Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוכלים מנסים לגנוב ממני 5000 ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרוב שזה מרגיז , אין לי בעיה לבזבז על זה אנרגיות !

אני ילך איתם לבית משפט בשמחה רבה עם כל הכאב ראש שבעניין , אני בן אדם שבחיים לא תבע מישהו וגם לא נוהג להתלונן....

אבל בסופו של יום יש גבול , ואני במצב שאין סיכוי שאני שותק הפעם !!

כמו שכבר אמרתי , הייתי משלם להם בשמחה רבה במידה והיה שם נזק .

אני מודע לעובדה שהיא אשמה שפגעה בהם .

אבל לנסות ולעקוץ אותי גם דרך חברת הביטוח וגם בשחור , לא עובר על סדר היום .

העלתי את הנושא לפורום בשביל ליהות בטוח שעוד אנשים יחשבו כמוני .

אשמח לקבל עוד דעות .

בבוקר אני מתקשר לחברת הביטוח שלי ואני מסרב סופית לשלם להם ולאחר מכן שולח את החומר החדש לעורך דין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ענית פה על שאלה שנשאלה.

בתמונות שהעלית נראה שמדובר על 2 רכבים שונים גם מבחינת הצבע, כך זה גם במציאות או שאיכות התמונה גרועה?

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, משתתף בצערך על התסבוכת.

שים לב שיכולת להמנע מכל העניין בעלות של 500 ש"ח. בכל זאת אשתך פגעה בהם.

קרה לי פעם שמישהו פגע בי מאחור. בתחילה היה נראה שאין כל נזק אולם בבדיקה במוסך הסתבר שנשבר חלק פנימי בטמבון ועלות התיקון היתה מעל ל-4000 ש"ח (הרכב היה חדש באותה עת).

לדעתי בבית משפט לא בהכרח תמצא פתרון כי הנתבעים יוכלו יחסית בקלות להמציא גרסה מתקבלת על הדעת לרצף הארועים. כיוון שאין ויכוח שאשתך פגעה בהם מאחור תתכונן לשלם להם...

מי שמחפש צדק בבית משפט בדרך כלל מקבל שיעור לחיים ולא צדק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התמונות הן כמו שאתה אומר, כל שופט מתחיל יבין מיד מי הם אותם תובעים שעומדים מולו (אלא אם בלילה הקודם, לא קבל מאשתו ואז אין לדעת מה יקרה באולם).

בכדי לא להראות בפני בית המשפט כגזלן שעשה נזק ולא מוכן לשפות את הניזוק (אחרי הכל, אכן התרחשה תאונה ואכן התרחשה באשמתכם), חשוב לציין כי אתה מוכן לסגור את כל העניין בפיצוי המקורי של 500 ש"ח שאותו דרשו.

אם הם יסכימו, סגור עניין (לדעתי), אם לא, אתה תיראה הרבה יותר טוב בבית המשפט.

ת'כלס, היית צריך לסגור את העניין כשהם דרשו 500 ש"ח.

מסכים איתך לגבי התביעות הקטנות, אבל תרשה לי לחלוק עליך לגבי ה- 500 ש"ח. הראיות שמציג כאן Dreamer2012 מראות שלא נגרם כל נזק!! אז למה לתת להם 500 ש"ח? פרס על זה שהם צעקנים ובלאגניסטים?

להיפך - לדעתי אם שופט בתביעות קטנות ישתכנע שהזוג הנכבד מנסה להתעשר שלא כדין ומפברק ראיות, הוא ישלח אותם לכל הרוחות לא רק ללא 500 ש"ח אלא גם עם החזר הוצאות לנתבע.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד. 5000 שקלים על הפנס הקטן השבור הזה בחלק התחתון של הטמבון האחורי?

החלפת כל הטמבון עולה 5000 ש"ח, אז איך הם הגיעו לזה?

חוץ מזה, יש לך צילום של הרכב בזמן התאונה, שבו רואים בבירור שאין שום נזק לרכב. לדעתי, אתה תנצח במשפט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר.

ליבי איתך.

הייתי בסיטואציה דומה בה הדלת של רכבי שפשפה פגוש שחור של מונית חבוטה (לא בארץ).

לדלת שלי (הנקודה החלשה) לא נגרמה אפילו שריטה. בוודאי שלא לפגוש שלו.

לצערי לא היתה לי מצלמה (טלפון בלי מצלמה!).

הבן @ונה, הלך ואישפז את עצמו וזה כבר הפך לתאונת דרכים עם נפגעים! ואז זה כבר עניין עם המשטרה.

בקיצור סיפור מה...

עמדתי על שתי הרגלים האחורית שלי, מול חברת הביטוח, מול המשטרה מול כולם.

ההשתתפות העצמית שלי לא גבוהה, אבל לא הייתי מוכן שיסחטו אותי.

איתרתי מצלמת אבטחה והעברתי את הצילומים לביטוח ולמשטרה (עשה עבירת תנועה לפני התאונה).

המשטרה דפקה לו דו"ח, חברת הביטוח זרקה אותו מכל המדרגות ואת ההוצאות הרפואיות הוא שילם מכיסו.

אל תוותר.

אם צריך תגיע לבית משפט ותלחם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מבין.... אלו רכבים שונים לגמרי ולא רק לפי המדבקות...

וחוץ מזה, נגיד וזה אותו רכב... למה החליפו את המסרגת של המספר רכב אצל השמאי, ואז אחרי זה החליפו בחזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה, נגיד וזה אותו רכב... למה החליפו את המסרגת של המספר רכב אצל השמאי, ואז אחרי זה החליפו בחזרה?

גם אני שואל את אותן השאלות , איזה עוד סימנים אתה רואה ?

כל טיפ יכול לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת על מסגרת המספר שונה בצילום הימני משאר הצילומים. מסגרת המספר הוחלפה רק פעם אחת ולא הוחלפה בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שלי אומר:

לטענתם הטמבון נפגע בסכום של כ5000 ש"ח,

בתמונה שלאחר התאונה, נראה שהכל תקין ואין שום שברים ואו שיפשופים.

בתמונות שנשלחו אליך נראה שיש שברים ושפשופים.

בתמונות שצולמו על ידך או החוקר נראה שהכל נראה תקין.

אני הייתי מבקש לראות קבלה על התיקון - כי איך ייתכן שהטמבון עכשיו תקין ובתמונות של השמאי הוא לא היה תקין.

בנוסף אם זכרוני אינו מטעני בדו"ח שמאי צריך להיות פירוט העבודה.

תקליט את כל השיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבססים את זיהוי הרכב על כל מיני סימנים. נראה לי שלפחות עניין הצמבע נובע מתנאי תאורה שונים.

שכחתם רק את הסימן הברור ביותר, אשר נמחק בתמונות: מספר הרישוי. פות"ש: האם מדובר באותו מספר רישוי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אל תשכח שאשתך אשמה. לא מעניין אף אחד שזה היה עמוד ענן ושרכב השתולל. בדיוק בשביל זה יש ביטוח.

שנית, איך אתה רואה שאין נזק? ברכבים החדשים, הפגושים מלאים באזורים סופגים וקורסים ועוד חלקי פלסטיק אשר נשברים במקרה של מכה ויש להחליפם, עלותם גבוהה.

קרובת משפחה נכנסה במישהו מאחור במהירות אפסית. הנזק שנראה בתמונות שלך הוא "כבד" לעומת מה שראו על הרכב (שלה) כיוון שלא הייתה אפילו שריטה. החשבון- 27,000 ש"ח (אף אחד לא עבד עלינו, קרובת המשפחה ממילא אשמה והיא (הביטוח) שילם). למה? נשברה תושבת הפנס ואיתה הפנס (מבפנים), תושבות מסוימות בפגוש ועוד. העלות גבוהה כיוון שמדובר ברכב גרמני יוקרתי (אם כי לא יקר במיוחד). לכן, נזק של 5000 שח במזדה, אם נשבר משהו פנימי נראה מנופח אבל אינו בלתי אפשרי.

לגבי המשפט, לא מדובר כאן בהיכל הצדק (ההזוי) של אהרון ברק, לא בקרב גלידיאטורים ברומא העתיקה ולא בטורניר טניס בווימבלדון. בית משפט לתביעות קטנות, סרט נע שבו המסמכים והעובדות היבשות מדברות. אשתך אשמה, זה לא מוכחש. יש נזק, לא מוכחש. חוו"ד שמאי שלוקח על עצמו אחריות וחתם, אלא אם כן כתוב שם דברים לא הגיוניים כמו "החלפת מנוע וחישוקי מגנזיום", יאללה עוברים למקרה הבא. אתה משלם. השטויות עם המדבקה והצבעים לא יעזרו לך, השופט אינו גשש בלש ולא רואים כלום בתמונות, ניתן בקלות להסביר את זה בכך שפירקו וצבעו/החליפו את הפגוש כולו (אם הייתה בו פגיעה אפילו קטנה זה הגיוני). יכול להיות ש5000 זה מנופח. אולם, כשיש לך עסק עם אנשים שאפילו לא מוכנים לשלם 500 שקל (?!?), לאחר שפגעו במישהו מאחור, שזה המינימום של המינימום, יום עבודה ושתי בירות, אתה מביא שמאי, מתקן, ושולח את החשבון. אם היית לפחות מבקש להביא שמאי משלך (שכבר היה עולה מעל 500 ש"ח..) והייתה בידך חוו"ד שמאי נגדית (אפילו אם "משוחדת") אז היה לך סיכוי. אולם, במצב הזה סביר להניח שאתה תשלם 5000 ש"ח + ריבית, הצמדה והוצאות (לא עו"ד, יום עבודה וכדומה). יכול להיות שיתמזל מזלך והשופט יהיה קצת אקטיבי ויחשוב שניפחו את זה יותר מדי ויטיל חלק מהמשקל על הצד השני. אולם, לדעתי, אתה יכול להיות בטוח שעם פחות מ2500-3000 ש"ח לא תצא מהסיפור הזה. עוד לא הבנתי מה הבעיה להפעיל את ביטוח צד ג' שלך (אם אין לך כזה, אין לך להלין אלא על עצמך ו/או להודות שלא נכנסת בפרארי המתרבות על כבישי ארצנו, או למצער, בב מ וו מכל סוג).

יש לציין שלא מדובר בייעוץ משפטי. אין להסתמך על הכתוב בשום אופן ולשום מטרה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להקליט שיחה וגם תנסה בו זמנית לעקוץ.

משהוא כמו יאלה בוא אני יתבע את חברת הביטוח אבל נעשה חצי חצי זאת אומרת 2500 2500.

לא הגיוני שיש נזק כזה.

אני התנגשתי בעמוד ברווס ב-20 קמ''ש (עזבו למה) ועלות התיקון הייתה 2500 כולל צביעה והחלפת חלקים שהיו שבורים.

לא הגיוני, הישראלי אוהב כסף מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...