Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים (לא רשמיים) של דיטיילרים ואוהבי דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר שישי הבא ביד אליהו\קניון אילון.

אפשר בחניה של המושבה החדש בפתח תקווה.

לי אין בעיה, אבל אנשי הדרום דורשים מקום באמצע.

כנות זה קצת רחוק ולא באמצע לפי דעתי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל פעם שאני מבקר פה לראות איפה ואם יהיה מפגש שום דבר לא השתנה מאז תחילת השירשור. כל אחד זורק מקום ושעה שנוחה לו וגם אז נראה יוכל להגיע. אני עובד 250 שעות בחודש אז חלק ממכם יודעים כמה קשה זה לקבוע תאריך ושעה אז בואו פשוט נתלבש יחד עם הפורום אודיו לפי אזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני מבקר פה לראות איפה ואם יהיה מפגש שום דבר לא השתנה מאז תחילת השירשור. כל אחד זורק מקום ושעה שנוחה לו וגם אז נראה יוכל להגיע. אני עובד 250 שעות בחודש אז חלק ממכם יודעים כמה קשה זה לקבוע תאריך ושעה אז בואו פשוט נתלבש יחד עם הפורום אודיו לפי אזורים.

או שכל מפגש יהיה במקום שונה שקרוב בכל פעם לחבר'ה מאזור אחר בארץ ואז אף אחד לא יוכל להתלונן

מיצובישי לנסר מנוע 1.6 ליטר נמכרה.

וולוו s80 מנוע 3.0 ליטר טורבו TWINS של אבא לכיףף 8)

מאזדה 3 ספיריט האצ'באק מנוע 2.0 ליטר בבעלותי :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד על הרעיון של להצטרף לפורום אודיו.

איך ממשיכים מכאן?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שכל מפגש יהיה במקום שונה שקרוב בכל פעם לחבר'ה מאזור אחר בארץ ואז אף אחד לא יוכל להתלונן

מפגש כזה יהיה נוח אבל לא מרובה אנשים. אני לא נגד זה אבל כל עוד אנשים יזיזו את התחת במקום לדבר זה כבר משהו. אני מקווה שאני יפגוש משהו משרשור הזה במפגש אודיו בצפון שיתקיים ביום שישי הבא. במרכז יש פעם בחודש בשבת הראשונה (למעוניינים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגש כזה יהיה נוח אבל לא מרובה אנשים. אני לא נגד זה אבל כל עוד אנשים יזיזו את התחת במקום לדבר זה כבר משהו. אני מקווה שאני יפגוש משהו משרשור הזה במפגש אודיו בצפון שיתקיים ביום שישי הבא. במרכז יש פעם בחודש בשבת הראשונה (למעוניינים).

רעיון לא רע להיצמד לאודיו אבל אם לא נהיה מאוחדים ממש כי אם יש שתיים מהמרכז ושישה מהצפון או דרום מה נעשה? נאלץ להתפשר על מקום אולי קצת יותר רחוק כדי לפגוש אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בפנים, אזור המרכז. מה שכן, אני לא מגיע עם הרכב למקום שאין בו צל, או שיש בו ציפורים מלשלשות, או שיש אבק, או שיש שכנות שתולות כביסה מעל הרכב, או שיש בו עצים שמשירים "בונקלעך" על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד בתור התחלה עם אודיו. יש בצומת כנות מקום עם צל מפגש אודיו! דרום פעם בחודש.

צל יהיה לך גם במגרש ספורט ליד קניון איילון.

40 ק"מ לצד בשבילי עד כנות זה יותר מידי. אין לי בעיה להתפשר על "דרום", אבל אם אפשר בכל זאת לקרב את זה קצת גם בשבילי וגם בשביל עוד חברים מהמרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צל יהיה לך גם במגרש ספורט ליד קניון איילון.

40 ק"מ לצד בשבילי עד כנות זה יותר מידי. אין לי בעיה להתפשר על "דרום", אבל אם אפשר בכל זאת לקרב את זה קצת גם בשבילי וגם בשביל עוד חברים מהמרכז.

אני דווקא בעד. אני מאשקלון ככה שאיילון זה סביר. אולי עדיף בתור התחלה שכל קבוצה תצטרף לאודיו באזור שלה ואז לפי הענות ניתן לקבוע עם כולם. כי עם לדוגמא בדרום יגיעו 3-4 אנשים ובמרכז 7-8 אז זה נקודת פתיחה ואולי שבועיים אחרי ניפגש כולם לדוגמא בראשון לציון-יבנה שזה אמצע דרך. רק שאני לא מכיר מקומות טובים שם, אבל זה דבר שולי העיקר זה האנשים.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ליבנה

אני דווקא בעד. אני מאשקלון ככה שאיילון זה סביר. אולי עדיף בתור התחלה שכל קבוצה תצטרף לאודיו באזור שלה ואז לפי הענות ניתן לקבוע עם כולם. כי עם לדוגמא בדרום יגיעו 3-4 אנשים ובמרכז 7-8 אז זה נקודת פתיחה ואולי שבועיים אחרי ניפגש כולם לדוגמא בראשון לציון-יבנה שזה אמצע דרך. רק שאני לא מכיר מקומות טובים שם, אבל זה דבר שולי העיקר זה האנשים.

רעיון לא רע הצעת כאן,אבל אנשים שיגיעו למרכז לא יגיעו לאיזור דרום (תראה כמה עמודים יש לשרשור כאן רק על מציאת מקום)

ולכן גם אם נניח יבנה זה יהיה המקום הקבוע אז אנשים יגיעו. לגבי אנשי הצפון זה כבר משהו אחר.

אני מציע שנתפקד כרגע בהודעה של מי שמגיע,האיזור שהוא מגיע,ואם הוא יגיע ליבנה או למרכז.

הרעיון העומד מאחורי זה אם יש פוטנציאל למימוש המפגש ביבנה גם בקרב אנשי המרכז (או אפילו אנשי הצפון?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע ליבנה, יש את המגרש חניה של המתנ״ח ביבנה, מגרש דיי גדול, ובשישי-שבת הוא ריק כמעט.

אשמח אם תהיה אפשרות לשישי ,כמובן בשעות הבוקר כדי שנוכל לפתוח את האופציה גם לחובשי הכיפה והמסורתיים מבנינו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...