drive, Smoke and fly"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מציע לך ללכת לחנות, לתת להם להציע לך כמה רמקולים, בדרך כלל אם הם מציעים לך משהו יש להם

גם מקום שתוכל לשמוע אותו (אולי מותקן באחד הרכבים של עובדי החנות וכו') אם תאהב את מה ששמעת תרשום

את הדגם המדויק+המחיר, תפרסם פה ונוכל להגיד לך אם המחיר שווה או לא, ואם לא אז לעזור לך למצוא דילים

משתלמים יותר.

בהצלחה.

תודה רבה! אני מתכוון לעבור על כמה אתרים וחנויות לפני הקניה למציאת הדיל הטוב ביותר.

אני יכול לעבור אצל פחח והוא יכין לי מידות של 6 על 9 ואז אני יכול להרכיב איזה רמקולים 6 על 9 שאני רוצה?

ומה לגבי החיבורים? הם מתחברים כרגיל לחיבורים הקיימים של הרמקולים שלי? 2 חוטים לכל רמקול אם אני לא טועה...

הדבר האחרון שחסר לי זה שאני אקנה רמקולים והם לא יתאימו...!

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחח, מי שמתקין לך את הרמקולים יעשה לך חיתוך בפח (אם צריך). וכן הם מתחברים לחוטים הקיימים.

דיברתי עם המתקין שממנו חשבתי לקנות את הרמקולים (התקנה חינם) והוא אמר שהוא לא רוצה להתעסק עם הפח ושאני אלך לפחח ואעשה אצלו חיתוכים ואחר כך אגש אליו.

מישהו יודע כמה זה צריך לעלות?

ועוד משהו.... הציעו לי כאן (בה"פ) רמקולים, מה דעתכם עליהם???

http://www.audionet.co.il/details.asp?id=488&lead_id=1769&look=

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הוא חשב שאתה לא צריך חיתוך והוא מתעצל, כי בדרך כלל כל מקום שמוכר רמקולים ועושה התקנות

במקום מתעסק גם בחיתוך. בכל אופן ההתקנה אמורה לעלות בסביבות ה150 שקל, אני מציע שתלך למתקין אחר.

בקשר לרמקולים, לא היה לי ניסיון איתם אבל לפי הביקורות של האנשים פה הם אחלה רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הוא חשב שאתה לא צריך חיתוך והוא מתעצל, כי בדרך כלל כל מקום שמוכר רמקולים ועושה התקנות

במקום מתעסק גם בחיתוך. בכל אופן ההתקנה אמורה לעלות בסביבות ה150 שקל, אני מציע שתלך למתקין אחר.

בקשר לרמקולים, לא היה לי ניסיון איתם אבל לפי הביקורות של האנשים פה הם אחלה רמקולים.

בדיוק, התקנה תעלה לי כ150 שקלים. הוא מתקין לי בחינם אבל לא רוצה להתעסק עם הפח (הוא כבר התקין לי כמה זוגות של רמקולים ואת הרדיודיסק והכל היה בחינם).

מה שמעניין אותי יותר זה ההתקנה של הרמקולים וכמה יעלה לי חיתוך אצל הפחח (ולא לשכוח את הפיוניר שבקישור, האם המחיר משתלם וכדאי ללכת עליהם?).

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך ההתקנה והחיתוך עולים בסביבות ה150 שקל.

והרמקולים כפי שאמרתי לי אין ניסיון איתם אבל הרבה אנשים פה רכשו אותם והם מרוצים, מה שנראה לי

עיסקה כדאית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לך ההתקנה והחיתוך עולים בסביבות ה150 שקל.

והרמקולים כפי שאמרתי לי אין ניסיון איתם אבל הרבה אנשים פה רכשו אותם והם מרוצים, מה שנראה לי

עיסקה כדאית :)

תודה, אבל בגדול 330W זה חזק לא?

עדיף לי כבר לקנות אצל זה שמתקין לי בחינם חוץ מהפח........300+150 לא משתלם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודדים לפי RMS לא לפי W אם אינני טועה :)

אתה לא טועה, RMS מבטא את העוצמה האמיתית של הרמקול.

עכשיו אני מתלבט בין 240W ב260 שקל או 330W ב300 שקל.

(שניהם מהקישור שהבאתי).

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rms לא מבטא עוצמה,

RMS מבטא את יכולת הסליל. כמות ההספק שהוא יכול לספוג.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אמרתי לך, עצה אישית שלי תיקח את ה-240W, אני יודע שהם יותר טובים מכולם הסדרה הלבנה...

כאילו, יש להם סאונד יותר נקי...

וגם לא צריך יותר...

אתה רוצה אני יכול לסדר לך התקנה ב-100 ש"ח (כולל חיתוך), אם היית בא ואומר לי התקנה ללא חיתוך, היה גם חינם...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אמרתי לך, עצה אישית שלי תיקח את ה-240W, אני יודע שהם יותר טובים מכולם הסדרה הלבנה...

כאילו, יש להם סאונד יותר נקי...

וגם לא צריך יותר...

אתה רוצה אני יכול לסדר לך התקנה ב-100 ש"ח (כולל חיתוך), אם היית בא ואומר לי התקנה ללא חיתוך, היה גם חינם...

אצל מי התקנה?

ואיזה רמקולים יש לך להציע מיד ראשונה חדשים?

ותאמת לא הבנתי כ"כ למה 240 צריכים להיות יותר טובים מ330

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום סידרה ההספק לא משפיע, זה לא נתון שצריך להתסכל עליו.

כל רמקול לגופו, ההספקים לרוב מבטאים את הרמה של הרמקול, ולכן נמצא "התאמה" כל שהי..

ולא לדבר על העובדה שנתון של 330 רחוק מלהיות נתון.......

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...