Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגשים (לא רשמיים) של דיטיילרים ואוהבי דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

liork1 לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד,תסביר את עצמך :?

הזכרת חבר פורום שיגשר - אז אני מתנדב חלקית :)

אל תתייחס, גם אני לא מבין את עצמי לפעמים - יותר מדי קפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזכרת חבר פורום שיגשר - אז אני מתנדב חלקית :)

אל תתייחס, גם אני לא מבין את עצמי לפעמים - יותר מדי קפה

כנראה זה הקפה. אבל כל הכבוד על היוזמה :wink:

ולסיכום העיניין אין לי שום כעס או רגשות אחרים כלפי ויקס, להיפך כל הכבוד שהם הציעו ולקחו יוזמה.

אני רק אומר שלא אני היחידי שהרמתי גבה,ויש לציין כי הדברים שנאמרו זה לא דבר רע (במישרין ועקיפין)

וגם מעדיף את המפגש באיזור תל אביב.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים בבקשה

שישי בתל אביב או באיזור המרכז נשמע מצויין

בבקשה:

המפגש שיעשה לכם את הקיץ!!!

ביום שישי בשעה 16:00 ב30 באוגוסט

ברמת גן במקום הקבוע מאחורי קניון איילון (דרך אבא הלל299).

קחו לכם עכשיו חופש :)

הולך להיות מפגש מהסרטים..

בברכה,

מנהלי מועדון הרכבים הישראלי.

אני מגיע עם הקבריולט :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אני גם מנבא את העתיד ואת התגובה של darkmanxxx, ומוכן לגשר בין התגובה שמתחתיי לזאת שמעלי

:-)

אני לא מבין גדול בדיטיילינג

חוץ מקריאה לא ניסיתי את זה עדיין

אבל יש ציוד בכללי אם יצטרכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שהרמות הן לכאן או לכאן,וכולם שמחים ללמוד כמובן כמו שאמרתי גם אני תמיד שמח ללמוד עוד שלא תבינו לא נכון.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין, רק עכשיו נכנסתי לבדוק את הפורום.

בקיצור, אשמח להגיע למפגש.

ברגע שאגיע למחשב אני ארשום את עצמי במסמך.

אגב - כול הכבוד לvix, יוזמה מבורכת, לדעתי זה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המפגש הוא מחר? לא מחר? כבר מבולבל מכל מה שהולך כאן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש שפרסמתי זה מפגש של "מועדון הרכבים הישראלי", מהפייסבוק.

לא קשור לפורום.

למפגש הדיטיילינג(כשיתקיים אחד) אני אבוא עם המגאן על מנת שמישהו ימצא פתרון למדבקות שיש עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vix היקרים,

באמת שאני מאוד מעריך אותכם כי אתם לא מנסים תמיד לדחוף מוצרים שלכם (לפעמים כן אבל אתם חברה שהמטרה שלה היא להרוויח וזה לגיטימי לגמרי), מה שהפריע לי או הדאיג אותי יותר נכון זה שבגלל אופי המפגש (הדרכה) לא נוכל להסתובב ולהסתכל על הרכב אחד של השני ולהכיר אחד את השני.

מה שגרם לזה (או לפחות תרם לזה) לדעתי זה העמימות שאתם שומרים עליה (בכול מיני דברים דרך אגב, גם באוטומוטור לא בדיוק פרסמתם מתי כדאי להגיע [למשל שאלטר יגיע להדגים, שPDR+ הגיעו]) וחבל.

באמת שאני לא מבין מאיפה זה מגיע, אתם מפחדים שמישהו יגנוב לכם את הרעיון ? לא אף אחד לא יעשה את זה אין עוד יבואן שמתנהג ככה ללקוחות שלו, תאמינו לי שאנחנו רואים את זה ו(לפחות אני) עושה את החשבון של ממי לקנות מה (יעידו על זה 5 או 6 ההזמנות שכבר ביצעתי מכם) עוד כמה מאוטוסטור, רוב החומרים והמוצרים שיש לי הם מתוצרת CG והרבה בגלל הגישה והשירות שלכם.

בקיצור, אתם לא השב"כ, אני לא מבין למה לשמור על כזאת עמימות (שמישהו יצור איתנו קשר בפרטי ונסביר לו), מההודעות שפירסמתם עד היום לא נראה שיש לכותבים שלכם בעיה בהתנסחות אז למה אתם צריכים פה ? זה סתם יוצר טלפון שבור אני לא יודע מה כתבתם לNOFEAR בהודעה הפרטית אבל אני מאמין שזה היה יותר מהכמה משפטים שהגיעו אלינו ואולי אם היינו רואים את כל ההודעה זה היה מייתר את הפרסה הזאת.

לחברי הפורום האחרים שטוענים שיש כאלה שמנסים לטרפד ובגלל זה הענף נראה כמו שהוא נראה, בסך הכול העלתי על הכתב את מחשבותי, כבר פעמיים ניסיתי לארגן מפגשים, לראשון (שהיה בהתראה קצת קצרה אז נגיד שנסלח לכם) הגיע רק אדם אחד, לשני שההתארגנות איליו הייתה הרבה יותר טובה, עשיתי טבלה, שאלתי אנשים מתי נוח, 17 אנשים ענו על הסקר מתוכן 3 אישרו את היום והשעה שקבענו והשאר השאירו פתוח (כלומר, נגיע אבל לא יודעים מתי) שאלתי את אלי אם הגיעו עוד אנשים והוא אמר לי שלא רק קובי היה באותו יום אבל מוקדם יותר (בבוקר), כשאני הייתי שם הייתי לבד רק עם אלי, שלומי והדוגמניות (לא שאני מתלונן הן היו די יפות).

אם יהיה מפגש אני בהחלט אעשה מאמצים להגיע, ואשמח להגיע.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב.. זה מפגש כוללני כזה לא?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי הנציג של המפגש מתחום הדיטיילינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשנות את עמודת השאלה בטופס רישום המקוון- "האם אתה מעוניין שזה יתקיים בחדרה" ?,כי ניראה לי שיש כאן כמות נכבדת שמעוניינת גם במרכז . איזור ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח לו הסוס מזמן לשרשור הזה.

ממד מתסכל לראות אתזה.

אנשים פה דואגים לתחת שלהם ולא מתייחסים אפילו לבקשה של הצפוניים כשמלכתחילה הייתה התקדמות והבנה מהיוזרים האחרים.

איך זה הפך לשרשור עובדתי שהמפגש יתקיים בת״א (!) ולא פחות ולא יותר ביום שישי (!!) נו באמת מה עובר עליכם? למה האגואיסטיות הזאת?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...