Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זה נכון, אבל חוץ ממחיר איך אתה יכול להעריך את התגמול בהשוואה לשעון אחר כמו ברכב?

זה שקונה קורולה לא מקבל את אותה נסיעה שמקבל זה שקונה אס-קלאס, אבל כל השעונים מראים מה השעה (ודןוקא היקרים יותר פחות פונקצונליים). שעון זה תכשיט. אתה יכול להיות מבסוט מקסיו ומראדו באותה המידה אם לא אכפת לך שידעו כמה כסף זה עולה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, שעון זה תכשיט. אבל בגדול, זה התכשיט היחיד לגבר, או לפחות התכשיט הבולט לגבר. ושוב - שעון זאת אמירה. כזאת שגם אם היא לא באה בצורה של שעון יקר מאד, עדיין יכולה להצביע על טעם או הבנה, גם בתקציב שפוי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שלא ענד אף תכשיט בחייו, החלטתי שבא לי שעון.

הגעתי אל MVMT והזמנתי אחד פשוט נחמד וזול, 120 דולר בסה"כ עם משלוח אקספרס עד הבית.

45 מ"מ,

רצועת העור נראית קצת מוזר וחלקה מדי, ניתן להזמין גם סוגים וצבעים אחרים כולל רצועת מתכת,

הזכוכית היא לא ספיר אלא מינרל קריסטלי אבל לא ציפיתי להשיג אחת כזו במחיר הזה.

עושה רושם של שעון נחמד במחיר זול בתור משהו ליום יום,

ושנתיים אחריות שמקווה שלא אצטרך לממש.

P70509-105839.jpgP70509-105843.jpg

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש ספיר במחיר כזה זול, טוב לדעת.

האמת שחיפשתי בדיוק אחד בגודל הזה כי היה נוח לי לעין, אבל התלבטתי בין 42 גם כן ככה שהשעון הבא יהיה כזה.

כרגע נדלקתי מאוד על שעונים של Greyhours,

https://www.greyhours.com/en/product/vision-electronshine

זה יהיה כנראה הבא, וגם בגודל 40 ממ, רק שמבחינת המחיר אין לי מושג איך האיכות (אם למישהו יש מושג אשמח לדעת :) )

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש ספיר במחיר כזה זול, טוב לדעת.

האמת שחיפשתי בדיוק אחד בגודל הזה כי היה נוח לי לעין, אבל התלבטתי בין 42 גם כן ככה שהשעון הבא יהיה כזה.

כרגע נדלקתי מאוד על שעונים של Greyhours,

https://www.greyhours.com/en/product/vision-electronshine

זה יהיה כנראה הבא, וגם בגודל 40 ממ, רק שמבחינת המחיר אין לי מושג איך האיכות (אם למישהו יש מושג אשמח לדעת :) )

אני הייתי הולך לגודל היד שלך על 42, 40 נראה לי יהיה קטן מדי וחסר נוכחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים נראה שהמגמה של גידול השעונים נעצרה, כולי תקווה. לא כולם חייבים פאק של הוקי על היד. עלי 42-43 זה פחות או יותר המקסימום שאני חי אתו בשלום.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שעונים גדולים מדי גורמים לך להראות כמו ילד בר מצווה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רצועה היתרונות שלה. אני דווקא מרגיש בנוח עם עור, למרות שבקיץ ברור שעדיף מתכת. אם כבר אנחנו בפורום מוטורי, נזכיר שאיירטון סנה אהב רצועות עור, ובטאג הוייר שלו היו רצועות עור למרות שבאותן שנים רוב הדגמים שלהם הגיעו עם צמידי מתכת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול באמסטרדם האישה מדדה רולקס מדגם 15000 (אוייסטר 34 מ"מ משנות ה80) ומאוד אהבה.

החלטתי שזאת הזדמנות טובה לפרויקט קטן, גלגלתי אליי קייס עם כתר וזכוכית- הכל NOS. יהיה נחמד לחפש חלפים NOS נוספים ו"לבנות" שעון חדש לפי הטעם.

s-l1600.jpg s-l1600 (1).jpg

הכיוון הכללי הוא לוח בגימור פנינה עם יהלומים

$_57 (3).JPG$_57 (2).JPG$_57.JPG$_57 (1).JPG

עכשיו צריך למצוא תנועה מתאימה במחיר הוגן, מה שתהיה המשימה הכי קשה.

לרוב בפרוייקטים האלה מסתפקים בתנועה של ETA או Tudor בעלות של ~100 אירו, אבל אני רוצה לשמור על הפרויקט הזה תואם מקור.

עדכונים בהמשך:-D

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה הקייס השלם (עם כתר, זכוכית, בזל והגב) במצב NOS עלו יחד 180 אירו. ניתן למצוא זולים יותר, אך משומשים.

תנועה אחרי טיפול שען ניתן למצוא בכ1700 אירו אם ממש לחוצים לקנות, או בהרבה פחות לאחת מאדם פרטי (איזור ה600). הבעיה זה זמן החיפוש, זה הפריט הכי קשה למציאה במחיר סביר. לכן הרבה בוחרים בתנועות ETA או Tudor שזמינות ב100 אירו.

ניתן למצוא גם שעון שלם לחלפים ולקצור ממנו את התנועה וחלפים נוספים במידה ומצבם טוב.

לוח ומחוגים משתנה. תלוי בסוג, מצב, פרטי/סוחר וכו'. הכל בין 50 אירו ל300 שקונים לך חלפים NOS מסוחר.

צמיד NOS לרוב יעלה כ600 אירו מסוחר. ניתן למצוא משומשים גם ב100, אבל צריך לשים לב שהם לא מתוחים.

החזון שלי הוא הכל NOS למעט התנועה, שם אני מקווה למצוא מוכר פרטי או שעון לחלפים מתחת ל800 אירו.

מחיר המטרה שלי הוא מתחת ל2,000 אירו לשעון מושלם שיראה חדש. יהיה מעניין לראות את הפרויקט הזה הופך למציאות8)

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...