Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שבאורך כזה יכול לצאת לך באמת אחיד כי השערות מתקפלות ונכנסות בין הסכינים לפלסטיק שקובע את האורך.

אבל זאת בעיה שמשותפת לכל המכונות עם הגובה המתכוונן ולחלק מהמכונות עם הפלסטיקים המתחלפים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 4070 זה מה שיש לי והיא מעולה אם אתה מקצץ בלי הראש או על אורך קצר מאוד. ברגע שאתה רומה לשמר זיפים של שבועיים באורך 10 מ״מ אתה נתקל בקיצוץ לא אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה לשחק עם האורך של השערות, יש מכונות שבהן הקפיצות באורך הן לא רק בעזרת המסרק,

אלא הסכין עצמה, וזה הרבה יותר מדויק לאורכים הקצרים.

לדוגמא בmoser 1854 בסכין עצמה יש אורך משתנה של 0.7-3.0 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9-10 מ"מ? ז"א 1 ס"מ? בשביל זה יש לכל מכונה את כיסוי הפלסטיק המתלבש על הראש. לא חוכמה לגזוז גבוה, יותר קשה לגזוז קצר ככל האפשר.

אם התכוונת ל-1 מ"מ, לדעתי זה בערך הסטנדרט של רוב המכונות כאשר הן ללא כיסוי הפלסטיק.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקיע טיפה,מכונה כזאת תחזיק מעמד כמה שנים טובות.

היא מעולה למי שרוצה להשאיר טיפה זיפים.

דקה שתיים ועברת על כול הפנים בקלות.

http://www.nokout.co.il/pl_product~ER1611K~7~41.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9-10 מ"מ? ז"א 1 ס"מ? בשביל זה יש לכל מכונה את כיסוי הפלסטיק המתלבש על הראש. לא חוכמה לגזוז גבוה, יותר קשה לגזוז קצר ככל האפשר.

אם התכוונת ל-1 מ"מ, לדעתי זה בערך הסטנדרט של רוב המכונות כאשר הן ללא כיסוי הפלסטיק.

נכון, אני גם חשבתי עד שניסיתי. מסתבר שזה ממש לא מדויק ובעייתי לצאת מהבית ביום שלמחרת כשאתה נראה ככה :lol:

יריב - מניסיון? זרוקה לי פה מכונה תספורת שקר כלשהו בשם conair, אני אנסה אותה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...