Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

נו מה אומרים? חזל"ש?

ניראה שהראלי חזר, מעניין עד לאן נגיע הפעם.

אגב מי רוצה להסביר מה מיקרוסופט עושה עם הבלוקציין של ביטקויון? שמעתי ולא הבנתי על מה מדובר ומה המשמעות שלו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו מה אומרים? חזל"ש?

ניראה שהראלי חזר, מעניין עד לאן נגיע הפעם.

הנה מה שקרה בינתיים:

1. לפני שבוע בדיוק Binance הודיעו שנגנבו להם 7,000 ביטקוינים בשווי של 40 מליון דולר... בעקבות כך, המנכ"ל שלהם הציע להגיע להסדר עם הגופים שמתפעלים מעל 51% מסך כוח החישוב של הבלוקצ'יין (כורי ביט-קוין) על מנת להחזיר את ה Blockchain למקום שהוא היה בו לפני הגניבה... מה שעורר זעם, ויתרה מכך, הבנה שבאמת רק מספר קטן של כורים אחראי על נכון להיום על מרבית כוח החישוב ברשת. עקב התגובות הקשות, התוכנית בוטלה - https://bitcoinist.com/shocked-he-went-there-crypto-takes-sides-on-binances-alleged-bitcoin-reorg-plan/

מה שמעניין הוא שבשנים שעברו, אירוע שכזה היה מוריד את ערך הביטקוין באותו רגע בכמה עשרות אחוזים. הפעם לעומת זו, הביט-קוין עולה. כיצד?

2. מה שמוביל אותנו למשרד התובע הראשי של ניו-יורק, שגילה ש-850,000,000 דולר(!!) כנראה נגנבו מ BitFinex, חברת בת של iFinex. מה עשו ב iFinex? 'מזל' שיש להם חברת בת שהנפיקה Stablecoin בשם Tether, שבו כל מטבע היה אמור להיות מגובה בדולר אמריקאי אמיתי. נכון להיום ישנם 2,801,452,915 מטבעות תת'ר - כלומר שבחשבון כלשהו בעולם היו אמורים להיות 2,801,452,915 דולר אמריקאים תחת שליטת החברה. זו הייתה ההגדרה המקורית עד ל-14 במרץ 2019 שבה החברה שינתה את ההגדרה בצורה חד צדדית כך שיתכן שחלק מהדולרים האמריקאים ינתנו כהלוואה לחברות קשורות - BitFinex במקרה שלנו. כלומר, לפי האישומים, הם כיסו את הגניבה על ידי הלוואת 850,000,000 דולר של משקיעים מ Tether ל BitFinex, בלי להודיע על כך דבר.

למי שיש טיפה זמן, אני ממליץ לקרוא את https://www.coindesk.com/bitfinex-ny-prosecutors-tether-850-million-allege

https://www.coindesk.com/ny-regulators-bitfinex-must-be-made-to-disclose-tether-deal-documents

כולל הקישור לקבצי PDF בהם העתקים של אימיילים של עובדי BitFinex שמראים שהם היו במצוקה תזרימית קשה ביותר.

העניין נידון בימים אלו בבית משפט בניו-יורק, ויתכן מאוד שהראלי שאנחנו רואים בשבועות האחרונים הוא אנשים שמוכרים את התת'ר שברשותם לביט-קוין, ואז מוכרים את הביט-קוין לכל מיני אנשים ששמעו על ה-'ראלי' וממהרים להיכנס בתקווה שהביט-קוין, מטבע העתיד, יגיע חזרה ל-20,000 דולר וצפונה מכך.

פראיירים לא מתים. הם רק מתחלפים... לפעמים.

עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה פתחתי חשבון ב robinhood, שמתי בו 1000 דולר בלבד ואמרתי שזה כסף המשחק שלי ואני מנסה למקסם אותו באמצעות התנודות של ביטקוין. אם אני מגיע ל-0 אני לא מכניס דולר נוסף למשחק.

בנתיים אני מורווח 19% מקניה ומכירה. כרגע בפוזיציה של מזומן ומחכה להכנס שוב ברגע שקצת ירד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עדיף לקנות זהב.
אם אתה רוצה לשמור כסף, כן.

אם בתור השקעה - לא יודע אם תרוויח מזה הרבה. אולי בזמן קרייסיס עולמי כלשהו, כשאנשים מאבדים אמון בממשלות שלהם, וערך הכסף יורד, אז הביקוש לזהב עולה, כך גם הערך שלו.

מצד שני, אחרי מלחמה גרעינית לא יודע אם הוא יהיה שווה הרבה, יהיה קצת שינוי בסדר עדיפויות, כשלא בטוח אם שעון רולקס יקנה לך כיכר לחם.

מסקנה - תקנה מונה גייגר, תאגור שימורים, נשק ותחמושת, עדיף. מומלץ בחום גם אופנוע שטח ישן ופשוט מדגם נפוץ. ותתחיל להכנס לכושר מעכשיו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה מחושב המחיר שם? גרם? אונקיה?697b1ac6035c9779201b23f1fea6f215.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oh god not this again

עוד פעם כל מיני מילניאלס יתחילו לשפוך כסף על מערכות מחשוב, יגרמו למחסור עולמי בחלקים ויביאו לעליית מחירים.

מתי אנשים יבינו שאין כזה דבר כסף קל...

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לישפוט לפי 24H VOLUME אז אנחנו כבר לפני עוד עונה, הווליום כפול מהשיא של העונה הקודמת.

לדעתי רווח מובטח יהיה ליקנות כרטיסי RADEON VII ולישמור בצד ולימכור כאשר המחירים ירקיעו שחקים.

אם השיגעון יחזור אז הכרטיס הזה ימכר בלי בעיה ב1500$ פלוס לעומת ה675$ שעולה כיום.

CryptoVol.JPG

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, 1080TI נימכרו בקרוב ל2000$ בשיא, עכשיו הכרטיס הזה של AMD הוא מיפלצת COMPUTE, עם 16GB HBM2 עם רוחב פס זיכרון של 1TB/S!.

ואפילו בלי קשר למייניג, בכיף אפשר להעיף אותם ליוצרי תוכן וAI וכו', אם היה לי כסף פנוי הייתי זורק אחד בצד ומוכר בעת השיגעון חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשיתי את זה שנה שעברה...

מכרתי בערך חמש כרטיסי GTX של nVidia שלא היה אפשר לקנות באתר אלא אם כן ישבתם ורעננתם כל היום. השתמשתי באיזה תוסף לדפדפן שעשה את זה על אחד המחשבים במשרד וכל פעם שפתאום הם שחררו מלאי למכירה הייתי קונה כמה.

Hustling every day

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב.

אני חושב שארכוש 4-5 יחידות.

בתקופת הבהלה לזהב מי שעשה את הכסף היו מוכרי ציוד כרייה ולא הכורים עצמם.

תלמדו מהיסטוריה.

מזכיר לי את התוכניות עם הכורי זהב בדיסקברי.

מביאים ציוד כריה שעולה אלפי דולרים ביום רק להפעיל ולתחזק אותו, שלא לדבר על קניה/השכרה/החכר, משכורות לפועלים והוצאות מחיה לעצמם,

אבל מבסוטים עד הגג אם מוצאים חתיכת זהב ששוקלת ארבע גרם בלחץ, וחוגגים כאילו הבעיות שלהם בחיים נגמרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

https://tech.walla.co.il/item/3242494

ניראה שכל חברה גדולה הצטרפה וכולם פשוט מדלגים על המערכת הבנקאית היקרה והאיטית?

העתיד באמת אמור ליהיות בבלוקציין, עידן חדש בפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למשחק הקניה והמכירה שלי אני כרגע מורווח 25.6% על האלף דולר ששמתי כדי לשחק.

נראה שעבורי אישית ביטקוין היתה השקעה טובה :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...