Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה קילומטרים אתם נוהגים לעבודה?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהבית למשרד - 1 ק"מ.

אם אני בא באוטו לוקח לי יותר זמן למצוא חניה.

הפרויקטים (ועדות תכנון ומבנים עצמם) מפוזרים ברדיוס של 5 - 50 ק"מ מהמשרד.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אופניים עם הילוכים. :wink:

ולעניין התחרות הקטנה שהולכת פה... 700 מטר ו-8 דקות הליכה, bitches! :twisted:

שברתי אותך....

כ-1.5 קילומטר ברוטו, בפועל הליכה של כ-250 מ׳, היתר במדרגות נעות.

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17 ק"מ לכיוון שלוקחים כ 18 דק'.

פעם בשבוע בערך נסיעה ללקוח בין 50-55 ק"מ לכיוון.

כמובן שהכל משולם ע"י המעסיק בצורה מלאה +.

לנסוע מרחק של 90 ק"מ לכיון יכול לגבות מחיר לא קטן לאורך זמן, קח בחשבון.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע - 19 קילומטר מהבית לעבודה - הבעיה, כביש 5 (ראש העין - רמת החי"ל)

אם אני יוצא עד 7:15 מהבית - לא נורא בכלל - 45 דקות הייתי במשרד עם כוס קפה ברוב הבקרים - אחרי זה - שעה עד שעה וחצי.

הדרך חזרה ברוב המקרים דווקא הרבה יותר זריזה ולוקחת בין 30 ל45 דקות ברוב המקרים - כמובן יש יוצאי דופן נוראיים.

הפתרון?

רכב שנוח לי לשהות בו, בידוד אקוסטי יותר מלקסוס ממוצעת ומערכת סטריאו טובה עם אינטרנט זמין.

כל החיים התעסוקתיים שלי הם בעצם מסלולים דומים כמו חולון-ראש העין, הפעם היחידה שבה הייתי במסלול קצר יותר (לא בהרבה) היתה הוד השרון לראש העין, אמנם היה קצר יותר אבל הספקתי להנות פחות מהמערכת.

אני לא רואה את עצמי עובר את מחסום ה30 קילומטר מהעבודה לבית אלא אם כן זה ממש שווה את זה כמו למשל לגור בבית פרטי באזור הגלבוע ולעבוד בת"א יומיים שלושה והשאר מהבית - זה אולי מקרה היחיד שאוכל לחרוג בו.

אבל אני גם ממש לא אסתדר עם עבודה במרחק יריקה מהבית - חייב את הניתוק הזה בין הבית לעבודה, פשוט חייב

הכביש, הנהיגה והמערכת הם סוג של ניקוי ראש וקצת זמן לעצמי לפני שאני משנה פאזה מעבודה לבית.

טוב - אולי זה גם בגלל שאני כבר נשוי עם ילדים וההפסקה הזו בין עומס אחד לעומס אחר (והרבה הרבה יותר טוב ואהוב מאשר עבודה) כן עושה לי טוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד מהבית :-P

המשרד נמצא כארבעים ק"מ של נסיעה בכבישים, כאשר צריך להגיע לשם זה סיוט. ברכב, ברכבת, אוטובוס לא משנה מה לוקח כשעה עד שעה ורבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הצעת עבודה מעניינת אך מרוחקת כ 90 ק"מ מהבית. אני רוצה לשאול את החברים -במיוחד כאלה שעובדים רחוק מהבית ,איך הם מתמודדים עם זה .עד כמה זה מפריע והאם חשבו למצוא עבודה אחרת רק בגלל המרחק. לצורך הדיון הוצאות רכב ודלק הן לא חלק מהתלבטות כי יש רכב מהעבודה.

נוהג כ 50 ק"מ לעבודה לכל כיוון (סה"כ 100 ק"מ) כבר הרבה שנים, ועוד כ 100-300 ק"מ בעבודה, סה"כ קילומטרז' שנתי כ 50.000 ק"מ.

התרגלתי ולא רואה בזה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברתי אותך....

כ-1.5 קילומטר ברוטו, בפועל הליכה של כ-250 מ׳, היתר במדרגות נעות.

:lol:

באמת ניצחת, אתה הכי פדלאה בפורום :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ניצחת, אתה הכי פדלאה בפורום :wink:

להגנתי אומר שבירידה למשרד בבוקר אני נמנע מלקחת מונית (בניגוד לחבריי) ואת המדרגות הנעות אני גם הולך ולא עומד כמו פדלאה (חצי פדלאה).

בעליה חזרה הביתה או שאני עומד ברוב המדרגות או שאני תופס מונית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום יום הנהיגה שלי היא מאשקלון לאשדוד וחזרה. יוצא פעם בשבוע להקלטת ישיבה בפתח תקווה ברכבת ששורפת לי בממוצע 3 וחצי שעות.

לגבי השאלה בשרשור, העניין של נסיעה של 90 ק"מ והזמן הנדרש לך להגיע חזרה לבית או לעבודה, זה כיצד זה משפיע על המשפחה וחיי היום יום שלך. זאת אומרת, האם מעכשיו תגיע הבייתה ולא תראה את הילד/ה ותצא מהבית כשהיא ישנה? האם בגלל הנסיעה תגיע עייף יותר ולא תוכל לתפקד כפי שהייתה רוצה? זה שיקולים מהותיים. כמובן שלפעמים הצורך בשכר יותר גבוהה או הצורך בתפקיד מסויים שיתרום לך בקריירה מקבל משקל יותר כבד. השיקול הוא כבר אישי שלך ולפי הצורך שלך.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע 2.8 ק"מ, עוד כמה ימים זה יגדל ל - 6 ק"מ :shock:

כרגע עושה את זה באמצעות רכבי הפרטי, שוקל לעבור לאופניים כאשר יש מזג-אויר סביר.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30 קילומטר לכיוןן בממוצע.

זה הסף המקסימלי שאני מוכן לבצע למען עבודה.

מה שכן יוצא טוב, שאת הקניות לבית אני עושה בדרך, כך שזה חוסך לי זמן של התברברות בכבישים והרמזורים בתוך העיר שלי.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגנתי אומר שבירידה למשרד בבוקר אני נמנע מלקחת מונית (בניגוד לחבריי) ואת המדרגות הנעות אני גם הולך ולא עומד כמו פדלאה (חצי פדלאה).

בעליה חזרה הביתה או שאני עומד ברוב המדרגות או שאני תופס מונית.

מונית בשביל 250 מטר הליכה? וואו, צחקתי בנוגע לפדלאה אבל עכשיו נראה שצדקתי לחלוטין :lol:

איך זה עובד עם המדרגות הנעות? אני מנסה לדמיין את הדרך שלך. יש תמונות? זה מתחת לאדמה או שאפשר לראות דרך גוגל מאפס?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...