Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסי ערפל שלא הגיעו עד עכשיו

שימו לב! השרשור הזה בן 3823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דואר ישראל עובד לאט!

תגיד ,איזה פנסים רכשתה אפשר קישור ?

אני חושב להזמין את זה .

http://www.ebay.com/itm/271189834062?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

זה מתאים בכלל לדגם שלנו?

ותגידו מה ההבדל בין שני הספויילרים האלה? בתמונות זה ניראה אותו דבר אז מה הקטע שאחד יותר זול מהשני?

http://www.aliexpress.com/item/06-11-CIVIC-FA1-FD1-FD2-TYPE-R-REAR-WING-TRUNK-SPOILER/756432168.html

http://www.aliexpress.com/item/06-11-FA1-FD1-FD2-TYPE-R-REAR-WING-TRUNK-SPOILER/1417563982.html?s=p

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה מתאים בכלל לדגם שלנו?

ותגידו מה ההבדל בין שני הספויילרים האלה? בתמונות זה ניראה אותו דבר אז מה הקטע שאחד יותר זול מהשני?

http://www.aliexpress.com/item/06-11-CIVIC-FA1-FD1-FD2-TYPE-R-REAR-WING-TRUNK-SPOILER/756432168.html

http://www.aliexpress.com/item/06-11-FA1-FD1-FD2-TYPE-R-REAR-WING-TRUNK-SPOILER/1417563982.html?s=p

זה אמור להתאים יש רכבים בארץ שיש להם את הצורה הזו

097801.2-lg.jpg

בקשר לספוליר ,נראה אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמור להתאים יש רכבים בארץ שיש להם את הצורה הזו

097801.2-lg.jpg

בקשר לספוליר ,נראה אותו דבר

(זה אני(הונדה 97) הפנסי ערפל בתמונה אלה הם המקורים, מה שהבאתה בקישור ניראה גם דומים למקור אולי זה גם תואם למקור.

והזמנתי בסוף את הספיילר!

אשמח לשמוע מאנשים שהזמינו אי פעם ספויילר לרכב, איך ממשיך כל הקטע תשלום המכס והמשלוח וכמה עולה כל העסק, אני יודע שאני הולך לשלם כפול מימה ששילמתי בקניה מחול אבל אני מוכן לזה רק שיגיע והכל ילך כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(זה אני(הונדה 97) הפנסי ערפל בתמונה אלה הם המקורים, מה שהבאתה בקישור ניראה גם דומים למקור אולי זה גם תואם למקור.

והזמנתי בסוף את הספיילר!

אשמח לשמוע מאנשים שהזמינו אי פעם ספויילר לרכב, איך ממשיך כל הקטע תשלום המכס והמשלוח וכמה עולה כל העסק, אני יודע שאני הולך לשלם כפול מימה ששילמתי בקניה מחול אבל אני מוכן לזה רק שיגיע והכל ילך כמו שצריך.

אני הזמנתי בעבר ספוילר לרכב (לנסר איבו) בגלל הגודל וחברת פאדאקס הייתי צריך אישור ממשרד התחבורה. בסופו של דבר קיבלתי אותו, צבעתי אותו לפי קוד צבע הרכב והרכבתי אותו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי בעבר ספוילר לרכב (לנסר איבו) בגלל הגודל וחברת פאדאקס הייתי צריך אישור ממשרד התחבורה. בסופו של דבר קיבלתי אותו, צבעתי אותו לפי קוד צבע הרכב והרכבתי אותו לבד.

אכן נשמע שזה לא סיפור להרכיב לבד צריך רק לעשות כמה חורים במקום הנכון וזהו אבל הפחד לעשות טעויות זה הקטע.

אני חושב שאני יגיד לאלה שאני עושה אצלם צבע שכבר ירכיבו לי בעוד תוספת קטנה.

היה סיפור לקבל את האישור הזה? האם זה היה ספויילר כולל אור ברקס? כי הבנתי שלא ניתן להזמין ספויילר עם אור ברקס בגלל שמשרד התחבורה לא מאפשר זאת,

כמה שילמתה מכס? וכמה עלה לך הספויילר אז, ומה המחיר הסופי?

כי אני מתכונן להוצאה כפולה מינימום על מיסים ומכס כולל משלוח, בלי לדבר על צבע והתקנה.

והאם צריך לדווח על כך למשרד התחבורה על תוספת ספויילר לרכב? להוסיף את זה לרישיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה סיפור אבל סתם מעצבן. הספוילר היה ללא אור ברקס ולא רושמים דבר כזה ברישיון. בסופו של דבר הכל כולל הכל עלה לי בערך 1600 ש"ח.

תגיד עוד משהו, הספויילר הגיע בצבע לבן של רכב או בלי צבע בכלל?

כי אם זה מגיע בצבע לבן זה חוסך לי את עניין הצביע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיע בצבע שחור בצדדים וקרבון באמצע והרכב היה בצבע כסף. אבל מזה לצבוע עוד יום עבודה וישר להרכיב. חוץ מהחורים והברגים צריך חומר איטום שלא יכנס מים וידביק יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיע בצבע שחור בצדדים וקרבון באמצע והרכב היה בצבע כסף. אבל מזה לצבוע עוד יום עבודה וישר להרכיב. חוץ מהחורים והברגים צריך חומר איטום שלא יכנס מים וידביק יותר טוב.

אתה יודע להגיד לי איזה חומר איטום יתאים לעבודה כזאת במידה ואני מעדיף שדוד שלי ירכיב לי אותו?

סיליקון שקוף יעשה את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע להגיד לי איזה חומר איטום יתאים לעבודה כזאת במידה ואני מעדיף שדוד שלי ירכיב לי אותו?

סיליקון שקוף יעשה את העבודה?

כן בדיוק סיליקון שקוף עושה אחלה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...