Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך הטובה ביותר ליבש רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגבת מיקרופייבר ייעודית לייבוש, עם יכולת ספיגה גדולה, היא אכן הטובה ביותר לטעמי.

אלו של סנו מצויינות לשטיפה רצפה לאחר גריפת המים, כמו שאמרו מעליי הן בעלות קיבולת ספיגה נמוכה מאוד.

ההפך, אמרו שהן בעלות יכולות ספיגה גדולות מאוד וזה מקשה על העבודה במובן כולשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפך, אמרו שהן בעלות יכולות ספיגה גדולות מאוד וזה מקשה על העבודה במובן כולשהו.

אני הבנתי את הדברים הפוך,

אני התכוונתי לקיבולת ספיגה, ז"א מטלית שמסוגלת לספוג אליה חצי ליטר מים אינה יעילה לעבודה כזו כמו מגבת עבה וגדולה שמסוגלת לספוג 3-4 ליטר מים בלי בעיה.

מבחינתי תהליך הייבוש זה אחד השלבים המעיקים בשטיפת הרכב, ועם מטלית לא איכותית זה נהיה אפילו יותר מייגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבת יעודית סופגת יותר אבל. לסחוט אותה הרבה יותר קשה,אצלי היא גם משאירה קצת סיבים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני הזמנתי מגבת של dodo והמטלית של סנו עדיפה,לרכב כמו פנדה מספיקות 2מטליות.

צריך להשוות תפוחים לתפוחים, המותג אינו משנה אלה המוצר הספציפי.

אם קנית מטלית מיקרופייבר של Dodo בגודל 16x16, אז היא אינה מיועדת בכלל לייבוש הרכב כי היא קטנה מדי למטרה זו.

לכן ייתכן שמטלית דקה של סנו, אבל גדולה הרבה יותר, תהיה יעילה יותר בייבוש.

בסופו של דבר, זו רק מגבת, לא מדע טילים, כל עוד לא מדובר באיזו מטלית גסה שתזיק יותר מאשר תועיל שכל אחד יעבוד עם מה שנוח לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההמלצה שלי

http://www.ebay.com/itm/2pcs-Microfiber-Waffle-Weave-big-dry-towel-cloth-cleaning-from-atop-Korea-/321043349587?hash=item4abfacc053

משתמש בה ומאוד מרוצה. מהנסיון שלי, שלב היבוש קריטי מאוד ויוצר הכי הרבה סווירלים בתהליך השטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודל שלה הוא 60 על 60 כך שהיא גדולה.

פשוט ממגבת שהיא לא זולה צייתי ליותר

http://www.detailedclean.co.uk/washing-and-drying/drying-towels/dodo-juice-orange-plush-drying-towel-365

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לאחר שראיתי בפורון ממליצים עליו משתמש בwater magnet של Meguiras/

פשוט קסם, סופג את המים כמו גדול, לא משאיר סימני מים אחריו, באמת מוצר חיוני לשטיפה.

http://www.ebay.com/itm/261108912974?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם את המגבת של Meguiras וגם את המגבות ש-yossi126 נתן להם לינק, המוצרים בעלי יכולות זהות לחלוטין (עושים את העבודה מעולה). מבחינה כספית זוג המגבות יותר משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם את המגבת של Meguiras וגם את המגבות ש-yossi126 נתן להם לינק, המוצרים בעלי יכולות זהות לחלוטין (עושים את העבודה מעולה). מבחינה כספית זוג המגבות יותר משתלם.

מה הגודל שלהם ? (הזוג ושל מגווירס). אני אישית יותר אוהב את הקטנות, שמתאימות ליד. הענקיות סתם יש מלא מגבת שמתנפנפת לה ומציקה

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר מאבק עם מספר לא מבוטל של מטליות וג'ילדות הגעתי למסקנה שהבא נותן את התמורה הכי טובה למחיר.

התמונה לא להמחשה בלבד, לא להתבלבל עם דומים לו.

7290005426230.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...