Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים (לא רשמיים) של דיטיילרים ואוהבי דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

+2

לדעתי צריך לעשות איזשהו תיאום ציפיות לפני המפגש.

שמצד אחד נוכל לקבל ידע חדש אבל מצד שני שלא נהיה כל היום בתוך איזה כיתה ורק נקשיב להסברים, שנוכל גם לדבר, להחליף חוויות, חומרים.

אתה צודק אבל תרשה לי לחדד משהו.

בפורום דיטיילינג יש את כל המידע הדרוש לדיטיילר החובב והמקצועי. יש הסברים לא רעים בכלל של איתי ג'ורג בתחילה,ושל הדיטיילר עם הטויוטה היילקס (שכחתי את שמו מצטער) ומי שמחפש עוד יש את הפורומים של חו"ל וגם YOUTUBE ששם יש ים של חומר.

אם הייתי רוצה הסברים וחוויות ברמה מיקצועית,הייתי מארגן קבוצה של 5-10 אנשים (ואפילו בתשלום) והולכים לסטודיו של אלטר כי משם הייתי יוצא עם ערך מוסף.

אני קצת מתנגד לכל הרעיון הזה ש VIX ינהלו לי את המפגש,ויציעו לי לרכוש מוצרים לבעיות שלי ברכב. צר לי אבל זו הדעה שלי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם כל מפגש בת"א זה כבר יותר טוב ועדיף מאשר מפגש בחיפה לאנשי הדרום / מרכז שכן רוצים לבוא, יש נתונים נוספים היכן בת"א זה יתקיים?

בקשר לשישי אכן זה יום טוב, אפשרי בשעות הבוקר?? ע"מ להתחשב באנשים שומרי מסורת שכן רוצים לבוא וממרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא ממש לא שהם ינהלו את המפגש אבל שכן יהיו שם, אפילו שתוכל לשאול שאלות.

לדוגמא, אני אשמח אם איש מקצוע יראה את השריטות שיש לי ברכב vix לא מוכרים ערכות צבע אבל אני מאמין שכן יוכלו לתת קצת תשובות.

בנוסף, ברור שאני צריכים עזרה בהתארגנות (בין אם זה במקום ובין אם זה תמריץ להתארגן).

לכן אני חושב שאם יהיה נציג של vix זה כן יכול להועיל, אבל צריך להחליט מראש שהם באים לשם קודם כול כדי להעשיר את הידע שלנו ולא את הכיס שלהם.

מה שאני חשבתי בהתחלה זה חניון פשוט עם הרבה רכבים ואנשים שמסתובבים, מדברים, מסתכלים, השאלה אם vix רוצים לעשות דבר כזה (הם מדברים רק בהודעות פרטיות, אז תפרסו את התוכנית שלכם פה ונקשיב, נרצה סבבה, לא נרצה גם סבבה).

מה שאני לא רוצה שיהיה זה שvix יכניסו אותנו לתוך כיתה ואנחנו נשב ונקשיב, זה לא מה שאני רוצה כרגע (אולי בפעם אחרת כן).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא היו פועלים למטרת הרחבת מודעות ולמען הכיס שלהם הם לא היו עסק.

אני לא מאמין שאתה עד כדי כך תמים.

כמו שציינת הנוכחות שלהם חשובה כדעה מקצועית ובין היתר שיגיעו עם מוצרים ללקולות שמועניינים במוצר על המקום אחרי הדעה והעצות למינהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מאכזב לקרוא את התגובות של חלק מהמשתמשים פה, הוצאתם 2 מילים מהקשרם, וכרהגלכם בקודש תקפתם את מי שבא לסייע ולקדם אתכם ואת הפורום.

אנחנו ממש לא מתכוונים למכור מוצרים במפגש, וממש לא מתכוונים "לדחוף לכם את מרכולתנו".

לאלו שפספסו את עיקר הציטוט, תכננו לפתוח פה פוסט ולבנות יחד איתכם את תוכן המפגש, כשבגדול התכנון הוא רכב מעניין (מאוד) או שניים, ומספר דיטיילרים שידגימו על הרכבים ויסבירו על תהליך דיטיילינג מקצועי מא ועד ת.

אז לא מובן לי, תעדיפו להפגש לבד, בלי אנשי מקצוע, בלי רכב עמוס בחומרי הדגמה, בלי מקום מקצועי עם כלים וציוד מתאים וכו', ומה אתם מצפים להפיק במפגש הזה מלבד חברים חדשים וטיפ או שניים?

אנחנו כאן כדי לעשות מה שתמיד עשינו, לפתח את תחום הדיטיילינג ולהעלות את המודעות, הרמה, והעניין בתחום. אם בסופו של דבר זה יגרום לחלק מהמשתמשים כאן להתחיל להשתמש במוצרים שלנו אז נשמח מאוד, אבל קצת מצחיק, ואולי מעליב שחלקכם חושבים שדוכן מכירה קטנטן ל-20 איש "יעשיר את הכיס שלנו", בלי לזלזל חלילה, זו ממש לא כוונתנו.

מובן לנו ש2-3 משתמשים אינם מייצגים את הדעה של כולכם, ולכן לא ניסוג מההצעה שלנו כל כך מהר.

רק חשוב באמת להבהיר לכל הספקנים, לא כל צעד עסקי מניב תוצאות שבאות לידי ביטוי בחשבון הבנק, ולפעמים יש מטרת על שתושג בטווח הרחוק יותר.

זאת הסיבה בגינה ביקשנו מNoFear לשאול ולגשש האם יש בכלל עניין לפני שנטרח, כן, נטרח, כדי לארגן כאן מפגש ברמה שיגרום למפגשים באנגליה להיראות כמו ערב כיתה.

שיהיה סופ"ש נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על התגובה הבוגרת ועל היוזמה.

חברים תשקלו מילים קצת לפני שאתם ישר מגיבים,

בגלל הערות של כמה חברה כאן התחום הזה לא יוכל להתפתח, עד שמישהו בא ומוכן להרים את הכפפה אתם ישר חושבים מה לא בסדר, ואיפה חבוי האינטרס, מפגש כזה בנוכחות חברה מקצוענים רק יעלה את הרמה שלנו.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על התגובה הבוגרת ועל היוזמה.

חברים תשקלו מילים קצת לפני שאתם ישר מגיבים,

בגלל הערות של כמה חברה כאן התחום הזה לא יוכל להתפתח, עד שמישהו בא ומוכן להרים את הכפפה אתם ישר חושבים מה לא בסדר, ואיפה חבוי האינטרס, מפגש כזה בנוכחות חברה מקצוענים רק יעלה את הרמה שלנו.

מחזק את דבריך,בתור אחד שרוצה להתפתח וללמוד עוד ועוד בתחום מפגש כזה יכול להיות מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להציג את הטענה "כרהגלכם בקודש תקפתם את מי שבא לסייע" זו לא ממש נכון.כהרגלי? כהרגל משתמש X זה לזלזל במי שעוזר?! ממש לא. אף אחד לא תוקף,כל אחד יכול לכתוב את המחשבות שעולות לו ישר מההתארגנות הזו. זה טבעי,נורמלי ותקין. מראש הייתם צריכים לכתוב מה בתוכנית ולא לתת לנו "לשבור את הראש" ולחשוב יותר הלאה.

תשובות בוגרות מתקבלות בשמחה,כי אנחנו בוגרים ואנשים רציניים וכמו שאנחנו רציניים אנחנו נשים את הדברים על דיוקם,וגם לא נהסס ונכתוב ונשאל.

אז לסיום בוא ניגש לעניין: אז אמרתם שתבנו יחד איתנו את התוכנית של המפגש,אוקי מה זה כולל? מה יהיה? איך זה יהיה?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה להתפתח וללמוד :)

ולא אכפת לי שיהיה דוכן עם מוצרים והסברים - מי שמכיר אותי יודע שאני מוכן להשקיע בדברים טובים, ושאני גם גבוה, נאה וגזר.

VIX, תודה על התגובה,

חיזקו , אימצו ועמדו בגבורה כנגד הציניות!

אם אני אגיע אני מוכן להביא שקיות ניילון

אה, אני גם מנבא את העתיד ואת התגובה של darkmanxxx, ומוכן לגשר בין התגובה שמתחתיי לזאת שמעלי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה ללמוד,ולהשכיל ולשאול שאלות קחו הכל בפרופורציה חברים!

אבל יש מה שנקרא תיאום ציפיות,אם ויקס רוצים חבר פורום שיגשר בינהם לבינינו אז שיעשו את זה בצורה יותר משכילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

liork1 לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד,תסביר את עצמך :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שסגרתם ככה על תא בלי להתחשב בצפוניים.

מציע לשקול שנית את מיקום המפגש. כדי שאנשים כמוני יוכלו גם להשתתף.

לגבי VIX אם כבר לטרוח אז להגיע עם ציוד מתאים למקום שמתאים לכולנו כולל כולנו, זאת טרחה.

והיוזמה בהחלט מבורכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...