Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות- ורסו או גרנדיס

benk
שימו לב! השרשור הזה בן 4036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בעקבות הרחבת המשפחה (ילד רביעי) אנחנו צריכים לעבור לרכב 7 מקומות, שנת 2010, 2011, נסועה שנתית 15K

בראש הרשימה נמצאת טויוטה ורסו, אמין חסכוני מאוד ונוח לנסיעה + 3 כיסאות בטיחות נכנסים בצורה נוחה בשורה האמצעית.

חיפשתי קצת בשוק וקשה למצוא + מי שכבר מוכר יד ראשונה עם קילומטראז סביר מבקש ומקבל מעל למחירון (110-115K, תלוי במועד עליה לכביש)

האופציה השניה היא הגרנדיס. מלבד יתרון הגודל של הגרנדיס, היא פחות מועדפת עלי בגלל היותה שתיינית רצינית, מצד שני אפשר לקנות רכב משנתון 2010-2011 בסביבות 90K.

ההפרש הרציני העלויות הקניה בעצם מבטלות את יתרון החיסכון בדלק של הורסו

מה דעתכם, להתעקש על ורסו או להתפשר על גרנדיס בידיעה שעלויות התחזוקה יהיו גבוהות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וורסו הוא רכב ל-5 +בגאז' (כמו סטיישן) וממש לא רכב ל-7 כי המושבים מאחור צפופים מאוד וכשהם פתוחים הם מבטלים לגמרי את הבגאז'.

כמו כן הוא לא מאוד חסכוני בדלק עם כ-11 ק"מ לליטר בממוצע, אלא רק יחסית לגרנדיס שהוא שתיין כבד עם ממוצע של כ-8 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וורסו הוא רכב ל-5 +בגאז' (כמו סטיישן) וממש לא רכב ל-7 כי המושבים מאחור צפופים מאוד וכשהם פתוחים הם מבטלים לגמרי את הבגאז'.

כמו כן הוא לא מאוד חסכוני בדלק עם כ-11 ק"מ לליטר בממוצע, אלא רק יחסית לגרנדיס שהוא שתיין כבד עם ממוצע של כ-8 ק"מ לליטר.

כשיש 4 ילדים אפשר לקפל את אחד מהמושבים האחוריים, וזה מגדיל את הבאז'

אני פשוט לא רואה אופציות נוספות. לא רוצה התעסק עם צרפתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2009 טוב לך ? גם תחסוך די הרבה מהתקציב

http://www.yad2.co.il/Cars/Truck.php?AreaID=&ModelID=61&SubModelID=482&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

וגם יש 7 מקומות מלאים + תא מטען גדול + מנוע דיזל חסכוני

רק הכיעור...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורסו ממש צפוף וממש לא הייתי בוחר בו למשפחה עם 6 נפשות.

מעבר לזה, לא הייתי ממליץ על שום טויוטה לאף אחד, אולי למעט לנדקרוזר למי שהולך לאכול חול אמיתי.

קניתי לפני שבועיים פורד גלקסי, מרווח ביותר. היה חשוב לי שכל הילדים במשפחה יישבו על כיסאות זהים, עם פתחים של מזגן בשורה השנייה והשלישית, וגם יהיה מקום משמעותי למטען. כמובן שמדובר בשתיין דלק אבל אי אפשר להזיז גודל ומשקל כזה עם צריכת דלק של סופרמיני. הנסועה השנתית הצפויה אצלך לא עד כדי כך גבוהה שהייתי מבסס את הבחירה רק על צריכת דלק.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורסו מתאים לחמש נוסעים בלבד ולכולם מרווח גדול. הוא שייך לקטגורית המיניואנים הקומפקטיים אבל גם שם הוא הצפוף ביותר לשש או שבע נוסעים, בדוק בעצמך. כדי להושיב מישהו מאחורה צריך להדביק את המושב בשורה האמצעית לפניו למושב הנהג או הנוסע. בקיצור פשוט אחיזת עיניים.

הגרנדיס הוא מיניואן בגודל כמעט מלא מלבד גובה נמוך קצת. הוא כמובן מרווח יותר לשש, שבע נוסעים. אבל המכלולים שלו מיושנים, גיר 4 הילוכים ומנוע 2.4 בנזין מיושן מביאים לצריכת דלק גבוהה וביצועים פושרים.

במקום הגרנדיס אכן עדיף בהרבה פורד גלאקסי, מרווח יותר ואיכותי מאד, בעל תא מטען מפלצתי, הביצועים טובים גם עם מנוע נ- 2.3 ליטר והגיר האוטומטי הפלנטרי עם 6 הילוכים, מניסיון אישי. צריכת הדלק אכן גבוהה מאד אבל לא יותר מהגרנדיס.

ילדים עולים כסף :-) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלקסי במחיר שהוא רוצה לא יכנס לו בשנתון שהוא רוצה לדעתי, לכן המלצתי רודיוס שנותן יותר פח לשקל ועם מנוע דיזל חסכוני יותר.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את הסרטון ותחשוב אם מיני ואן מתאים כדאי להושיב ילדים בשורה השלישית ???

מיני ואן מתאים למשפחה בת חמש נפשות שצריכה תא מתאן גדול לעגלה ומידי פעם מקסימום לקחת חבר של הילדים במושב הנוסף.

ממליץ לבדוק ואן אמיתי בתקציב קטן רכשתי מיצובישי l-400 ספייס גיר בתקציב שלך הייתי בוחר בסאניינג כמו שהחברה פה ממליצים לך

לחבר טוב יש את הרכב אני לא יודע איך מבחינת אמינות אבל נוחות ובתיחות הוא מעולה.

בהצלחה.

דבר נוסף שהיה לי חשוב מיזוג גם מאחור והטיוטה יש מיזוג רק מקדימה תחשוב להושיב ילד בשורה השלישית ללא מיזוג מאחור ביום חם תאמין לי זה לא כזה נעים.

קיה קארנס 2008 בנזין ופונטו ספייס 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים שלנו היה את הדגם רכב מעבודה :wink: כך שלא שמעתי תלונות מנוע דיזל חסכוני יחסית בהרבה מהבנזין יש קצת מידע

בכללי נשמע בסדר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=358281

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף יש לך את הונדה frv

רכב לשש שתי שורות של שלוש

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=14&SubModelID=1079&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

הבעיה שתצטרך להחליף את הרכב בילד החמישי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף יש לך את הונדה frv

רכב לשש שתי שורות של שלוש

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=14&SubModelID=1079&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

הבעיה שתצטרך להחליף את הרכב בילד החמישי :lol:

אני יוותר על FRV, לא מעוניין שיהיה ילד לידי בכל נסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...