Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך אופק ברחוב ריב"ל בתל אביב בחור בשם חנן טיפל לי ברכב באדיבות.. וידע נכון, מחיר הוגן, אני ממליץ

תגידו אביתר מפורטל שלח אותנו..

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3705856#post3705856

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, ראיתי בעבר שיש פה התעניינות לגבי החנות הזאת שנמצאת בחיפה ב נורדאו 5 מאחת הסיבות שהם מוכרים מוצרים של מגוואירס וכו' .

קניתי היום בקבוקון וואקס לרכב של מגוויארס ב 30 שח ,המחיר הנמוך עקב גודל המוצר כנראה .

מי שמתכנן לקנות שם רק קחו בחשבון שהחנות ב נורדאו 5 היא רק מרכז מכירה ולקוחות ואת המוצר תקבלו במקום אחר ברחוב אלנבי 14 .

אחת הבעיות שהיתה לי בזיהוי של החנות זה שאין להם שום שלט בחוץ או סימן שאפשר לזהות את החנות אז תצטרכו להיעזר בעזרה של חנויות ליד .

בהצלחה !:wink:

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה עליתי בטעות על דוקרנים בקניון חיפה וניגשתי אליהם לרכוש שני צמיגים חדשים. הם ניצלו את המצב (לפנצ'ריה בקניון עצמו לא היו צמיגים במידה המתאימה, ולא יכולתי לנסוע למקום אחר), ונקנקו אותי במחיר ב- 1000 ש"ח לעומת המחיר הרגיל שהם מפרסמים באינטרנט. ועוד עשו לי עאלק הנחה מהמחירון המדומיין שלהם על המחשב.

זהו, בעצם, עושק לפי הגדרת חוק החוזים, ובשיחת טלפון לאחר יומיים כשביררתי את המחיר האמיתי הם התחילו לגמגם אבל לא רצו להחזיר הכסף. לא היה לי חשק להתחיל לנסוע שוב לחיפה (אני גר בת"א) ולבוא עימם בדברים באופן ישיר או לתבוע אותם בתביעות קטנות. החלטתי, שבמקום זה, כל פעם ששמם יעלה - אספר לכם את הסיפור על איך עשקו אותי ב- 1000 ש"ח.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ביום שישי האחרון התקנתי דיבורית מסוג MOTOROLA TK 30 במוסך סאנקאר דיגיטל שביצחק שדה 5 תל אביב.

נתקלתי באנשים סופר מיקצועיים שטובת הלקוח לפניהם.את היחידה קניתי דרך האינרנט והם התקינו אותה.

העבודה היתה מהירה ונקיה, בסוף התהליך הדיבורית הובקה היכן שביקשתי וחלקי הפלסטיק הוחזרו כאילו שכלום לא קרה.

גם המחיר היה סביר, סולי ובנו אנשים מקצועיים ואני ממליץ על המקום.

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי של קרוב לשנתיים אני רוצה להמליץ בחום על מוסך מדהים למרצדס. המוסך נמצא בקריות.

http://www.psm4x4.co.il/

ממליץ בחום מניסיון אישי. המרצדס שלי מטופלת רק שם וזו המרצדס השנייה בבעלותי, גם הקודמת טופלה גם רק במוסך הזה. הם מאוד מקצועיים, אמינים, אדיבים והגונים.

הם משתמשים בחלפים איכותיים מאוד והמחירים טובים מאוד. יש להם את כל ציוד הדיאגנוסטיקה המקורי וכלים מיוחדים עבור כל מכלול ומכלול.

אני מאוד התרשמתי מגישה שלהם בתיקון וטיפול בתקלות. הם עובדים בצורה מאוד מסודרת ויסודית עם תשומת לב לפרטים הקטנים שאני נדהמתי כי לא ראיתי דבר כזה באף מוסך אחר בארץ (ביקרתי עם הרכבים שהיו בבעלותי בלא מאט מוסכים), כולל מוסכים של מספר יבואנים.

רמת ידע הטכנית שלהם פשוט מדהימה, היחס שלהם אישי ואני תמיד מגיע ויוצא עם הרגשה טובה. בזכות תשומת הלב שלהם הם הצילו מנוע וגיר שלי: מצאו נזילות קשות מאוד לאיתור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הגעתי אליו דרך פנצ'ריה בעיר, ורק אחר כך ראיתי שיש פה מספר אנשים שממליצים עליו גם כן.

החלפתי לפני חודש 4 צמיגים לקראת החורף. הצמיג הימני הקדמי היה שחוק ממש, אז קפצתי לעשות כיוון פרונט.

מסתבר שהגלגל הימני חטף מכה מתישהו במהלך חייו, מה שעיקם מעט את המשולש הימני.

בכל אופן, העבודה הייתה מאד מקצועית ומהירה, אך המחיר מעט יקר (225 ש"ח עבור הפרונט + 200 ש"ח עבור התיקון של המשולש. סה"כ הוא עשה לי ב400).

בכל מקרה, שמתי לב בימים הראשונים שהרכב מושך ימינה במהירות גבוהה. חזרתי לדוד, שזיהה מיד שהבעיה היא בצמיגים,

למרות שהם חדשים לגמרי. ע"י הצלבה של הצמיגים הוא זיהה איזה צמיג הוא הבעייתי, העביר אותו אחורה והבעיה נפתרה.

בקיצור, מי שרוצה לעשות כיוון פרונט פעם אחת ולתמיד וכמו שצריך - אני ממליץ (למרות המחיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החלטתי סוף סוף למחוק ולהעלים את שני מכות הפח המעצבנות שיש לי במכסה מנוע

כאלו שניראה לך שאין סיכוי שניתנות לתיקון בלי 5 ק"ג פחחות וצבע ויומיים עבודה ?

אתם יודעים.....כאלו שרק אתה מתעקש ליראות בכל יום?:oops: :oops:

קראתי כאן בפורום ( כניראה) איזו כתבה על מוסך אוטו פיקס בהרצליה פיתוח - ועל בחור בשם דניאליז ( או משהו כזה :) ) :

שלב ראשון > אמרתי בטח יקרנים ( למרות שהיה כתוב בפירוש שהם סופר הוגנים במחיר)

שלב שני > ביום שישי האחרון הגעתי במיוחד בלי לתאם - והם סגורים :)

שלב שלישי >> = היום = הזדמנתי במיקרה לפגישה באזור ....והכנסתי סוף סוף את האוטו לתיקון

מה אני יגיד לכם ? קודם כל פישלתי כי לא צילמתי לפני ואחרי....טעות. :oops::roll:

מבטיח להשתפר בעבודות הדיטיילינג שתגענה ללא קשר בהמשך:wink:

אבל בכנות? ובכל קנה מידה ?

המקום הזה הוא משהו אחר שכבר לא פוגשים!

1. הוגנים בצורה לא רגילה! מילה = מילה + מחיר = מחיר

2. לא יגיד לכם כמה שילמתי אבל הפתעה ענקית! לטובה...אפילו מביך אותי כמה לקחו לי מול מה שניראה שעשו :roll:

3. תיקנו לי שתי מכות! במכסה מנוע = בצורה סופר פדנטית ומיקצועית! לא רואים כלום! וללא צבע

כזכור מיכסה המנוע זה פח כפול ברוב המיקרים...אז תבינו לבד!

5. הסירו גם לבקשתי עוד כמה שיפשופים שהיו בצבע שחור ואת המדבקת " שמור מרחק" במעצבנת!

שבילבלתי את המוח לגבייה בשבת האחרונה באחד הפוסטים כאן

מה אני יגיד לכם? עבודה מעולה! באמת

בזמן של שעתיים וחצי

בלי פוזות = נטו אנשים מקצוענים!

ודניאליז הזה ( שאני מקווה שאני לא משבש את שמו) - אחלה בחור!

הוא מנהל את המוסך. והוא זה שמקבל אותך ומציע מה לעשות

אני אומר לכם חבל להסתובב עם מכות כאלו - שווה לגשת אליהם

תופתעו לטובה גם מבחינת המחירים ובעיקר מיבחינת המיקצוענות!8)

09-9583827 אוטו פיקס החושלים 11 א.ת. הרצליה פיתוח

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בפורום בעלי מקצוע, אך לא מצאתי שרשור המלצה עליו ומכוון שהנני בעל נסיון (של מספר פעמים אצלו - גם טיפולים וגם תיקונים) מצאתי את המקום להמליץ עליו.

מיכאל מוכר בעיקר לאלפיסטים, בתור מכונאי לאלפא רומיאו / לנציה (איטלקיות בקיצור).

רציתי בהזדמנות זו, לומר שמיכאל מטפל גם במכוניות שהן גם "לא אלפא" ואת זה חשוב לי להבהיר, כי מכונאים כמוהו קשה למצוא.

מאוד קפדן. מאוד מאוד יסודי. העבודה שלו מגיעה (לדעתי) לשלמות בצד המקצועי והטכני. מוכן להסביר ולפרט כל מה שביצע.

עובד לבד בדרך כלל (אולי זה לוקח מעט יותר זמן, אבל כדאי, כי הוא מתחיל והוא מסיים, ואין "תחום אפור" של סימני שאלה באמצע).

מבחינת התייחסות ללקוח - מאוד סבלני ומסביר פנים. מי שמכיר בוודאי יודע.

רחוב הנגרים 13 ת"א (בין דרך סלמה לדרך יפו). 054-5996817.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי...לא צילמתי לצערי

עבודה מעולה! שבמעולות בלי זכר לדפיקות שהיו

מחיר אני לא מפרסם כי מרגיש לא נח עם זה. אני מאמין שאתה תופתע , כמו שאני הופתעתי. סופר הוגנים

מומחה אחר שנתן לי הצעת מחיר = ביקש כפול!

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משווה ומוסיף:

מיכאל בעל נסיון של שנים במוסך המרכזי אלפא לנצי'ה פיאט. יש לו הידע שיש למוסך המרכזי אבל יש גם שוני:

היחס אישי הן לבעל הרכב, הן לרכב.

בעל הרכב מקבל הסבר מפורט.

הרכב עצמו מקבל טיפול ממיכאל עצמו ולא ממכונאי מתלמד כלשהו- במוסך גדול ישנם מכונאים ברמות שונות. אצל מיכאל הרמה קבועה וגבוהה.

המחירים אינם מחירי המוסך המרכזי וטוב שכך. גם בנוגע לחלקים שרבים מהם יקרים, מיכאל יודע לסייע לטובת הרכב ולשמחת בעליו.

כמו בעליי מוסכים נוספים המתמחים באלפא גם מיכאל הוא כמובן בעל אלפא וחובב רכב מובהק המצוי בתחום זה מאהבת המקצוע והרכב.

כפי שהזכיר חולגי גם בעלי מכוניות אחרים יקבלו שרות אדיב ומקצועי לעילא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי אנשים כמו משה הם פרח בשדה קוצים בענף הרכב

אדם אמין מאוד וגם עם ידע נרחב מאוד.

הייתי היום בבוקר בקשר לבעיה שדיימנתי מיד משה הפריח לי את הדמיון.

הוא אומר לי הכל בראש הרכב עובד עגול..."משה כמה אני חייב על הבדיקה"..."כלום שתיהיה שבת שלום"

בקיצור בן אדם זהב

אם תצוץ בעיה בשמחה אקפוץ שוב.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתור במערכת הלחצנים של הקודן התקלקל (הותקן לפני 15 שנה).

בגלרון 2000, עשו מאמץ ומצאו אצלם מערכת לחצנים משומשת זהה ומכרו לי אותה במחיר סמלי של 50 ש"ח (רק ע"פ תאור בע"פ כי לא באתי עם הרכב שנמצא בעיר אחרת).

התקנתי את המערכת שקניתי ברכב (שקע תקע) והיא משום מה לא ביטלה את ההשבתה.

באתי לגלרון עם הרכב ושם עקרו לחצן מהמערכת שקניתי והתקינו אותו במערכת שלי עם הלחצן המקולקל (לא היה עולה בדעתי שניתן לעשות דבר כזה).

השקיעו בפעולה כ 20 דקות עבודה ולא היו מוכנים לקבל תשלום עבורה.

גם התרשמתי מהמקצועיות והיחס במקום.

מזמן לא יצאתי ממוסך בהרגשה טובה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...