Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

תגגל Seiko Presage, Certina ds200

תחזור תגיד לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה תבחר מה בא לך, יש המון דוגמאות מהסדרה, ואי אפשר לטעות בבחירה מתוכה.

חלק מהדגמים יש גם בארץ.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון זה משהו שאתה צריך להתאהב בו. לך תסתכל בחנויות על שעונים וכשיהיה אחד שתדלק עליו אתה תדע שזה השעון שאתה צריך לקנות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוש. הOrient Star Retrograde שלי עושה פויילעשטיקים. עובד כרגיל אבל לא נמתח מתנועות היד, רק מסיבוב של הכתר.

מקום מומלץ לתיקון? אני לא בארץ, אבל אין לי שום בעיה לשים אותו על בלדר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מתחיל, חוץ מהאחריות הרגילה הרובצת עליך - יש לך קירבה כזו או אחרת לשעונים? שען? שען חובב? מכיר מישהו?

אגב nitch, לי היה פעם מיקרה כזה באוריינו מאקו XL, אשר בו פשוט השתחרר לו הבורג שמחזיק את המשקולת למנגנון הטעינה. המשקולת הייתה זזה אבל לא הזיזה עימה את המנגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא!

אני שאלתי 4 שאלות, ואתה ענית 5! 8)

אין לי משהו מסוים. סתם אני רואה שאתה מגיב לענין ב(כמעט) כל שאלת שעון ותוהה מה המצב כאן.

מכיר שען טוב? זהו מוצר שחסר בשנים האחרונות, שען שהוא גם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב nitch, לי היה פעם מיקרה כזה באוריינו מאקו XL, אשר בו פשוט השתחרר לו הבורג שמחזיק את המשקולת למנגנון הטעינה. המשקולת הייתה זזה אבל לא הזיזה עימה את המנגנון.

ומי תיקן את זה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא!

אני שאלתי 4 שאלות, ואתה ענית 5! 8)

אין לי משהו מסוים. סתם אני רואה שאתה מגיב לענין ב(כמעט) כל שאלת שעון ותוהה מה המצב כאן.

מכיר שען טוב? זהו מוצר שחסר בשנים האחרונות, שען שהוא גם טוב.

אם תקרא שוב את הפוסט שלך, תראה שהכרחת אותי לענות 5 פעמים למרות ששאלת רק 4 שאלות...

בוודאי שאני מכיר שענים טובים, אכן שירות במחסור.

ככל שתהיה שאלה ספציפית אנסה לסייע.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי תיקן את זה?

אני...

פתחתי השעון ומייד ראיתי את זה.

הידקתי הבורג בחזרה וזהו.

מרחתי את גומיית האטימה של המיכסה האחורי בגריז סיליקוני, ממש טיפ-טיפה וסגרתי שוב הכל.

מאז שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לעדכן שסייקו יצאה בתחילת החודש עם שעונים חדשים מסדרת "5".

מדובר בשעוני צלילה לא תקניים, בתצורה הם א-לה SKX. מוגדרים עד 100 מ' עם 24 אבנים.

יש שלל צבעים, הנה הכחול:

blue.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...