Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

הם באמת במיטבם כשהם יורדים עליו, אפילו לפיד. 

ראיתי עכשיו את הנאום שלו, לא רע קו המחשבה "תודה על הכל, הגיע הזמן למשהו אחר".

גם הpun בסוף עם להעביר להם את הלפיד מוצלח יחסית.

אם לקושש קולות, זה עכשיו. מצד שני ביבי לא יסתכן בבחירות כשיש לו סיכוי להפסיד.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 18.10.2020 בשעה 09:08, יבגניפ כתב:

כל מי שכאן מפחד ממהפכה סוציאליסטית בישראל צריך להגיד תודה לפרץ. לדעתי ההתבטאויות שלו לפני שנה על זה שהעשירים בישראל לא משלמים מספיק מס קברו סופית את מפלגת העבודה. אין כ״כ קונים לסחורה הזו.

הוא היה מספיק טיפש כדי להגיד את זה ישירות, נבחרי ציבור אחרים עם אידאולוגיה דומה לא כאלה סתומים. אם כבר מהפכה, היא יכולה להתרחש בעיקר בכיוון ההפוך כי אנחנו כבר עכשיו די סציאליסטים בכל מיני תחומים.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם סוציאליסטים, אבל בהחלט נדפקים ע"י קבוצות לחץ שונות שקורעות את המדינה.

אין לי בעיה, לצורך העניין, עם מיסים גבוהים שחוזרים אלי. אבל כמובן שרגולציות מופרכות שמשאירות סופרים ריקים בלי חלב או ביצים לא תורמות לרובינו.

אבל בכל מקרה, לא חקרתי לעומק, אבל התחושה שלי שהשיח בנושאים האלו השתנה בקרב מי שפעם היה הבייס של העבודה בעשירונים הגבוהים. ויש עכשיו לא מעט אנשים שאני אישית מכיר שנעו ימינה כלכלית, אבל מדינית ובטחונית עדיין מחזיקים בדעות שמאלניות. ותכלס אין להם יותר מדי להצביע (כן, חלקם מצביעים לגנצים למיניהם - אלוהים יודע למה).

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרגולציות האלה של פיקוח מחירים, מכסות יצור והגבלת יבוא/ייצוא זה כלכלה מתוכננת וזה מאפיין מובהק של מדינה סוציאליסטית. מזלנו שלא כל התחומים סובלים מזה באותה המידה אחרת השרשורים פה היו בסגנון "הגמל של השכן אכל לי את הספויילר בסוסיתא 2015" אם בכלל היה פורום.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Gosser1860 כתב:

ראיתי עכשיו את הנאום שלו, לא רע קו המחשבה "תודה על הכל, הגיע הזמן למשהו אחר".

גם הpun בסוף עם להעביר להם את הלפיד מוצלח יחסית.

אם לקושש קולות, זה עכשיו. מצד שני ביבי לא יסתכן בבחירות כשיש לו סיכוי להפסיד.

לדעתי אם ביבי יילך לבחירות והתוצאות ייראו דומות לסקרים, תהיה ממשלת ביבי + בנט + חרדים במהירות הבזק, אולי אפילו בנט יצליח להוציא רוטציה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אולי אפילו בנט יצליח להוציא רוטציה

להוציא רוטציה זה קל, לממש אותה זה כבר עניין אחר.

• אהבתי 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אבל ממשלה כזו ביבי לא ימהר להפיל, הבחירה בין מימוש הרוטציה ובין בחירות חדשות (כשהתוצאות של הסקרים כרגע הן מדהימות במבט גושי) היא קשה מאוד.

בחירה בבחירות חדשות במצב כזה יכולה להיות שידור חוזר של בחירות 92.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שבנט זה הכחלון החדש, יבוא בסערה יחטוף מלא מנדטים מכולם ובסוף יחבור לביבי ובעתיד יעלם כמו שכחלון נעלם.

לביבי תמיד יש אס בשרוול ליום סגריר שיש סכנה שלא יקבל מספיק מנדטים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה אנשים עפים על ימינה, ברמה שהם מצליחים לקחת קולות מאנשי מרכז שלא רוצים לחיות במדינת הלכה.בנט ושקד (שהיא האדם הכי קריפי ומפחיד שחי במדינת ישראל, לדעתי) הפסיקו להיות דבוקים לחור התחת של נתניהו רק כשהוא ממש ניגב איתם את הרצפה. ובטח אם יציע להם להיות השרים לענייני ניגוב התחת שלו ושל שרה הם ירוצו לשם עם הלשון בחוץ.

הם צבועים, בלי אפילו להסתיר את זה.

הם בחיים לא ישנו את מאזן הכוחות בין הדת החרדית לכל השאר בישראל, ומן הסתם, ליברלים גדולים הם לא.

הם משיחיים.

שחיתות לא באמת מעניינת אותם (נזכיר שהם ״איימו״ על ביבי שגם הם יכולים להלחם בשחיתות, שהקיום שלה הפך לפונקציה של האם הם רוצים להיות חברים של ביבי או לא). 

ושני אלו עוד מייצגים את הצד ה״ממלכתי״ במפלגה שלהם. 

אז אולי, אולי (אולי) הם יעשו משהו לצמצום הרגולציות כאן מכיוון אחד, ומכיוון אחר הדת תהפוך עוד יותר למקור הרגוליטיבי, והם גם עלולים לרסק סופית את הסטטוס קוו בינינו לבין הפלסטינאים לכיוון שלא יטיב עם אף אחד מאיתנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאולי יבגני הגאון לא מבדיל בין בנט ובין חרדים 😂

שוב מזכיר שזה לא היה כזה מזמן שהרב עובדיה קרא לבית היהודי (אז עם בנט) "בית של גויים".

אז כן, הסיכוי שבנט יקדם מדינת הלכה שווה לסיכוי שמר"צ יעשו את זה.

והם גם ליברלים גדולים יותר מהמפלגה הלכאורה אולטרא ליברלית מר"צ.

אה ואולי הציבור הבוחר בישראל דווקא רוצה לשלוח את הסטטוס קוו עם הפלשתינאים לקיבינימט, דבר כזה בהחלט יכול להטיב איתנו בטווח הארוך.

אבל נו, תמיד יבגני יודע יותר טוב מכולם מה חדש?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה ליברלי בדיוק במר"צ? זה כמו מפלגת העבודה רק שבמקום שפם של סטלין, וודקה ודגלים אדומים יש שיער צבעוני, חלב סויה ותואר בלימודי מגדר.

קשה להאמין שבנט, שעמד בראש מפלגה דתית לאומית, יתנגד לחוקים שמעודדים הדתה או לביטול חוקים שיחלישו את הרבנות הראשית כי החרדים ליכלכו עליו פעם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצ לא מתיימרים להיות ליברלים במובן הכלכלי. לדעתי היום גם נוקטים קו יותר סוציאליסטי, מה שמבריח מהם מצביעים שלא מעוניינים בזה, בדיוק כמו שכתבתי קודם. כמובן שכל אחד בוחר לעצמו בבחירות את האיזון שמתאים לו, ואני בספק אם יש יותר מדי אנשים בישראל שמתלבטים בין מרצ לבין האחים היהודים בגרסה החדשה. לכן אני גם לא מבין את ההשוואה. ולכן גם כתבתי לפני שעה וחצי שאני לא בטוח שלקהל המצביעים שאני מדבר עליו יש היום בית פוליטי ברור. מי שחושב שסיפוח זה דבר טוב - שיצביע מצידי לפי אלף יותר עוצמה לישראל. אני מדבר על אנשים שלא חושבים ככה, אבל נסחפים אחרי מועמדים ימניים דתיים, רק כי אולי אלו יצמצו מעט איזו רגולציה כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כי אין שום מפלגה עם סיכוי להיכנס לכנסת שמדברת על הדברים האלה. זה מה שהליכוד היה אמור להיות, רק שהוא הפך לחבורת גלמים שבראשם אדם שלא מעניין אותו שום דבר חוץ מלהמשיך לשרוד כראש ממשלה.

אני לא דואג בעניין הסיפוח כי לא משנה מי יהיה בשלטון, אם טראמפ יגיד לא אז לא יהיה סיפוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

מרצ לא מתיימרים להיות ליברלים במובן הכלכלי. לדעתי היום גם נוקטים קו יותר סוציאליסטי, מה שמבריח מהם מצביעים שלא מעוניינים בזה, בדיוק כמו שכתבתי קודם.

האמת שזה תאור די מדויק - מצד אחד מר"צ עם השטויות שלהם, מצד שני מה? גנץ? לפיד? אפילו מפלגת הכוכבים החדשה לכאורה (חולדאי? באמת???) נשמעת אלטרנטיבה גרועה עוד לפני שהיא עלתה לאוויר.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

מה ליברלי בדיוק במר"צ? זה כמו מפלגת העבודה רק שבמקום שפם של סטלין, וודקה ודגלים אדומים יש שיער צבעוני, חלב סויה ותואר בלימודי מגדר.

קשה להאמין שבנט, שעמד בראש מפלגה דתית לאומית, יתנגד לחוקים שמעודדים הדתה או לביטול חוקים שיחלישו את הרבנות הראשית כי החרדים ליכלכו עליו פעם.

ולכן הם רק לכאורה. אבל אם תשאל אותם הם הכי ליברליים.

למה לבנט להתנגד לחוקים דתיים? כי הוא מספיק חכם לא לכרות לעצמו את הקבר (באופן דיי מילולי, שוב, בעיני החרדים הוא לכל היותר דתי מחמדוש קטן כזה עם כיפה ממש קטנה שמקשיב לרב נוח), היה ובאמת מוצעים חוקים של מדינת הלכה בנט ימצא עצמו על המוקד, שוב באופן דיי מילולי. הוא רחוק מלהיות מספיק דתי לפי הדתומטר של החרדים.

לפני 26 דקות, pooh-bear כתב:

האמת שזה תאור די מדויק - מצד אחד מר"צ עם השטויות שלהם, מצד שני מה? גנץ? לפיד? אפילו מפלגת הכוכבים החדשה לכאורה (חולדאי? באמת???) נשמעת אלטרנטיבה גרועה עוד לפני שהיא עלתה לאוויר.

יש לזה 2 סיבות:

1. מחפשים כמו בתרבות האינסטנט הכללית כוכב שיסחוף אחריו את העם ויביא את השמאל לשלטון, שזה, נו טוב, בוודאי שיילכו אחרי מפלגת שמאל רק כי יש איזה כוכב בראש. גנץ אפילו ניסה להימנע מזה באופן מודע, ברור ומובהק, כשאמר "אנחנו לא ימין ולא שמאל", או "זה לא עניין של ימין או שמאל" וכו'.

2. אין קונים לסחורת השמאל, רואים איך הסוציאליזם החזירי (עבודה את מר"צ) בעולם מביא אנשים לרעב, ומצד שני ההסתדרותניקים (ובמיוחד בעלי התפקידים שבהם) רק פותחים את הפה ומבריחים מצביעים, העם ראה את ניסנקורן, את יפה בן דוד, את נציגי הועדים הגדולים (כי כמובן שרק הם מגיעים לתקשורת), או אפילו את התנהלות ההסתדרות בנושא סודה סטרים, ועובר מדרכה לצד השני מאיפה שההסתדרות נמצאת.

מצד שני ראו איך השמאל רדף באופן מילולי אחרי הפלשתינים, רק בואו תחתמו איתנו הסכם, רק חסר היה לאולמרט לעשות Tea bagging לאבו מאזן, והאחרון עדיין חירבן עליו וברח. בדיעבד הוא יענו הסביר שזה היה בגלל החקירות של אולמרט, נו באמת, לרוצח יש בעיה לחתום הסכם עם מושחת, צחקתי בקול.

או בקיצור, אם כבר רוצים סיכוי, כדאי קודם כל שהמפלגה הבאה באמת תהיה מרכז, ומצד שני צריך משהו חדש באמת, לא להביא את ניסנקורן מההסתדרות איתך, ואת החבר ההוא ואת הסבתא של זה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...