Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית, 2.0L, אוט', סביב 45K ש"ח.

thunderbird
שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אתרום רק דבר אחד קטן לעניין הזה.

יש ביד2 מאזדה 3, ספיריט, מנוע 2000 סמ"ק, גג נפתח וכו' בצבע סגול חציל. היא מפורסמת עם 90K ק"מ.

הלכתי לראות אותה בעצמי, בן אדם נחמד, בחור ערבי משפרעם.

נסעתי עליה, היה אחלה.

הורדתי אותו במחיר מ50K שהוא רצה ל43K. אני אמנם איש מכירות טוב ויודע להתמקח, אבל זה היה יותר מידי הורדה, יותר מידי מהר.

דיברתי עם חבר שמכיר אנשים במאזדה. הוא בדק את הרכב לפי מספר רכב.

הרכב שנת 2008, ב2011 הוא היה עם 89K ק"מ (שים לב לק"מ שמפורסם במודעה) והיא נכנסה לשיפוץ גיר ב2011 (בשיפוץ רשמו את הקילומטראז' של 89K). אז גם שיחקו שם בקילומטראז' (לכאורה :roll: ) וגם הרכב כבר עבר שיפוץ גיר אחרי שהוא היה רק בן 3 שנים. כנראה שהאוטו הזה עבר חיים לא קלים.

בקיצור, תיזהר ובהצלחה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אתרום רק דבר אחד קטן לעניין הזה.

יש ביד2 מאזדה 3, ספיריט, מנוע 2000 סמ"ק, גג נפתח וכו' בצבע סגול חציל. היא מפורסמת עם 90K ק"מ.

הלכתי לראות אותה בעצמי, בן אדם נחמד, בחור ערבי משפרעם.

נסעתי עליה, היה אחלה.

הורדתי אותו במחיר מ50K שהוא רצה ל43K. אני אמנם איש מכירות טוב ויודע להתמקח, אבל זה היה יותר מידי הורדה, יותר מידי מהר.

דיברתי עם חבר שמכיר אנשים במאזדה. הוא בדק את הרכב לפי מספר רכב.

הרכב שנת 2008, ב2011 הוא היה עם 89K ק"מ (שים לב לק"מ שמפורסם במודעה) והיא נכנסה לשיפוץ גיר ב2011 (בשיפוץ רשמו את הקילומטראז' של 89K). אז גם שיחקו שם בקילומטראז' (לכאורה :roll: ) וגם הרכב כבר עבר שיפוץ גיר אחרי שהוא היה רק בן 3 שנים. כנראה שהאוטו הזה עבר חיים לא קלים.

בקיצור, תיזהר ובהצלחה.

תמיד טוב שיש מכרים כאלו :-D

היה לי מקרה דומה,אבא שלי רצה לקנות I800 מבחור ערבי בלוד. רכב יפיפה שנת 2011 עם 40 אלף קילומטר.

התקשרתי והוא הבטיח שהרכב לא עבר תאונה אחת בחייו אפילו אין שריטה מרוב שהוא שמור,הוא התעקש על מכון בדיקה אחד ספציפי (לא אציין את השם),פה חשדתי.

הרמתי טלפון לחבר של ההורים שבן משפחתו מנהל עבודה באחד ממורשי יונדאי,התברר לנו שהרכב קיבל "פזזצטות" מכל הכיוונים ועבר שתי תאונות קשות (הבחור הגיע לתקן את הרכב במורשה :| )

אז מציע להיזהר מאוד בכל רכישה שתעלה לך על הדעת,תדאג למצוא לך איזה מכר במוסך של החברה ממנה אתה קונה רכב ותבדוק אותו ב 7 עיניים!

בהצלחה!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הטיפים, שאלה לגבי מחיר הפוקוס (נראה שאוותר על המאזדה)

ידוע שלרכבי ליסינג לשעבר המחיר הוא בגדר המלצה, מה גם שכמות הרכבים המוצעת גדולה מאוד ועל כן המוכרים גמישים יותר בעניין.

שאלתי היא לגבי דגם הגיאה, נראה שכל המוכרים התאגדו יחדיו (מישהו אמר קרטל...) לאותו המחיר אשר מצויין בלוי יצחק (פלוס מינוס שקלים בודדים). האם הדגם כ"כ מבוקש/נדיר/מיוחד שנדרש לשלם עליו מחירון מלא?

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

לשאלתך האחרונה, יש לי נסיון אישי.

לפני שבועיים קניתי פוקוס גיאה 2000 סמ"ק, מודל 2007 מיד ראשונה, 120000 ק"מ.

המחירון נע סביב 44000 שקל.

לאחר בדיקה שבה נמצאו ליקויים מינוריים, קניתי ב 36000 שקל.

יחסית לרכב בן 6, עלי לאמר שהרכב מציע שלל פינוקים.

החל מ 6 כריות אויר, מזגן מפוצל לנהג ולנוסע, רדיודיסק סוני מובנה עם 6 רמקולים, וכמובן כל המערכות הבטיחותיות:

ebd,esp,asr

למי שחשוב, יש גם חלון בגג.

בקיצור, הרבה אבזור במחיר שפוי.

אני ממליץ.

שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון נע סביב 44000 שקל.

המחירון של 2007 נכון להבוקר 39500 ש"ח (אולי היתה ירידת ערך בשבועיים האחרונים?).

בכל מקרה, הפחתה של 8K ש"ח על ליקויים מינוריים, נראית לי מצויינת אך לא מציאותית עם כמות הרכבים המוצעת היום למכירה (לאחר שיחה טלפונית עם רובם).

כן, אני יודע ששיחה עם בעל הרכב או ביקורו, הם דברים שונים. אך לנסוע 100 ק"מ בשביל לראות אוטו כאשר הבעלים טוען כי מחיר המחירון הוא מחיר המינימום שלו, לא נראה לי מציאותי. במיוחד לאור העובדה שדגמים אחרים (וה-3 בינהם) "זוכים" להנחות משמעותיות ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לבדוק בניירות.

יד 2 היה 44000

יצחק לוי היה 40000

בדרך כלל המצב הפוך.

אתה מחפש סדאן או האצ'בק?

ראיתי כמה רכבים לפני שסגרתי.כולם 2007.

אם יש לך שאלות ספציפיות לגבי הרכבים, אתה מוזמן לשאול בפרטי ואשמח לענות.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על מחירון יצחק לוי

"מחירון" יד 2 - 45500 ש"ח. אינני יודע אם בכלל להתייחס למחיר זה.

לא יכול לשלוח ה"פ, אודה לך אם תשלח את כתובת המייל שלך לה"פ שלי

עזרתך מבורכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...