Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שזה הדגם המאובזר! עם קסנון והכל.

כל הכבוד! במידה ויש עוד גמישות במחיר הנ"ל סיכוי גבוה מאוד שארכוש את הרכב בתחילת השנה.

האם יש אפשרות לנסיעת מבחן?

אין אפשרות לנסיעת מבחן לצערי.

בכל אופן אם אתה רציני דבר איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם קראתי נכון - אין סאן רוף?

איל, זאת הבעיה שלך? אני בקושי והשתמשתי בסאן רוף (כשהיה לי), זה הדבר הראשון שאני מוכן לוותר עליו (לטובת קסנונים, למשל...).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סאן רוף ואין סמל של פולקסווגן על ההגה, זה לא בשבילך...

אז אולי זה בשבילך? אני פשוט לא רוצה לחטוף לך את זה מבין הידיים...

איל, זאת הבעיה שלך? אני בקושי והשתמשתי בסאן רוף (כשהיה לי), זה הדבר הראשון שאני מוכן לוותר עליו (לטובת קסנונים, למשל...).

כן, אנחנו במשפחה מאוד אוהבים סאן-רוף. גם בקיץ וגם בחורף. מותר לנו. זה אולי לא דיל ברייקר, אבל אישית אני פחות צריך חימום בכסאות או קסנונים (אני לא לוקח את הרכב בלילות לנס-הרים, ומספיק לי לאותת למי שמתנחל על השמאלי באורות רגילים ;-) ).

אני חושב שהבאת הרכב הוא צעד מצויין, לפי התמונות אני מניח שהוא מגיע מגרמניה, ושם באמת רוב הרכבים האלה לא באים עם סאן-רוף, משום מה. החלטה תתקבל בקרוב.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, קשוח שכמותך - יאללה, לך על זה. רק תבחר בכתום או בכחול :-P

ראשית, כבר ביקשתי בלבן.

שנית, גם באדום היא לא רעה ;-)

אגב, המחירים המוצגים שם הם כמובן לאפס ק"מ, וכוללים מעמ. אוראל - יש לך את הכלים לחשב מחיר אחרי החזר מעמ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כבר ביקשתי בלבן.

אגב, המחירים המוצגים שם הם כמובן לאפס ק"מ, וכוללים מעמ. אוראל - יש לך את הכלים לחשב מחיר אחרי החזר מעמ?

לכל אחד יש, קוראים לזה מחשבון.

168,644=199,000/1.18

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כבר ביקשתי בלבן.

איל (עד כה חשבתי את המובן מאליו שקוראים לך בר :shock:) איך אפשר לקבל החזר מע"מ לרכב פרטי מתחת ל- 4 טון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יפורסם ב 199000 ש"ח.תהיה הנחה נוספת לחברי האתר.

לדעתי כדאי לכם לפרסם את המחיר אחרי הנחה לחברי הפורום, אני מניח שלא מדובר במידע סודי, גם לחברי מועדונים אחרים כגון "חבר", "הוט" וכיוצ"ב מפרסמים את המחיר.

זה יכול למשוך אנשים שכרגע המחיר הזה לא רלבנטי בעבורם.

דרך אגב אני גאה שאנחנו נחשבים מועדון שזכאי להנחות :lol: והדרך הממוקדת בה אתם נוקטים לדעתי נכונה מאד. יש בפורום ריכוז לקוחות פונציאלי יפה של רכב מסוג זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד וההנחה לחברי הפורום תגיע ל9K (ואני מהמר שלא) אז 190K זה יותר רלוונטי מ199K? מי שהולך להוציא 200K על רכב זה מה שמשנה לו? זה יהפוך את הרכב מלא רלוונטי לכן?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש, קוראים לזה מחשבון.

168,644=199,000/1.18

אני ביקשתי חישוב של מחיר הרכב הגרמני שקישרתי אליו, לאחר שתקבל חזרה את המיסים מגרמניה בשל יצוא הרכב לארץ. את שיערו המעמ בארץ אני מכיר. אבל תודה ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כבר ביקשתי בלבן.

אכן, יש לי. תכף אעשה בדיקה ואחזור אליך.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...