Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

חבר'ה, אולי בכלל אחליף את השעון?

יש המלצות לשעון שמגיע כבר עם זכוכית המגדלת הנ"ל...?

ה-007 שעון נהדר. רכשתי אותו לבן שלי וגם לי.

העובד שלי משתמש בו גם בצלילות (חופשיות ובלון) למעלה מעשור. חוץ מהחלפת הבאזל פעם בכמה שנים, שום תקלה.

הבעיה היחידה שלו היא הדיוק. גם רגולציה לא עוזרת. חוץ מזה, אחלה שעון יחסית לתמורה.

ככל הזכור לי, לאוריינט יש דגם עם זכוכית מגדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיועדים להציג את ה"אני עשיר".

אם אתה חושב שברייטלינג מציג עושר, אין לך מושג קלוש בשעונים ובטח שלא בשעוני יוקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,הכל יחסי.

אני לא מדבר על שעונים משובצי יהלומים או "סתם" שעונים שעולים 100,000 דולר ומעלה. כן, ראיתי גם כאלה.

הכוונה שלי היא שהברייטלינג, לפחות אלה שראיתי, מאוד מוחצנים ובולטים. לא שעון יקר אבל צנוע למראה, שרק יודע דבר יבין את ערכו הכספי, אלא משהו צעקני מאד. משהו מקביל לג'יפון שנקנה במימון 90%.

ירחמיאל - עבור למשהו דיגיטלי עם צג גדול. אני פתרתי את בעית הפוקוס עם שעון פולאר בעל צג אלכסון "1.8 (או משהו דומה). נכון - גם אני מעדיף שעון אנלוגי, אבל עם רוחק ראיה של גיל 60 ובתוספת הפונקציות הנוספות אני מעדיף את הפולאר (שד"א, אפשר לבחור לו גם תצוגה דמויית שעון אנלוגי). כיון שיש אין ספור יצרנים המיצרים שעונים במידות כאלה לא יקשה עליך למצוא שעות מתאים לצרכים ולתקציבך. לארועים מיוחדים יש לי שעון יותר אלגנטי מתוצרת סקיין, ועד לאחרונה היה לי טיסו יפה במיוחד שקיבלתי לפני למעלה מ-20 שנה לכבוד איזה ארוע, אבל אתמול התברר שהמנגנון שלו התקלקל, וכנראה שמנגנון חדש יעלה יותר משווי השעון.

חוץ מזה, על צג הטלפון של יש שעון. שימושי מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השעון הזה אמיתי... זה חוסר טעם מוחלט.

יצרן מכובד כמו רולקס לא מתחבר לדוכן פיצה...? נו באמת

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי היא שהברייטלינג, לפחות אלה שראיתי, מאוד מוחצנים ובולטים. לא שעון יקר אבל צנוע למראה, שרק יודע דבר יבין את ערכו הכספי, אלא משהו צעקני מאד. משהו מקביל לג'יפון שנקנה במימון 90%.

אני לא מתווכח אתך גבי טעם אישי... אהבת או לא... זה לגמרי עניין אישי.

אבל לכתוב על דברים שלא מבינים בהם, עם זה יש לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיתי לחלוטין. דומינוס היו מתגמלים עובדים שלהם באמצעות השעונים האלה. יש גם כאלה של קוקה קולה.

מקור: https://www.thrillist.com/gear/the-story-behind-the-dominos-rolex#

אם השעון הזה אמיתי... זה חוסר טעם מוחלט.

יצרן מכובד כמו רולקס לא מתחבר לדוכן פיצה...? נו באמת

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבנאדם שחיבר בין רולקס לפיצה דומינוס היה צריך לפטר.

איזה חוסר טעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לטעם של הפיצה :x?

וברצינות, בעבר חברות היו והגות לציין לעובד ותק מסויים - בדרך כלל 25 שנה - על ידי מתנה, ושעון זהב\מוזהב היה מתנה מקובלת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רוצה לעבוד בדומינוס, אבל בהחלט לא הייתי מתבאס לקבל שעון כזה של רולקס - גם אם היו אומרים לי שאני חייב להשאיר את התמונה של דומינוס ברקע. הייתי עונד אותו בגאווה כי הוא רולקס בכל זאת.

השעון הזה יכול להחזיק מאה+ שנים בלי בעיה, ואם תעביר אותו מדור לדור הוא יהיה שווה זהב בעתיד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משוכנע שהייתי עונד רולקס עם סמל של פיצריה...

כשהשעון צריך להעביר את המסר הנכון, לא ברור לי המסר של השעון ההזוי הזה.

בלי שום קשר, לטעמי אין בו חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מאבד מהחן שלו. (לי היה קשה להסתובב עם שעון כזה)

אבל שמקבלים מתנה ממקום עבודה? לא אומרים לא. (לא כל יום קונים רולקס, אם בכלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אם אתה חושב שברייטלינג מציג עושר, אין לך מושג קלוש בשעונים ובטח שלא בשעוני יוקרה.

לא רוצה להיכנס לכם באמצע, אבל המשפט הזה ממש הצחיק אותי [emoji3]

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציג את היכולת להוציא כמה אלפי שקלים (או כמה שזה עולה) על שעון, בין אם זה מהכנסה פנויה לבין אם זה מצריך לגנוב נייר טואלט משירותים ציבוריים.

אבל כל אחד וסדרי עדיפויות שלו.

עדיין נראה בעיני עדיף על להוציא את אותם סכומים על טבעות/שרשראות/עגילים/גורמטים.

לפחות פה מעורבת טכנולוגיה כלשהי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...