Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה לליסינג פרטי אשמח לעזרה

shayke74
שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

במסגרת חיפושיי אחרי רכב אוטומטי קטן קיבלתי הצעה מאחת מחברות הליסינג דרך מועדון הייטק זון ,להלן ההצעה:

מאזדה 2 דגם דינמיק 2013 (המאובזר) :

מקדמה 5500

תשלום חודשי 1050 לחודש למשך 30 חודשים .

ניתן בתוספת של 350 לחודש לקבל חבילת ביטוח + טיפולים.

לאחר 30 חודשים הרכב חוזר לחברת הליסינג .

כמובן שיש דגמים נוספים כמו מיקרה ב 1100 ש"ח , או מאזדה 3 5 דלתות ספיריט ב 1650 ש"ח וכו.

הם מציגים זאת כאילו אתה משלם רק את ירידת הערך של הרכב.

כשאני לקוח בחשבון את ירידת הערך, התעסקות במכירה בבוא הזמן,נניח אקח הלוואה קטנה לרכישת רכב אני לוקח בחשבון גם את תשלומי הריבית וכו זו נשמעת כחבילה לא רעה .

אשמח לשמוע דעתכם על העיסקה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יוצא 1500 ש"ח בחודש ללא דלק.

כמה אתה נוסע בחודש? אולי כדאי לך לקחת רכב יותר חסכוני.

האמת, ירידת ערך של 12 אלף ש"ח בשנה לרכב חדש נשמע הגיוני.

לא צריך להתעסק עם שום דבר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוסע יותר מ 15K בשנה.

לא בדקתי האם אני יכול לרכוש את הרכב לאחר מכן .

הם כן אמרו לי שאני יכול להמשיך לרכב חדש .

הממוצע שלי הוא כ 1000 קמ לחודש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vladcar - אתה יכול להסביר איך זה בדיוק משתלם?

אם הוא לוקח הלוואה של 40K ומחזיר כל חודש 1500 +5000 מקדמה, יש לו 45K שבעזרתם ניתן לקנות רכב יד2 במצב סביר,

ולמכור אותו לאחר 3 שנים, אפילו ב 15-20K.

עדיין "הפסדת" פחות כסף.

העסקה אולי משתלמת פסיכולוגית :shock: אבל לא כלכלית.

(אגב, התכוונתי ברצינות - אשמח אם תסביר, יכול להיות שאני מפספס משהו..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם בהשוואה לרכישת רכב חדש, לא משומש במצב סביר.

ובכללי, לפי החישובים, כולל דלק, ביטוחים וטיפולים, אחזקת רכב לפי ההצעה שהבחור קיבל, עולה 2200-2300 ש"ח לחודש, ואין הפסד של ירידת ערך. איך שלא תסתכל על זה, סכום לא מוגזם לרכב חדש.

הרכב באחריות מלאה-אין עלות התיקונים.

ברכב משומש ל 1500 צריך להוסיף ביטוחים, טיפולים, תיקונים וטסט.

אם לדעתך אין הבדל בין רכב חדש שלא צריך להתעסק עם שום דבר, למשומש שכבר לא באחריות, ויש לך מזל עם האמינות שלו, תוכל לחסוך כמה מאות שקלים בודדות בעלות כוללת כל חודש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחרי הוא 1400 ש"ח לחודש כולל ביטוח וטיפולים כולל צמיגים ומגבים.

אני נוסע כ 1000 ק"מ לחודש זה בערך 2-3 מיכלי דלק תלוי בעונה (בקיץ מזגן חורף בלי).

אני מניח שהעלות החודשית לא תעלה על 2200-2300 .

אם אני מחשב עלות של רכב יד שנייה בעלות של 70-80K ירידת הערך+תחזוקה+ביטוח לחודש ללא דלק היא לערך 1400-1500 לחודש .בלי לקחת בחשבון תקלות במידה ויהיו .בחישוב ל 30 חודשים העלות היא יותר מ 30K .

בעלות של 1400 שח מקבלים רכב חדש לגמרי באחריות יבואן ל 3 שנים .

לכן על פניו העסקה נראית לי ככדאית .

אשמח לשמוע תגובות נוספות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב מדי.

אתה מתאר פה משהו דומה לליסינג תפעולי : ב 1400 לחודש יש לך רכב מבוטח, כולל טיפולים ובלאי צמיגים ומגבים, רק אין את אלמנט האיסוף לטיפולים/רכב חלופי שזניח למדי.

תפעולי למאזדה 3 זה כ 2500 לחודש כולל מע״מ, מה שהוצע לך נשמע זול מדי...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחרי הוא 1400 ש"ח לחודש כולל ביטוח וטיפולים כולל צמיגים ומגבים.

אני נוסע כ 1000 ק"מ לחודש זה בערך 2-3 מיכלי דלק תלוי בעונה (בקיץ מזגן חורף בלי).

אני מניח שהעלות החודשית לא תעלה על 2200-2300 .

אם אני מחשב עלות של רכב יד שנייה בעלות של 70-80K ירידת הערך+תחזוקה+ביטוח לחודש ללא דלק היא לערך 1400-1500 לחודש .בלי לקחת בחשבון תקלות במידה ויהיו .בחישוב ל 30 חודשים העלות היא יותר מ 30K .

בעלות של 1400 שח מקבלים רכב חדש לגמרי באחריות יבואן ל 3 שנים .

לכן על פניו העסקה נראית לי ככדאית .

אשמח לשמוע תגובות נוספות .

1500 לחודש תחזוקה ללא דלק? או שאתה הולך למוסך הלא נכון, או שאתה נמצא בחברת הביטוח הלא נכונה.

בחישוב גס מאוד לא אמור להיות יותר מ500 ש"ח לחודש.

צמד המילים "ליסינג פרטי" נועד כדי שתעשו הקבלה אוטומטית לליסינג מהעבודה. אבל שני היתרונות העיקריים לליסינג מהעבודה - דלק חינם ונציג שמגיע עד אליך ומתקן/לוקח את הרכב לטיפול, לא קיימים כאן.

ביחס ל"ליסינג פרטי" שהחברות בדרך כלל מציעות, המחיר משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט עולה 1200₪ לשנה - 100₪ לחודש

ביטוח חובה עולה 1700₪ לנהג מעל גיל 24 ללא תאונות - 140₪ לחודש.

ביטוח מקיף בהנחה והרכב לא גניב ואין לך נהגים צעירים עולה 2500₪ לשנה - 210₪ לחודש.

טיפול שנתי במוסך מורשה - 1000₪ בממוצע - 83₪ לחודש.

בהנחה ואתה מוכר את הרכב לפני שצריך להחליף מצבר, צמיגים ותקלות אחרות, הגעת ל 533₪ לחודש לפני ירידת ערך שזה בעצם הפקטור המשמעותי. ירידת ערך היא אכן בסביבות 1000₪ לחודש (15% בשנה לרכב שעולה 105 אלף ₪).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט עולה 1200₪ לשנה - 100₪ לחודש

ביטוח חובה עולה 1700₪ לנהג מעל גיל 24 ללא תאונות - 140₪ לחודש.

ביטוח מקיף בהנחה והרכב לא גניב ואין לך נהגים צעירים עולה 2500₪ לשנה - 210₪ לחודש.

טיפול שנתי במוסך מורשה - 1000₪ בממוצע - 83₪ לחודש.

בהנחה ואתה מוכר את הרכב לפני שצריך להחליף מצבר, צמיגים ותקלות אחרות, הגעת ל 533₪ לחודש לפני ירידת ערך שזה בעצם הפקטור המשמעותי. ירידת ערך היא אכן בסביבות 1000₪ לחודש (15% בשנה לרכב שעולה 105 אלף ₪).

צודק, פספסתי את אלמנט ירידת הערך :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני מרפרש את הנושא.

לאחר מחשבות ביני לבין עצמי קיבלתי חשק לעסקה הזו דרך הייטק זון ואני שוקל ברצינות.

השאלה עם מישהו כאן עשה/מכיר מישהו שעשה עסקת ליסינג פרטי עם אלבר?

האם יש דגשים מיוחדים שצריך לשים לב לפני עסקה כזו? (נזכיר שהם גם משלמים את הביטוח.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שלקח I20 בדיל דומה. נשמע לי דיל טוב עבור רכב חדש ושקט נפשי.

המחשה: לפני 3 שנים רכשתי רכב משפחתי בן 3 ב-K68. כיום אוכל לקבל עליו במקרה הטוב כ-35K שזה כ-1000 ש"ח בחודש ירידת ערך ללא ביטוחים (כ-300 ש"ח בחודש), טסט (כ-130 ש"ח בחודש) וטיפולים (נניח 200 ש"ח בחודש). ואני מדבר על רכב משומש ולא חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...