Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

אחת ולתמיד:

http://www.creationwatches.com/

https://www.longislandwatch.com/

https://www.jomashop.com

מי נחשבת אמינה יותר וזולה יותר (נראה לי שלראשונה משלוח חינם ולכל השאר משלוח בעלות)?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם 2 האתרים הראשונים, אבל גם אני וגם חבר קנינו בעבר מג'ומה.

היה מחיר מצויין במבצע כסאח, משלוח מהיר (יצא אלי יום לאחר ההזמנה) ולא הייתי זקוק לשירות הלקוחות אז לא יודע איך הם בנושא הנ"ל.

ה שכן- שים לב לוודא שיש את השעטן במלאי ויותר חשוב- אין אחריות בין לאומית, רק של ג'ומה שזה אומר לשלוח את השעון אליהם הלוך חזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

זה הגיע השבוע היישר מספרד.

המוכר היה נחמד מאד וצירף רצועת צלילה סייקו, מקורית. השעון מוערך מאי שם שנות ה- 80. במצבו המקורי, לא עבר ליטוש אלא רק ניקוי חיצוני. לטענת המוכר אולי הוחלפה לו זגוגית מתי שהוא. לא בטוח. כתר בשעה 4, מתברג כמובן. פאטינה מקורית ומכובדת מוסיפה למראה, לדעתי. ענדתי אותו מספר ימים, מדויק ועובד כמו שעון יפני. השלב הבא הוא כניראה שליחה אל השען לטובת פירוק, ניקוי ושימון ואטימה.

אשמח אם תחוו דעתכם.

20171115_161851_resized.jpg 20171115_063527_resized.jpg ac (1).jpg aa.jpg 20171115_161909_resized.jpg 20171115_161842_resized.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך, אני שוב רוצה גם כן לנצל ולבקש המלצה לשען "כמו פעם", אחד שיודע לעבוד ומבין ענין. שלא מענין אותו האם השעון הוא טיסו או סייקו, קווארץ או אוטומטי.

אני לא מצליח למצוא אחד אמין במרכז.

בלוד יש שען של פעם...עובד בבוטקה קטן עשרות שנים

הידע עבר לדור הצעיר. (הבן שלו נמצא שם כעת) אמין מקצועי וגם לא יקרן.

שלום לכל החבר'ס,

שוב מבקש לעורר את הנושא הכאוב: מחפש שען טוב, אמין ולא אחד שחושב שהשמש זורחת לו רקטאלית. הבעיה היא שהוא צ.ל. באזור המרכז, יעני גבעתיים/ר"ג/ת"א. סה"כ מבקש מישהו שיודע לפרק שעון אוטומטי, לבצע ניקוי, שימון והרכבה מחדש עם אטמים חדשים. כיול ובדיקת אטימות.

וזהו.

(מה כבר מבקש יהודי זקן...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה, אני מעדיף את "אמיר שעונים" ברח' דב הוז בחולון. מקצוען של פעם.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיפוש אחרי רצועת ברייטלינג, המחירים שלהם דיי מוגזמים כאן בארץ.

למרות שגם בח"ול זה לא בדיוק זול, מצחיק שבגלל שזה "ברייטלינג" אז אפשר לדפוק גם מחירים מונפצים על רצועות ואבזמים.

זו הרצועה ,מקנבס\עור -

https://www.jomashop.com/breitling-109w-a20basa-1.html

אם מישהו יודע על מקומות מומלצים בארץ לדברים מהסוג הזה, אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל, יש שענית (כן, שענית) לא רעה באבן גבירול 162 (קרוב לפינקס, ממש ליד הסובל) בחנות שנקראת א. שטרן.

אני לא חובב שעונים (אז די קשה לי להעריך עבודה של שענים), אבל את התחזוקה של הסייקו המזדקן שלי היא מבצעת בנאמנות, ובמחירים סבירים לגמרי. אני הייתי מרים טלפון במקומך (03-6047277).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל, יש שענית (כן, שענית) לא רעה באבן גבירול 162 (קרוב לפינקס, ממש ליד הסובל) בחנות שנקראת א. שטרן.

אני לא חובב שעונים (אז די קשה לי להעריך עבודה של שענים), אבל את התחזוקה של הסייקו המזדקן שלי היא מבצעת בנאמנות, ובמחירים סבירים לגמרי. אני הייתי מרים טלפון במקומך (03-6047277).

תודה. היא לא מוכנה לשמוע על אוריינט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברים, אני צריך עזרה.

מתלבט בין 2 שעונים:

האחד סרטינה דגם C0334501105100 נראה ככה:

sertina.jpg

מנגנון ETA, רוצים עליו בארץ 3300, חמש שנות אחריות, מדדתי אותו עלי ונראה מצויין.

השני, סייקו אקו דרייב, BZ1021-54L, דגם שלא ראיתי עדיין בארץ. חיבור BT די מנוון, אבל יש שעון מעורר, שזה חשוב לי, ותאריך מתעדכן, נראה ככה:

citizen.jpg

לא ראיתי אותו במציאות ולא יצא לי לראות אותו על היד :-(, מה שקצת ריסקי בבחירת השעון.

חוץ מזה שגלל שאין בארץ, חייב להזמין רק מחול, המחיר מאמזון הוא 540 דולר כולל הכל. כמובן שאני מסתבך עם אחריות או אם הוא לא מוצא חן בעיני בסוף.

מבחינת עלות תועלת, הסיטיזן מנצח. הוא הרבה יותר מתקדם טכנולוגית,קישוריות BT, שעון מסתנכרן אוטומטית, ללא סוללה.

לדעתי שניהם נראים מעולה, הייתי קונה את שניהם :wink:. אבל לצערי רק אחד בסוף ינצח.

מה דעתכם על השעונים, ומה אתם הייתם עושים?

ליאור.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...