Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת מצב הצבע של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לחדש קצת את הצבע ולתת לרכב קצת חיים

מדובר צבע ירוק מטלי .

מבקש חוות דעת על מצב הצבע .

סונטה1.jpg

סונטה 2.jpg

סונטה 3.jpg

סונטה 4.jpg

סונטה 5.jpg

סונטה 6.jpg

סונטה 7.jpg

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב של הרכב יחסית לגילו טוב מאוד,אני כבר חשבתי אחרת.

הדלת שבו משתקפת הילדה היא צבועה מחדש? אם כי זה נראה כך.

פוליש בינוני ופוליש "פיניש" (עדין) יתן תוצאה טובה. כמובן שפלסטלינה אחרי השטיפה,ואחרי הפוליש אפשר לקנח באוטם צבע טוב.

כמו שכבר אמרתי, פוליש ידני עם ציוד מתאים יעשה פלאים לצבע! והכי חשוב סבלנות בעת ביצוע הפוליש.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שרשמת שאתה מעוניין לחדש "קצת" את הצבע הייתי ממליץ על מוצרי AIO ( או all in one)

כמו autoglym SRP / prima amigo / ובטח יש עוד מוצרים שאני לא מכיר.

המוצרים האלה יודעים לעשות את הפעולות הבאות:

lightly abbrasive polish = פוליש עדין (אין מה להשוואות לפוליש ייעודי כמובן)

paint cleaner (מנקה היטב שומנים ושכבת צבע שהתחמצנה)

lot of fillers ( סוג של חומר מילוי שממלא שריטות, לא לצמיתות!)

light sealant (המילה סילנט מפריעה לי, הייתי אומר שהמוצרים נותנים הגנה קלילה)

מוצר שכזה בתוספת פלסטלינה זולה + הגנה אמיתית של אוטם והרכב שלך מקבל מראה שהוא הרבה הרבה יותר מ "קצת" כפי שרצית.

כמובן בהתאם להשקעה ולזמן שיש לך אתה יכול לעשות הרבה יותר, פוליש למשל כפי שכבר הציעו לך לפני.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שרשמת שאתה מעוניין לחדש "קצת" את הצבע הייתי ממליץ על מוצרי AIO ( או all in one)

כמו autoglym SRP / prima amigo / ובטח יש עוד מוצרים שאני לא מכיר.

המוצרים האלה יודעים לעשות את הפעולות הבאות:

lightly abbrasive polish = פוליש עדין (אין מה להשוואות לפוליש ייעודי כמובן)

paint cleaner (מנקה היטב שומנים ושכבת צבע שהתחמצנה)

lot of fillers ( סוג של חומר מילוי שממלא שריטות, לא לצמיתות!)

light sealant (המילה סילנט מפריעה לי, הייתי אומר שהמוצרים נותנים הגנה קלילה)

מוצר שכזה בתוספת פלסטלינה זולה + הגנה אמיתית של אוטם והרכב שלך מקבל מראה שהוא הרבה הרבה יותר מ "קצת" כפי שרצית.

כמובן בהתאם להשקעה ולזמן שיש לך אתה יכול לעשות הרבה יותר, פוליש למשל כפי שכבר הציעו לך לפני.

בהחלט זו אופצייה לא רעה!

השאלה היא האם הפוליש לא עדין מידי? הפילר לא יטשטש "ויפריע" לראות את המצב האמיתי של הסווירלס?

אצלי למשל ידעתי בדיוק מתי הזמן לעבור לפוליש היותר עדין,או לחילופין לבצע גלייז.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט זו אופצייה לא רעה!

השאלה היא האם הפוליש לא עדין מידי? הפילר לא יטשטש "ויפריע" לראות את המצב האמיתי של הסווירלס?

אצלי למשל ידעתי בדיוק מתי הזמן לעבור לפוליש היותר עדין,או לחילופין לבצע גלייז.

לחלוטין עדין מדי! אפילו לקרוא למוצר כזה פוליש זה עלבון לפוליש.

אבל וזה אבל חשוב, זו אלטרנטיבה יותר ממעולה עבור אנשים שמחפשים מינימום השקעה וזמן ורוצים לקבל מקסימום תוצאה ביחס להשקעה. חוץ מזה שSRP מעלים (לצמיתות) שריטות קלות לאחר כמה יישומים. אבל מסכים איתך הוא רחוק מלהיות פוליש.

חודשים על גבי חודשים הייתי משכנע את שכן שלי לעשות פוליש ידני ולהעלים את השריטות המעצבנות שיש לו על CX-5 השחורה.

הוא לא רוצה, אבל מאז שקניתי לו בקבוק של SRP הוא מיישם אותו כל חודש וחצי/חודשיים והרכב שלו בהחלט נראה הרבה הרבה יותר טוב. מבחינתו זה פשוט יותר וקל יותר.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המקצועית והמפורטת כמו שרק אתה יודע!

האם זה לא מסוכן שהשכן מיישם את זה לעיתים קרובות?

אני יכול ליישם את הSRP עוד נניח חצי שנה אפילו שלא מזמן עשיתי את הפוליש?

(שאלת קיטבג אני מודה,אבל מעולם לא התעסקתי עם SRP)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

What is Autoglym Super Resin Polish (SRP)?

SRP is probably one of the most popular products from Autoglym.

It is a lightly abbrasive polish with a lot of fillers and it also contains a light sealant.

What will the fillers do?

Fillers fill up swirls and light scratches for a certain amount of time. Since there is also a light sealant in SRP it means that it offers protection for maybe 1 or 2 months. The fillers will disolve after some time so each time you wash your car, more swirls will be visible. To keep that nice looking paint after when you just polished your car with SRP, you have to polish with SRP about 6 times a year.

How much correction does SRP offer?

The cuttingfactor from SRP between 0 to 10 would be 0,5 or 1. It isn't meant to offer real correction, although it gives a corrected look to your car when applied correctly.

How can you apply SRP?

SRP can be applied by hand, dual action polisher, random orbital polisher or rotary polisher.

How do you apply SRP by hand

You can apply SRP by hand using foam pads like Meguiar's Gold Class High Tech Applicator Pad, German Applicator, or any other foam applicator. Microfibre pads work too.

Apply a few Skittle sized blobs on your applicator and spread it on the paint. Work on areas which have the size of about half a door. Then work it really well untill it becomes a little hazy or clear. Then buff off with a microfibre towel.

How do you apply SRP by machine?

Use a light polishing or polishing pad. Apply a few Skittle sized blobs on your applicator and spread it on the paint. Work on areas which have the size of about half a door. Then work it really well untill it becomes a little hazy or clear. Then buff off with a microfibre towel.

Can you apply more layers of SRP

Yes you can. The more layers you give your car, the more swirls that will be filled. Up to 5 layers would work really good.

Does SRP needs to cure?

It's not necessary, but you can let it cure.

Can you use a glaze after SRP?

Yes, you can use a glaze after SRP.

Can you top SRP with a sealant and/or wax?

Yes, one of both or both works great. A really good sealant to top SRP with is Autoglym Extra Gloss Protection. A good wax after SRP is Autoglym High Definition Wax but any other wax will work fine, as long it won't contain cleaners since cleaners remove the fillers.

Can SRP leave scratches or marring?

No, but dirty applicators or too aggresive pads with the machine can.

How do you remove old SRP from the paint?

By polishing or claying the paint.

Can you use SRP on vinyl stickers?

Yes, you can. Don't apply it to harsh, but other than that it won't do damage.

Will SRP do a good job on faded colors?

SRP will do a great job on faded colors!

Can SRP be used on wheels?

SRP leaves a great finish on wheels, along to some protection against brake dust and road grime!

How to prevent dust with SRP?

Lightly spritz your pad with water or detailerspray. This will give the SRP a thinner coverage with less dust.

Also working the polish in for a few minutes until it's gone clear will result in very minimal residue to remove, and what there is won't come off 'dusty'.

אני אקצין ואומר שאם תשים את המוצר כל שבועיים תזיק לרכב פחות מאשר לעשות שלוש פעמים בשנה פוליש.

המוצר הזה לא נותן מענה לבעיות שדורשות פוליש. מי שדורש שלמות לא צריך מוצרי AIO. זה מוצר שמתאים לאנשים שאוהבים רכב מבריק מבלי לבדוק את רמת השריטות בזכוכית מגדלת. למשל רכבים דהויים שהשמש הזיקה להם יראו מדהים אחרי טיפול של מוצר כמו SRP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

כרגע הרכב פשוט מושלם מבחינה חיצונית (גם פנימית) אבל תמיד טוב לדעת עוד על הSRP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב של הרכב יחסית לגילו טוב מאוד,אני כבר חשבתי אחרת.

הדלת שבו משתקפת הילדה היא צבועה מחדש? אם כי זה נראה כך.

פוליש בינוני ופוליש "פיניש" (עדין) יתן תוצאה טובה. כמובן שפלסטלינה אחרי השטיפה,ואחרי הפוליש אפשר לקנח באוטם צבע טוב.

כמו שכבר אמרתי, פוליש ידני עם ציוד מתאים יעשה פלאים לצבע! והכי חשוב סבלנות בעת ביצוע הפוליש.

הרכב ניצבע לפני 5 שנים וגם אז לא היה כזה רע אבל אז לא ידעתי על עולם דייטלינג אני משתדל לעשות ווקס אבל אני חושב שהגיע הזמן שלי להתקדם ולהיכנס לעניין בצורה רצינית ויותר מקצועית

ותודה רבה חברים על הקדשה מזמנכם, :) אשמח שתמשיכו להגיב וכל תגובה חשובה לי .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי,הוא נראה טוב.

עומדות בפניך שתי אופציות לחידוש הצבע. האחת היא פוליש כמו שכבר הסברתי לך,והשנייה היא באמצעות תכשיר SRP.

לכל אחד יתרונות וחסרונות.

אצלי אני לא מתחרט שהשתמשתי ב"דרך המסורתית" של פולישים בשלל החוזקים. הדרישות שלי היו כאלה שרק פוליש יוריד,ועמדתי במשימה בהצלחה רבה,אולי עוד חצי שנה אני יבצע SRP או פשוט יעבור שוב עם פוליש עדין אם המצב ישתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...