Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים (לא רשמיים) של דיטיילרים ואוהבי דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי שהשרשור לא יגיע לדפים האחרונים של הפורום. מתי ניפגשים? מה עושים? שמישהו יחייה את השרשור.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מפגש הרכבים המנצנצים :lol:

:hihi::hihi:

אגב, לא קראתי פה ממש את כל ההודעות רק אחת פה אחת שם...מה אתם רוצים מ-VIX?

מישהו יכול להכריח אתכם לשבת בכיתה? מישהו יכול להכריח אותכם להקשיב לבחור שמדבר?

מישהו יכול להכריח אותכם לקנות מוצר כלשהו? לא!!

VIX רשמו בבירור שהם ידאגו לתוכן מעניין שלחלק מהאנשים פה זה ההבדל בין להגיע למפגש או לא.

מישהו צריך ליצור איתם קשר ולהגיד להם את אופי המפגש, מה אנחנו רוצים שיהיה, נקודה...כן כן לא לא, לא להתבחבש יותר מדי ולא לפגוע סתם בגופים שמנסים לעזור.

כל מיליונר שתורם לצער בעלי חיים אפשר להגיד שהוא עשה את זה כדי שיגידו את שמו וכמה הוא נדבן וכו'...יש מקרים שזה לא ככה.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד המחשב.

+לרופני

עתידו של השרשור הזה להיסתם בדף הארכיון? בואו נקבע תאריך,כי מקום נראה לי כבר קבענו לא?!

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-

1 לאוקטובר 2020.

אני אשתדל להגיע :)

ואז בטוח כבר לא היה לך את ה C4 ואצלי האלנטרה תעבור לאספנות.

חברים תתחילו להתעורר לגבי המפגש,זה לא יכול לעמוד ככה סתם באוויר.

אני מציע שבוע הבא יום שישי, בסביבות האחר הצהריים איפה שבא לכם בגדר הגבול הטוב (לא אילת או ים המלח לדוגמה :wink: )

למי זה נוח? פנוי ביום הזה? אפשרי? או לא אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אשכול מבוזבז. הכל בגלל שתקעתם אותו בת"א מה שגורם לצפונים כמוני לרדת מהעניין.

עדיף קמצוץ צפונים רציניים שיגיעו מאשר עשרות מהמרכז שרק מקשקשים. עובדה, יש לכם מקום במרכז והמווון משתתפים אז מה הבעיה? חוסר רצינות. בודדים הם אלו שבאמת מתכוונים להגיע, גיבורי מקלדת.

בואו לצפון!!! אני לוקח טלפונים מכל אחד ועושה רשימה מסודרת! יאללה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד מפגש. תעדכנו אותי בבקשה

מיצובישי לנסר מנוע 1.6 ליטר נמכרה.

וולוו s80 מנוע 3.0 ליטר טורבו TWINS של אבא לכיףף 8)

מאזדה 3 ספיריט האצ'באק מנוע 2.0 ליטר בבעלותי :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...