Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתמי פחחות לאחר צביעת הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם בחו"ל יש צביעה גרועה , וגם בישראל יש צביעה טובה , ההבדל היחיד הוא ההיצע והאשמה היא שלנו כלקוחות .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההמשך.. אני ממשיך ומפרט למען הדורות הבאים שיבצעו חיפוש באתר וילמדו מטעויות ומטעים למינהם:

בהמלצתכם, השיחה הוקלטה, לכל מקרה שלא יקרה אם יקרה.

הוא לא התחמק והודה שאכן ישנם כתמים וישנם מקומות עם עודף צבע ( מרקם קליפת תפוז). הוא אומר שצריך לבצע עוד כמה שלבים ( שלייף סבון, פוליש גס, וקס ועוד משהו ( אמריקאן גייס.)) - רק הזכרתי לו שהוא סיים את הצביעה לא טרח להגיד לי לחזור.

כמו כן, הטיעון של בעלי מקצוע , מה רצית לקבל תמורת X שקלים. בשבביל לצבוע אוטו כזה צריך Y (שזה הרבה יותר מ X ).

מה שנסגר, שבעוד שבוע וחצי , נעשה שלייף סבון + פוליש עד שיבריק. אם אני רוצה וקס אז זה על חשבוני.

משיחה עם איש המקצוע שהתייעצתי איתו לפני , זה סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה עומד על שלך.

כולי תקווה שאת המשך העבודה הוא יעשה בצורה מקצועית ולא יוסיף חטא על פשע.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמשך.. אני ממשיך ומפרט למען הדורות הבאים שיבצעו חיפוש באתר וילמדו מטעויות ומטעים למינהם:

בהמלצתכם, השיחה הוקלטה, לכל מקרה שלא יקרה אם יקרה.

הוא לא התחמק והודה שאכן ישנם כתמים וישנם מקומות עם עודף צבע ( מרקם קליפת תפוז). הוא אומר שצריך לבצע עוד כמה שלבים ( שלייף סבון, פוליש גס, וקס ועוד משהו ( אמריקאן גייס.)) - רק הזכרתי לו שהוא סיים את הצביעה לא טרח להגיד לי לחזור.

כמו כן, הטיעון של בעלי מקצוע , מה רצית לקבל תמורת X שקלים. בשבביל לצבוע אוטו כזה צריך Y (שזה הרבה יותר מ X ).

מה שנסגר, שבעוד שבוע וחצי , נעשה שלייף סבון + פוליש עד שיבריק. אם אני רוצה וקס אז זה על חשבוני.

משיחה עם איש המקצוע שהתייעצתי איתו לפני , זה סביר.

אני במקומך - לא הייתי חוזר אליו.

אני חושב שטוב כבר לא יצא מיזה....אני מאמין גם שיש לי הערכה טובה לגבי מי הצבעי שמדובר עליו

(אני גם נפלתי עם אידיוט כזה)

נכון שזה יצא יותר יקר....אבל תמצא בעל מיקצוע ראוי

ותסיים את הסאגה הזו ....עם אנרגיות טובות יותר

באותה הזדמנות. גם אני אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותנו כאן לצבעי שיודע לעשות

שלייף סבון והכי חשוב לסיים את העבודה אחרי זה עם 3 שלבי פוליש וברק "דיטיילינג ראוי"

רצוי המלצה בפרטי(תודה מראש!) כי אחרת יעבירו את זה למקום אחר שאני לא אמצע אותו

או אדע עליו:lol:

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאני לא מבין את התמונות , או שאתה לא מבין את המצב .

אני שוב אחזור על דברים שנאמרו , רוצה תקשיב , לא רוצה לפחות אני ניסיתי לעזור .

שלייף סבון לא יתקן את הבועה , גם לא אם כוכב פורנו תשפשף את הנייר .

היו פה אזכורים לגבי פסים ובתמונות אולי יש משהו כזה , לא התייחסת למה ששאלו אותך , אם באמת יש משהו כזה - גם זה לא יפתר על ידי השלייף סבון .

הדבר היחיד ששלייף סבון יעשה זה להעלים את הטקסטורת תפוז (ובאופן כללי פגמים בלכה) , וגם זה רצוי שיעשה באופן מקצועי (ולא מזלזל בפחחים כבודם במקומם , אבל הם לא המקום , כדרך אגב לירון ששאל המקום הוא אך ורק דיטיילרים וגם פה רק למנוסים ושמקפידים למדוד עובי צבע) .

גם פרארי חדשה מגיעה מהמפעל עם לכה מחוספסת , אתה מוטרד מהפרט הכי פחות חשוב , ומתעלם מבעיה רצינית יותר בצבע .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאני לא מבין את התמונות , או שאתה לא מבין את המצב .

אני שוב אחזור על דברים שנאמרו , רוצה תקשיב , לא רוצה לפחות אני ניסיתי לעזור .

שלייף סבון לא יתקן את הבועה , גם לא אם כוכב פורנו תשפשף את הנייר .

היו פה אזכורים לגבי פסים ובתמונות אולי יש משהו כזה , לא התייחסת למה ששאלו אותך , אם באמת יש משהו כזה - גם זה לא יפתר על ידי השלייף סבון .

הדבר היחיד ששלייף סבון יעשה זה להעלים את הטקסטורת תפוז (ובאופן כללי פגמים בלכה) , וגם זה רצוי שיעשה באופן מקצועי (ולא מזלזל בפחחים כבודם במקומם , אבל הם לא המקום , כדרך אגב לירון ששאל המקום הוא אך ורק דיטיילרים וגם פה רק למנוסים ושמקפידים למדוד עובי צבע) .

גם פרארי חדשה מגיעה מהמפעל עם לכה מחוספסת , אתה מוטרד מהפרט הכי פחות חשוב , ומתעלם מבעיה רצינית יותר בצבע .

ידידי, למה לכעוס?

ניסיתי דרך הצילומים להראות את הבעיה , תנסה לחשוב על תיקוני פחחות בגודל של 5-8 ס"מ שמשתקפים דרך הצבע שמעל.

הלכתי למשהו שמתעסק עם הנושא ( צבע, דיטיילינג, חידושים וכו' - יש תמונות באתר שלו שמבצע כל מיני עבודות באולם פרארי/מזראטי ) והתייעצתי איתו. הוא נתן כמה הצעות שעזרו לי להתמודד מול הצבע . עצות שאכן עזרו.

יכול להיות שצריך צביעה מחדש, את זה נדע אחרי השלייפ/פוליש - אם עדיין לא אהיה מרוצה - אמשיך את המאבק שלי עד שאקבל מוצר סביר וטוב למחיר ששילמתי.

מודה , לא שילמתי 10000 ש"ח . אם הייתי משלם את הסכום הזה . ראס בין עינו , הייתי מציק ומקבל צביעה מחדש.

פרופורציות - זו המילה.

אני עדיין זוכר שזה רכב מ 97 ולא 2013 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כועס , אבל משקיעים פה מאמץ בכתיבה כדי לעזור לך , ולא רוצה לגלות שלא הצלחנו בזה .

מה שכתבת לא משנה את מה שפירטתי , שלייף יכול לפתור רק פגמים בלכה - לא כתמים ובטח לא בועה .

אז כמו שאני אומר שוב , יש לנו חוסר הבנה פה או אני לא מבין את התמונות , או שמספרים לך סיפורים (ובמחשבה שנייה דבר כזה כן מכעיס אותי , לא איכפת לי איזה רכב וכמה שילמת אלא אם סיכמת מראש על עבודה לא טובה , עכשיו אני קולט שזו כנראה ה-Z , אז על אחת כמה וכמה) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלייף סבון לא יפתור את הבעיה אלא רק יעלים/יטשטש אותה לפרק זמן כלשהו.

שעושים עבודה יסודית מקבלים תוצאה בהתאם.לצערי גם אני "אכלתי" אותה לא פעם "מצבעי רחוב"

היום אני יודע להבחין במיידית ליקויים מצביעה חפרית ולדרוש בתוקף לצבוע מחדש את המחדל שלהם.

לא צריך לפחד מזה, הם הרי לא עובדים בחינם.

ראיתי לפני שבוע שכן שצבע את הרכב מחדש (הונדה סיוויק ישנה יחסית) בצבע שחור מט מחוספס (לטעמי דוחה)

סיבוב סביב הרכב גיליתי מפגעי צביעה ממש מקוממים -נזילות צבע,מעיכות שלא תוקנו,אי אחידות בצבע,מקומות שלא רוססו

גוונים שונים ועד כמה דברים שלא רציתי ממש לבאס את הבחור. ככה זה עובד -מה שמשלמים, זה מה שמקבלים

מצד שני אני די מבין חייל צעיר שזה מה שהוא מסוגל לשלם. (וגם אין לו דרישות גבוהות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, יהיה מקצה שיפורים. ונוסיף גם וקס.

אני גם זוכר ששילמתי 2000+ ש"ח , והרכב משנת 97 . זה לא מרצדס 2012 . ולכן הציפיות שלי בהתאם.

מה שעיצבן אותי בכל הסיפור שבסוף היום הוא שחרר אותי לדרכי ולא ציין כלום לגבי הצורך בהשלמות. שיטת המצליח.

אתן צ'אנס להשלמות.

מה שכן, המלצות לא יקבל. תכננתי לעשות עוד משהו אצלו - מה שלא יקרה. ואם גם ההשלמות לא ייראו לי, אז אכזבתי ושמו יפורסמו בכל הפורומים בהם אני רשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל לשאול בעל מקצוע מוכר ואמין כמה יעלה לבצע תיקון לכזו עבודה. זה יהיה סכום שתסכים להשקיע בשביל הגימור שרצית. נראה שאלו תיקונים מקומיים ולכן לא נראה לי שהעלות תהיה כמו העבודה שכבר בוצעה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל לשאול בעל מקצוע מוכר ואמין כמה יעלה לבצע תיקון לכזו עבודה. זה יהיה סכום שתסכים להשקיע בשביל הגימור שרצית. נראה שאלו תיקונים מקומיים ולכן לא נראה לי שהעלות תהיה כמו העבודה שכבר בוצעה.

צודק. אעשה זאת. הי בכל מקרה אני משלם עבור הוקס שאותו תכננתי אצל גורם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סוף טוב הכל טוב..

לאחר כשבועיים מסיום הצביעה, הצבע השלים את העבודה ע"י ביצוע שלייף סבון ופוליש. הוספתי כמה שקלים לביצוע וקס/אוטם/גלייז.

התוצאה מדהימה לשביעות רצוני. הכתמים נעלמו, עודפי הצבע הוסרו.

WP_20130310_005.jpg

WP_20130310_010.jpg

WP_20130310_009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי עשה לך את העבודה ? אותו צבעי שקילקל בהתחלה ? או שמצעת בעל מקצוע אחר ?

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לאכזב אף אחד , הרכב יפה כמובן , אבל אם זה לא הצילום - יש עוד הרבה עבודה ורצוי הפעם אצל דיטיילר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...