Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

יש גם כאלה. שלח לי פרטי קשר ואני כבר אדאג להפיל אותך:-P

מה שיפה בגרסאות ה34 מ"מ שבמקור השעונים האלה הוגדרו כ midsize ונועדו לגברים ונשים כאחד.

היום השעונים נהיים גדולים יותר ויותר, אבל לטעמי datejust ב36 מ"מ לדוגמא מתאים בול גם על היד שלי כשעון dress וגם על היד שלה כשעון ראשי. יש אספנים שעונדים את ה34 מ"מ גם היום.

z112074w.jpg

מימן 39מ"מ מודרני. משמאל 34מ"מ.

114300_zps7k6xjgvn.jpg

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש שעון חכם עד 200 דולר פלוס מינוס.

האם חכם לקנות היום samsung gear s2 ? מצאתי באמזון בסביבות 220 דולר.

אפשרות שנייה, היא שעון רגיל אבל חשוב שיהיה קל ונוח. (יש לי סייקו היום שאני לא הולך איתו כי הוא בלטה רצינית)

עריכה אחרונה על ידי Eyalw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בערך שלוש שנים איתו נלחצו ידיים על המכירה. אם הכל ילך כשורה מחר יעבור ידיים.

המחיר שסוכם כפול מהמחיר ששילמתי בעצמי, לא רע: -)

20170512_104535.jpeg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נקודה למחשבה: הרכבת שעון רולקס מחלקים נקרא שעון "פרנקנשטיין". אנשים עושים את זה ככה שזה בר ביצוע אך אין לו ערך אמיתי בשוק (במקרה ותרצה למכור בעתיד) בעוד שלשעון רולקס שכולו הורכב במפעל ושמר על חלקיו המקוריים לא תהיה בעיה להמכר במחיר קרוב מאוד למחיר הקניה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקנשטיין קוראים לשעונים שהורכבו מחלפים שאינם תואמים- קייס מרפרנס אחד, מחוגים משם/אפטרמרקט, לוח מההוא ותנועת ETA.

מצד שני כשמדובר בשעונים מסוף שנות ה70, תחילת ה80, מרביתם גם ככה ללא ניירת. לכן מאוד חשוב לרכוש ממקור בטוח ואפילו לפתוח את הקייס ולוודא שהתנועה אכן תואמת את הרפרנס.

לכן, במידה ואני מרכיב שעון שלם מחלפים NOS אשר תואמים את הרפרנס אני לא רואה איך יבדילו בינו לבין שעון אחר שגם ככה ללא ניירת ואיך שלי יהיה שווה פחות...

הדבר היחיד שנתון לדיון זה מיושן מול חדש, יהיו כאלה שיעדיפו שעון שנראה כאילו שומש ועם פטינה, יהיו כאלה שיעדיפו את אלה שנראים חדשים.

בכל אופן אני לא עושה את זה כדי לחסוך עלויות, אלא כדי להנות מהפרויקט לכמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור - חזור למקורות.

אמנם movement ואני מניח שתרגוגל מתרגם תנועה, אבל בעברית זה מנגנון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר כוח! אם אתה צריך מידע או חלקים אני ממליץ לך על פורום רולקס שיש בו קהילה מאוד מאוד מגובשת (כמעט כמו פה):

https://www.rolexforums.com

(אם עברתי על חוקי הפורום הנוכחי בהדבקת קישור לפורום אחר - אני מתנצל מראש ואפשר למחוק)

פרנקנשטיין קוראים לשעונים שהורכבו מחלפים שאינם תואמים- קייס מרפרנס אחד, מחוגים משם/אפטרמרקט, לוח מההוא ותנועת ETA.

מצד שני כשמדובר בשעונים מסוף שנות ה70, תחילת ה80, מרביתם גם ככה ללא ניירת. לכן מאוד חשוב לרכוש ממקור בטוח ואפילו לפתוח את הקייס ולוודא שהתנועה אכן תואמת את הרפרנס.

לכן, במידה ואני מרכיב שעון שלם מחלפים NOS אשר תואמים את הרפרנס אני לא רואה איך יבדילו בינו לבין שעון אחר שגם ככה ללא ניירת ואיך שלי יהיה שווה פחות...

הדבר היחיד שנתון לדיון זה מיושן מול חדש, יהיו כאלה שיעדיפו שעון שנראה כאילו שומש ועם פטינה, יהיו כאלה שיעדיפו את אלה שנראים חדשים.

בכל אופן אני לא עושה את זה כדי לחסוך עלויות, אלא כדי להנות מהפרויקט לכמה חודשים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קאררה, אני כבר שם מתחת לרדאר:-D

ועכשיו זקוק לדעתכם בנוגע להתלבטות השעון הבא שלי.

1. Jaeger LeCoultre מאסטר קלנדר moonphase.

שעון חדש מהדילר עם אחריות מלאה.

יחסית dressי ואולי לא יזרום לחלוטין עם בגדי יום-יום מעבר לשעות עבודה.

17fb114b57644e58227966e50c3d2a87.jpg

2. AP Royal Oak Day-Date Moon, רפרנס 25594.

שעון משומש, אחרי טיפול במעבדה של AP עם אחריות חלקית.

בעובי של 9מ"מ ועם הגימור שלו הוא מתאים גם כשעון Dress וגם יזרום אחלה עם טישרט לדעתי.

אם ללכת על השעון הזה, יש גם שאלה של איזה לוח. לבן, לבן עם כסף (עיגולים מסביב ליום/תאריך), או כחול ככה/אפרפר.

25594st.0.0789st.5_1024x1024 (1).jpg25594st.oo.0789st.3_1024x1024.jpgDSCN0898.jpg

דעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטר לגמרי מחוץ למה שאני מתכוון להוציא.

עד כה הייתי לגמרי בעד הייגר, אבל אני מתחיל לפזול ל AP המשומש להתאמה יומיומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...