Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

יש לי בקשה קצת מוזרה אבל למה שלא אנסה לאתגר כאן את המומחים, יש איזשהו סיכוי שמישהו יכול לזהות את השעון על פי התמונה הזו?

7975246.jpg

תודה מקרב לב לכל העוזרים.

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמיתי בודאות.

תודה רבה! :)

האמת אם תוכל לעזור לי בעוד משהו אני מאוד אשמח, אני מחפש שעון בסגנון של הדגם הזה (שעון זהב קלאסי ועדין, לא נוצץ מדי ויושב יפה על היד) אבל בגלל שאין לי 14 אלף דולר מיותרים ואני לא מתכוון לעולם לענוד שעוני סופר קופי הייתי שמח אם היית עוזר לי למצוא שעון בסגנון הזה במחיר של נניח עד 1-1.5 ש"ח.

שוב תודה.

עריכה אחרונה על ידי Overdrive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט כרונוגרפים לא רעים בסכומים האלה, כולם קוורץ כמובן. כנס לכל אתר מכירת שעונים, תגדיר מחיר - ולעבודה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט כרונוגרפים לא רעים בסכומים האלה, כולם קוורץ כמובן. כנס לכל אתר מכירת שעונים, תגדיר מחיר - ולעבודה.

עשיתי קצת חיפוש והידע המוגבל והלא גדול שלי בנושא הוביל אותי לבחירה בעיקר על בסיס מראה ויצרן.

הגעתי לשעון הזה של סייקו:

https://www.amazon.com/Seiko-SGF206-Gold-Tone-Stainless-Steel/dp/B00068TK7K

אני יודע שסייקו חברה אמינה וטובה אבל הבחירה בדגם הזה הייתה כי הוא פשוט מדהים, קוטר בדיוק בגודל שאני מחפש, לוח נקי ויפה (למרות שהייתי מעדיף לוח שחור כדי להדגיש את הניגודיות), שעון קלאסי ולא צעקני מדי מכל הבחינות (חוץ מהעובדה שהוא בצבע זהב:roll:).

מכיוון שהמפרט הטכני שלו לא אומר לי כלום האם תוכל לפרט על התרשמותך מהשעון? איכות המנגנון הרצועה והזכוכית? האם החומר שממנו עשויה הרצועה מספיק איכותי והצבע שלו עמיד?

חשוב לי גם לציין שאם יש שעונים איכותיים מזה במחיר גבוה יותר אין לי בעיה, אני פשוט לא מוצא משהו שקולע לטעם שלי כמו השעון הזה.

שוב תודה.

עריכה אחרונה על ידי Overdrive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קצת חיפוש והידע המוגבל והלא גדול שלי בנושא הוביל אותי לבחירה בעיקר על בסיס מראה ויצרן.

הגעתי לשעון הזה של סייקו:

https://www.amazon.com/Seiko-SGF206-Gold-Tone-Stainless-Steel/dp/B00068TK7K

אני יודע שסייקו חברה אמינה וטובה אבל הבחירה בדגם הזה הייתה כי הוא פשוט מדהים, קוטר בדיוק בגודל שאני מחפש, לוח נקי ויפה (למרות שהייתי מעדיף לוח שחור כדי להדגיש את הניגודיות), שעון קלאסי ולא צעקני מדי מכל הבחינות (חוץ מהעובדה שהוא בצבע זהב:roll:).

מכיוון שהמפרט הטכני שלו לא אומר לי כלום האם תוכל לפרט על התרשמותך מהשעון? איכות המנגנון הרצועה והזכוכית? האם החומר שממנו עשויה הרצועה מספיק איכותי והצבע שלו עמיד?

חשוב לי גם לציין שאם יש שעונים איכותיים מזה במחיר גבוה יותר אין לי בעיה, אני פשוט לא מוצא משהו שקולע לטעם שלי כמו השעון הזה.

שוב תודה.

המנגנונים של שעוני סייקו עמידים ומאוד אמינים. דגמי הקוארץ לדעתי, מעולים.

מלבד החלפת סוללה, המנגנונים יכולים להחזיק מעמד 20 שנה בלי שום בעיה.

לגבי הרצועה והצבע, הרצועה בסיסית ולדגמי הכניסה אין ציפוי נגד שריטות, כך שהשעון נשרט בקלות.

אם אהבת, תקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנגנונים של שעוני סייקו עמידים ומאוד אמינים. דגמי הקוארץ לדעתי, מעולים.

מלבד החלפת סוללה, המנגנונים יכולים להחזיק מעמד 20 שנה בלי שום בעיה.

לגבי הרצועה והצבע, הרצועה בסיסית ולדגמי הכניסה אין ציפוי נגד שריטות, כך שהשעון נשרט בקלות.

אם אהבת, תקנה.

אהבתי מאוד, השאלה אם יש אפשרות טובה יותר גם אם היא יקרה יותר. נניח שעון עם ציפוי נגד שריטות ורצועה קצת יותר טובה מבסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד, השאלה אם יש אפשרות טובה יותר גם אם היא יקרה יותר. נניח שעון עם ציפוי נגד שריטות ורצועה קצת יותר טובה מבסיסית.

אם אתה מעדיף סייקו, חפש שעון עם ציפוי diashield על השעון והצמיד.

בד"כ, מדובר בשעונים יותר יקרים עם רצועות טובות והרבה יותר מוצלחות, עם זכוכית ספיר.

לא יודע אם יש בזהב עם מנוע קווארץ. תנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...