Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה לליסינג פרטי אשמח לעזרה

shayke74
שימו לב! השרשור הזה בן 4059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבדוק מה קורה אם אתה רוצה לצאת באמצע התקופה.

מה קורה אם הרכב אובד בתאונה או גניבה, האם יש השתתפות עצמית?

האם יש מגבלת ק״מ שנתי?

מי רשאי לנהוג ברכב מבחינת ביטוח שמקבלים?

מה החיוב על נזקים בתום התקופה (שריטות, מכות חניה וכו׳)?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה קורה אם אתה רוצה לצאת באמצע התקופה.

מה קורה אם הרכב אובד בתאונה או גניבה, האם יש השתתפות עצמית?

האם יש מגבלת ק״מ שנתי?

מי רשאי לנהוג ברכב מבחינת ביטוח שמקבלים?

מה החיוב על נזקים בתום התקופה (שריטות, מכות חניה וכו׳)?

+1.

פותח השרשור- אם העסקה כל כך טובה כמו שסיפרו לך אז בטוח יש קאצ' אחר.

חשוב לבדוק את כל הפרטים הקטנים ולקרוא את החוזה מילה אחר מילה.

על פניו נשמעת עסקה מאוד משתלמת שחוסכת הרבה כאבי ראש, רק תבדוק את הפינות הקטנות, שלא יגרמו לך להרבה כאבי ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שלקח I20 בדיל דומה. נשמע לי דיל טוב עבור רכב חדש ושקט נפשי.

המחשה: לפני 3 שנים רכשתי רכב משפחתי בן 3 ב-K68. כיום אוכל לקבל עליו במקרה הטוב כ-35K שזה כ-1000 ש"ח בחודש ירידת ערך ללא ביטוחים (כ-300 ש"ח בחודש), טסט (כ-130 ש"ח בחודש) וטיפולים (נניח 200 ש"ח בחודש). ואני מדבר על רכב משומש ולא חדש.

רכב משפחתי דרך ליסיניג פרטי של הייטקזון עולה 1650+430 לחבילת ביטוח וטיפולים ככה שחסכת כ500 שקלים בחודש שזה סכום לא מבוטל. אם לא תמכור את האוטו עכשיו אז ירידת הערך תקטן והרווח החודשי רק יגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לשרשור הזה כיוון שהייתי היום בסניף של "אלבר" על מנת לקבל פרטים נוספים ורצון לחתום וחזרתי מבולבל..

אז ככה:

ה"חבילת ביטוח ואחזקה" שהם מציגים שם - למעשה יש השתתפות עצמית של 1800 ש"ח על כל תיקון שלא במסגרת האחריות.

טיפולים - הם אחראים רק 3 טיפולים תקופתיים ראשונים (אין אפשרות טכנית לבצע יותר כיוון שהרכב 30 חודשים והגבלה ל 20 אלף ק"מ בשנה).

המחיר לא כולל (בניגוד למה שנרשם לפניי) אגרות רישוי (טסט)

בסוף התקופה הם מזמינים שמאי שבודק את הרכב ואתה צריך לשלם בהתאם לתיקונים קוסמטיים (גם שריטות,שפשושים וכו'.. כמה לדעתכם זה יכול להגיע במידה ולא היו פגיעות פח?)

בקיצור, האם העסקה בהחלט משתלמת?? נזכיר:

מאזדה 2 : 1050 ש"ח לחודש +350 ביטוח ואחזקה.

מאזדה 3: 1650 + 430 ביטוח ואחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התיקונים הקוסמטיים בסוף - בכל פעם שהחזרתי רכב ליסינג הכנסתי את הרכב לקוסמטיקה אצל פחח הבית תמורת כמה מאות שקלים. זה תמיד יוצא זול יותר מהחיוב שהחברה תחייב אותך.

הרכב באחריות לשלוש שנים. מה הכוונה ב"תיקון לא באחריות" תאונה? ברקסים? צמיגים? (כל השאר אמור להיות מכוסה הלא כן?)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני פתחתי את השרשור הזה על בסיס פרסום של אלבר בהייטקזון וביקשתי להתייעץ איתכם.

קראתי את החוזה שלהם ומה שבהחלט מטריד אותי זה השמאי שיבוא לבדוק את הרכב וכו..מנסיון אצלי בעבודה אלבר היא ספקית הרכב הראשית והבנתי שהם עלוקות בעניין של תיקון ליקויים.

חבר מהמשרד החזיר רכב עם קרע קטן בריפוד ,שמאי של אלבר העריך את הנזק ב 500 ש"ח הבחור הלך ,תיקן אצל משהו ושילם 400 שח במקום 500.

האם בדקת איתם שהביטוח המקיף כולל גם שמשות,שרותי גרירה וכו?

אני מבין שהמקדמה לא חוזרת ללקוח?

אני מנסה להבין אם זו עדיין עיסקה משצלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תיקונים שלא באחריות - צמיגים,שמשות,תאונות וכו'.

לגבי גרירה לא שאלתי אבל לדעתי כל ביטוח נותן היום גרירה.

אם יש בפורום נציג של אלבר, אשמח לשמוע מה בדיוק כולל "ערכת האחזקה" שהם מפרסמים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בפורום נציג של אלבר.

בכל מקרה 500₪ במקום 400₪ זה לא הפרש כזה גדול שמצדיק לדעתי את החשש. ואל תשכחו שגם הקונה הפוטנציאלי של הרכב המשומש שלכם עלול להיות פיינשמקר לא קטן שיתווכח אתכם על כל פיפס.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ברור לי מה קורה עם המקדמה.

אשמח אם תוכל לתת פרטים יותר מדויקים ומפורטים של העסקה.

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...