Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה יכול להסביר יותר לעומק?

כי חוץ מאשר בתור משתמש אני לא יודע מה ההבדלים בין המכונות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש קטן יותר ונוח יותר, לא מושך את העור או שערות, סכינים דקות ודחוסות יותר.

מניסיון (אני עובד בחנות אז בדקתי הרבה מכונות) זה הכי טוב.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת, לא נתקלתי במשיכה של העור או שיערות עם ה-769, או שנתקלתי בלי לדעת :shock:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי אותה.

התייאשתי וקניתי Philips QT4090.

יותר יקרה אבל הייתי צריך מכונה, לא יכול לקצץ יותר את כל הזקן עם הלהב םאות שיש במכונת גילוח, זה פשוט סיוט.

מרגישה איכותית ביד, שואבת שערות (עדיף שיהיו קצרות כדי שהן באמת ישאבו), ראש מתכוונן (אין צורך להחליף ראשים כל פעם).

יש צג דיגיטלי שמציג את גובה הראש ואת הסוללה.

זמן טעינה קצר של שעה אחת וזמן פעולה של 50 דקות, זה כמעט שעת עבודה על כל שעת טעינה.

חסרון הוא שהיא לא נשטפת במים.

נקנתה ב360 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית אותה ב-500 שקלים?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת, לא נתקלתי במשיכה של העור או שיערות עם ה-769, או שנתקלתי בלי לדעת :shock:

זה בעיקר תלוי איך אתה משתמש במכונה. אני לדוגמה מקצץ כל יום (אחרי שעיצבתי בפעם הראשונה אני רק שומר על המבנה ומוריד במקומות מסוימים שיראה מגולח) ועובר על העור במהירות כך שאם הראש לא מספיק איכותי זה יכול לתפוס את העור או למשוך שערות (לא לחתוך מספיק מהר).

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עצלן מדי, אני בזמן האחרון מבצע סידור של הזקן אחת לחודש, אצל הספר או בבית לסירוגין (יוצא לי להסתפר אחת לחודשיים בערך, ואז הוא גם מסדר את הזקן על הדרך).

מבחינת עוצמה או מהירות חיתוך לא נתקלתי בבעיות עם ה-E769, היא מבצעת ניקוי של הכל באופן חלק מאוד, ואצלי היא עובדת אמנם בערך פעם בחודשיים בממוצע, אבל עובדת קשה באותו יום, זה זקן של חמאסניק.

אבוי! מה פתאום.

שכחתי לציין מחיר- 360.

נלחצתי, 500 שקל על פיליפס זה הרבה יותר מדי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקצץ ל-3.5 מ"מ ומסביב מוריד ל-0.5 מ"מ (במקום לגלח), אישית חשוב לי מאוד שכל יום האורך יהיה אחיד ומדויק.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ כאן על מכונה שברשותי מספר חודשים כבר, Panasonic GB-40, רכשתי באמזון תמורת 40$ ועוד 20$ משלוח

דרך Buy2usa, הגיעה תוך שבוע. מכונה מעולה, זמן טעינה קצת ארוך (לילה בערך) אבל היא חזקה מאוד ועושה עבודה מצויינת.

ראש מתכוונן החל מ-0.5 עד 10 מ"מ בקפיצות של 0.5, בלי ראש זה 0.1 בערך. מתאימה לסידור זקן ושיער גוף.

סיפור קטן, סידרתי יום אחד את קו השיער של הראש באיזור העורף ובטעות העברתי את הלהב על שרשרת זהב, הלהב נהרס והחלפת להב עלתה 100 ש"ח

דרך איביי. אגב, למי שקונה - צריך לקנות שנאי, כי המטען הוא 110-120V ובישראל זה 220V.

סה"כ מכונה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום חברים,

כרגע אני משתמש במכונה פשוטה של פיליפס שמותירה אדמומיות, פצעים והרגשה כללית לא נעימה בעור, גם לאחר מריחת קרם אפטר שייב לעיר רגיש.

לכן אני מחפש מכונה איכותית שלא תכאיב לי, ושתשאיר עור חלק ולא פצוע.

אגב, האם יש אפשרות להשתמש עם רצף גילוח ?

לגבי המחיר, עד 400₪ נראה לי סביר, תקנו אותי אם אני טועה.

למי ששואל למה לא סכין - שיקול דתי

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה המכונה?

כדי לשמור עליה צריך לנקות את הסכינים לפחות פעם בחודש, וגם אז אחרי כמה שנים (נגיד 5) יש ירידה באיכות הגילוח ואז יש לך ברירה או לקנות חדשה או לקנות סכינים חדשים (או לסבול).

אני מחליף סכינים אחרי 5 שנים ומכונה אחרי 10 בערך (משום מה לא הצלחתי עד היום להרוג מכונה של פיליפס/נורלקו)

הדגם הכי פשוט עושה את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שציינת לא מספיק.

המכונות שבאמת מגלחות טוב ולא פוצעות עולות בסביבות 700 ש"ח ויותר (סכינים שצפות יותר טוב וללא פצעים וכדו' נמצאות רק בסדרות היקרות של היצרניות).

גם לי היה סיפור דומה לשלך, ומאז שעברתי לפני כשנתיים וחצי לפיליפס RQ1250, החיים נהיו קלים וללא סימני גילוח.

אם אתה מתגלח בתדירות גבוהה, אז תוסיף לרשימה את בראון 720s, מכונה מצויינת אך לא מתאימה לאלה שמגדלים שיער בין גילוח לגילוח (היא תולשת אותם, בניגוד לפיליפס שסלחנית יותר משמעותית), כמו כן צורת הגילוח איתה שונה מזו שבפיליפס אך מצד שני הגילוח איתה לבעלי זיפים קצרים מהיר יותר ולטעמי נוח יותר.

לסיכום, שתיהן מצויינות ומהוות תמורה מצויינת למחיר (למרות המחיר הגבוה יחסית), ושתיהן כשרות לצורך העניין.

בת כמה המכונה?

אני מחליף סכינים אחרי 5 שנים ומכונה אחרי 10 בערך (משום מה לא הצלחתי עד היום להרוג מכונה של פיליפס/נורלקו)

הדגם הכי פשוט עושה את העבודה.

הבעיה עם פיליפס ושות' כיום, שהסכינים הטובות באמת נמצאות רק בסדרות היקרות.

פעם אכן היו מכונות פשוטות שעשו עבודה טובה, אך כיום המצב לא כך, לצערי.

אצלי היה פיליפס HQ7140 שהייתה הופכת את הצוואר לאדום מאדמומיות ופצעים, כבר מהיום הראשון.

אחרי שנה נשברתי, עברתי לRQ1250 והחיים נהיו דבש.

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

לגבי ניקוי הסכינים - עשיתי את זה באופן יסודי והשינוי כמעט ולא הורגש.

לגבי פיליס

RQ1250, אני דווקא רואה בזאפ ביקורות מעורבות, מישהו כתב שם שהיא עושה אדמומיות בצוואר... לא יהיה נעים להוציא 700 ש"ח ולקבל את אותה תוצאה.

אגב, האם נהוג להשתמש בקצף גילוח עם מכונה ?

עריכה אחרונה על ידי tzviki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות (יחד עם המכונה הנוכחית שלך, אם היא מאפשרת עבודה במים), יש אנשים שגילוח עם קצף עוזר להם מאוד, ויש אנשים שדווקא גוש סבון רטוב עוזר להם יותר טוב.

אני מאלה שחייבים לעשות על יבש, ומול המזגן.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...