Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תערוכת פריז שירשור מספר 2 - רכבים יחסית יקרים, משופרות ועוד משהו. 16 תמונות. 1.5 מגה

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שירשור מספר 2:

קודם כל למי שפספס את השירשור הראשון, הוא פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=48051&page=1&pp=15

קודם כל שתי תמונות שינסו להעביר עד כמה המקום של התערוכה גדול, זה צילום של חלק מביתן, יש כמה כאלו... אין שום אפשרות להשוות לתערוכה בארץ, זה פשוט עצום. ההשקעה מטורפת לגמרי, מסכי ענק, רכבים תלוים בכל מיני מקומות מוזרים, פשוט מדהים. אנחנו היינו שם יום שלם, ממש כל היום, ועוד עברנו יחסית מהר, למי שעובר לאט ורוצה לשבת ברכבים (בהרבה מאוד רכבים נתנו לשבת) יקח הרבה יותר זמן.

אז כמה זה גדול?

how%20big.jpg

how%20big%20-%202.jpg

פורשה 997 (לסוגיה) (בחניה הציבורית ליד התערוכה היו 7 כאלו!)

porsche%20997.jpg

porsche%20997%20-%202.jpg

ג'אנט של קאיין:

porsche%20jan.jpg

ג'אנט של יגואר.

jag%20wheel.jpg

זה נראה כמו פורשה, אבל זה לא, יפיפיה! נמכרת באירופה, לא זולה, אבל לא יקרה כמו פורשה...

no%20porsche.jpg

no%20porsche-3.jpg

no%20porsche%20-2.jpg

CL משופרת:

cl.jpg

307CC משופרת:

peg%20307CC.jpg

סיטרואן פלוריאל משופרת:

pluriel.jpg

לא היו שם רק רכבים יפים... גם פה, לנצ'יה הביאו דוגמניות:

lan-girl.jpg

lan-girl2.jpg

lan-girl3.jpg

lan-girl5.jpg

מי שרוצה תמונה ברזולוציה גבוה יותר, שירשום פה ואני אעלה לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו....

גם אני אגיב :-)

ראשית, כמו שסיכמתי בזמנו את האוטומוטור....

"אחחח, הבחורות של לנצ'יה... אחחח."

פשוט לא ייאמן כמה שהן יפות במציאות.

מה עוד היה בתערוכה?

הבחורות של פורשה, הבחורות של סוזוקי, החמודות מהדוכן של אאודי...

אה, רגע... איך שכחתי... היו גם בחורות מחוץ לתערוכה.

אפשר לומר שהבחורות הגרמנית הן האיכותיות ביותר, השוויצריות מתלבשות הכי יפה והצרפתיות... לא משהו. ;-)

וקצת רצינות...

התערוכה ע-נ-ק-י-ת. קשה להסביר את זה, וקשה לתפוס את זה כשחושבים שהיא קטנה יותר מתערוכת פרנקפורט למשל... (תכינו לי כרטיסים לשנה הבאה בפרנקפורט;-)).

אנחנו עשינו טעות... נכנסו לתערוכה מהחניון... תשאלו למה טעות?

פשוט מאוד...

להכנס לתערוכה ולראות דבר ראשון את הF430 החדשה... זו טעות.

יש לכם מושג מה זה להסתובב בפה פתוח ומרייר על ההתחלה? (החבר'ה המבוגרים שקוראים (שמר)... אני יודע שאתם במצב דומה לפעמים, אבל מסיבות אחרות :-))

הבעיה העיקרית, היא לא הפה הפעור... אלא שהדוכן הבא משמאל הוא הדוכן של לנצ'יה...

"אחחח, הבחורות של לנצ'יה...אחחח."

אני יכול לשבת ולכתוב לכם על כל הרכבים שראינו בתערוכה, על כמות האנשים, על הפרזנטציות, על האיכות, על הבלגן, על הסדר... אבל זה פשוט משהו שאתם חייבים לחוות כדי להבין.

כן, אני יודע שרובכם הייתם כבר בתערוכת "רכב ויותר"... אבל זה קצת יותר גדול.

הדבר אני פשוט נפעם ממנו, זו התרבות. התרבות המוטורית שאני אזכיר עוד כמה פעמים בשרשורים של הטיול הזה...

תרבות מוטורית שבאה לידי ביטוי בתערוכה מדהימה שכזו, משפחות עם ילדים, זוגות, ערסים צרפתים... כולם באים. כולם מתרשמים. אף אחד לא מפרק לפורשה את ידית ההילוכים, אף אחד לא משחית, כולם מעריכים את מה שנמצא מולם.

כנראה שמדובר על תרבות בסיסית, התנהגות אנושית ולא ברברית... שלא ממש קשורה לפורום, אז אני פשוט אעריך אותם על זה ולא אפרט מעבר.

מה עוד... יום שלם בתערוכה הזו הבהיר לי כמה אנחנו רחוקים משם, לאן יש לנו לשאוף וכמה מגניב זה יכול להיות.

פשוט מדהים איזו הפקות יש שם, בעיקר של היצרנים הצרפתיים אבל גם של שאר היצרנים...

אאודי למשל, הכינו מעין יציע קטן עם מושבים ולכל צמד מושבים מסך LCD שמאפשר צפייה בפרטים\סרטים\תמונות של מגוון הדגמים שלהם, פיג'ו תלו 1007 על גשרים מאולתרים, לנצ'יה... טוב נו... כבר הבנתם מה הם עשו :-)

בקיצור, תערוכת חוויה. מומלץ בחום. (רק תזכרו - חניה עולה 15 יורו לשמונה שעות, פחית קולה עולה 15 שקלים וילדות שנראות בנות 20 יכולות להיות גם בנות 15...:-P )

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו....

אפשר לומר שהבחורות הגרמנית הן האיכותיות ביותר... ;-)

וקצת רצינות...

התערוכה ע-נ-ק-י-ת. קשה להסביר את זה, וקשה לתפוס את זה כשחושבים שהיא קטנה יותר מתערוכת פרנקפורט למשל... (תכינו לי כרטיסים לשנה הבאה בפרנקפורט;-)).

איכותיות כמו המכונית.. :lol:

להכין כרטיסים? מכינים , מכינים :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מדהים........

אגב,אם מישהו מוכן לנדב את המספר פלאפון\אימייל\פקס של הדוגמנית בתמונה האחרונה (מ-ד-ה-י-מ-ה !!!) אני אשמח,ואפילו אזמין לחתונה...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שלנצ'יה דוגלים בשיטה שלהם בכל העולם..

באמת בחורות יפות ובכלל התערוכה חלום!!!.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון.. הדוגמניות של סוזוקי.. עם ההופעה שלהן בהצגת הSwift החדשה גרמו לי להראות ככה -> :shock:

(צירפתי תמונה אחת מלקראת הסוף של המופע.. יש לי עוד כמה תמונות שלהם נמרחות על המכוניות)

ובנוסף עוד 2 תמונות של הפורשות החדשות! :wink:

DSC07386 (Medium).JPG

DSC07389 (Medium).JPG

DSC07558 (Medium).JPG

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד תמונה נוספת של הכניסה הראשית לתערוכה...

paris2004.jpg

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות מוטורית שבאה לידי ביטוי בתערוכה מדהימה שכזו, משפחות עם ילדים, זוגות, ערסים צרפתים... כולם באים. כולם מתרשמים. אף אחד לא מפרק לפורשה את ידית ההילוכים, אף אחד לא משחית, כולם מעריכים את מה שנמצא מולם.

כנראה שמדובר על תרבות בסיסית, התנהגות אנושית ולא ברברית... שלא ממש קשורה לפורום, אז אני פשוט אעריך אותם על זה ולא אפרט מעבר.

נראה לי שאפילו לא צריך להגיע לתערוכה.

מספיק להסתובב 10 דקות ברחוב, לדעתי. :???: עצוב.

(רק תזכרו - חניה עולה 15 יורו לשמונה שעות, פחית קולה עולה 15 שקלים וילדות שנראות בנות 20 יכולות להיות גם בנות 15...:razz: )
במשפט הזה אכן התכוונת לגני התערוכה בת"א, נכון?

:lol:

אגב, ח"ח על רוב התצלומים.

שמח שחזרתם בשלום.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...