Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

פעם בכמה זמן אני נכנס לקרוא באתר מידה, כמו שאני קורא את ליבסקינד כשאני זוכר שהוא קיים. לא, לא בגלל שהוא נגד ביבי, אלא סתם כי מעניין לקרוא לפעמים גם דעות שפחות מתחברות לי.

הכותרת הראשית כרגע במידה היא "ליל הכיפורים של מערכת החוק". המאמר עוסק בהשתלטות הפקידים על ארה"ב וגם ישראל. גם שם, מסתבר, הפקידים שולטים במדינה בפועל. וזה לא חדש. הכותב משתמש במילים כמו "מזימה", "קנוניה". תיקי נתניהו מתוארים כ"פרויקט פוליטי מובהק". 

כמובן, אפשר לנתח את זה עד מחר בבוקר. למשל, כשמי שחושב שנתניהו צריך לעמוד לדין - מדבר על נתניהו. בן אדם אחד ובודד. פה מנגד יש שכבה כמעט אמורפית של פקידות, שאלוהים יודע איך כל כולה מתחברת ביחד כדי לעשות דווקא למצביעי הימין. כמובן, יש גם התעלמות מהמעשים עצמם, תחת עטיפה רגילה של תרוצי "העם החליט". והרי זו בדיוק אחת השאלות העקרוניות. אבל כל זה לא כ"כ משנה, סתם עוד דוגמא לכתיבה קונספירטיבית באתר ימני די פופולארי. 

אציין שוב שאין לי דבר וחצי דבר בעד שום פקיד, שופט, עורך דין, פרקליט, ג'דיי מסטר. סמוך ובטוח שיש מה לשפר ולשנות בכל מנגנון ביורוקרטי קיים. גם בארץ וגם בחו"ל. זה לא או זה - או זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4565

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

@יבגניפ

להתווכח עם ביביסט זה כמו להתווכח עם חרדי מאמין.

תשאל אותו "מה הדבר שאם ביבי יעשה תפסיק להצביע לו?".

נראה אותך מקבל תשובה עניינית. 

• מצחיק 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, SurfHigh כתב:

@יבגניפ

להתווכח עם ביביסט זה כמו להתווכח עם חרדי מאמין.

תשאל אותו "מה הדבר שאם ביבי יעשה תפסיק להצביע לו?".

נראה אותך מקבל תשובה עניינית. 

יתפטר/יפרוש/יופרש.

מצביעים למפלגה לא להתמודד...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

תיקי נתניהו מתוארים כ"פרויקט פוליטי מובהק"

ברור ברור.

השמאלנים מינו מפכ״ל שמאלני. מינו פרקליט מדינה שמאלני. מינו יועץ משפטי שמאלני כל זה כדי לדפוק את ביבי.

ביבי המסכן נבחר לשלטון ע״י רוב העם ואז הפקידים שמינו השמאלנים החליטו להדיח אותו. מזל שלפחות בפרשת הצוללות היה יועץ משפטי לא שמאלני שזיכה את ביבי כי גם שם הם ניסו להפיל אותו.

• רעיון טוב! 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הראו את אליקים רובינשטיין בחדשות. הוא הסביר כמה לדעתו התאוריה כאילו עשרות שוטרים, חוקרים, עורכי דין חברו במשך שנים יחד כדי להפיל את ביבי, היא מופרכת. אבל זה קרב אבוד על התודעה. אצל הקונספירטורים מהימין זה כבר ברור שניצן סחט את מנדלבליט, ואיכשהו בפאזל הזה מתחברים להם גם אלשיך ואחרים. שוב, ושוב ושוב הויכוחים על זה נראים כמו פרדויה על ספרים של אומברטו אקו. 

ועם כל זה בצד, אני סמוך ובטוח שיש הרבה מה לשפר ולשנות במנגנונים השונים, כולל פרקליטות ומערכת משפט. אין מערכת ביורוקרטית שאין מה לשפר בה. ואם רק היתה לנו מפלגה עם מנהיג שנמצאים עשר שנים בשלטון עם קואליציה יציבה רוב הזמן - הכל בטח היה נראה כ"כ שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, farkash7 כתב:

ברור ברור.

השמאלנים מינו מפכ״ל שמאלני. מינו פרקליט מדינה שמאלני. מינו יועץ משפטי שמאלני כל זה כדי לדפוק את ביבי.

ביבי המסכן נבחר לשלטון ע״י רוב העם ואז הפקידים שמינו השמאלנים החליטו להדיח אותו. מזל שלפחות בפרשת הצוללות היה יועץ משפטי לא שמאלני שזיכה את ביבי כי גם שם הם ניסו להפיל אותו.

תראה את ההתנהלות סביב ה(אין) פרקליט מדינה לאחרונה, אתה באמת חושב שאם שר משפטים לא הצליח למנות פרקליט מדינה, אז ביבי יכול למנות איזה פרקליט מדינה שבא לו או יועץ משפטי איזה שבא לו?

הייתה מלחמת עולם על כך שוועדת האיתור תביא 2 מועמדים ולא אחד (!) עד שמינו אנ"ש לשר המשפטים.

אז מעבר לגיחוך ש"ביבי מינה את מנדלבליט" או "ביבי מינה את שי ניצן" מי שבאמת מכיר איך עובדים המינויים הללו, או מי שראה מה קרה בשנה האחרונה באיזורים הללו, יודע שהגיחוך הזה לא במקומו. אלה תפקידים שהמינויים אליהם נעשים (כמו סינון השופטים) במחשכים, בקרב כמה אנשים בודדים עם קודים של שתיקה בנושא.

זה כמובן לא קשור לטענה שהביבי הוא בכלל לא ימין

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור שזו קונספירציה מפגרת, מישהו פה טוען שלא? 

אבל לדוגמא, אם הפוליטיקאים רוצים לחלק לציבור מענקים בגלל הקורונה והפקידים מוחים והולכים להתראיין לתקשורת על כמה שזה גרוע, יש פה בעיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

ברור שזו קונספירציה מפגרת, מישהו פה טוען שלא? 

אבל לדוגמא, אם הפוליטיקאים רוצים לחלק לציבור מענקים בגלל הקורונה והפקידים מוחים והולכים להתראיין לתקשורת על כמה שזה גרוע, יש פה בעיה.

כן ולא. אני לא חושב שזה רע שמנהלי בתי החולים, למשל, מביעים עמדה על הקורונה, ואני לא חושב שיש בעיה שבכירים באוצר יעבירו ביקורת אנונימית או ציבורית. כמובן, במצב הזה אני עדיין מצפה שיעשו את מה שאומר הבוס או יתפטרו.

אני מניח שעניינים חוקיים זה התחום היחיד שבו המציאות לא צריכה להיות שהמחוקק עושה מה שבא לו לחלוטין. אפילו בצבא טרחו לחשוב על הקונספט של פקודה בלתי חוקית בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

אפילו בצבא טרחו לחשוב על הקונספט של פקודה בלתי חוקית בעליל.

מאיפה המצאת את השטות הזו?

הנה קצת חומר רקע על פקודה בלתי חוקית בעליל:

ציטוט

חריג זה נקבע כתקדים על ידי השופט בנימין הלוי, בפסק הדין שנתן בשנת 1957 במשפטם של מבצעי טבח כפר קאסם:

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

כן ולא. אני לא חושב שזה רע שמנהלי בתי החולים, למשל, מביעים עמדה על הקורונה, ואני לא חושב שיש בעיה שבכירים באוצר יעבירו ביקורת אנונימית או ציבורית. כמובן, במצב הזה אני עדיין מצפה שיעשו את מה שאומר הבוס או יתפטרו.

אבל איך נבחרי ציבור יכולים לעשות משהו אם הפקידים שלהם יוצאים נגדם מול הציבור? זה כמו שאתה עצמאי ושכר אותך לקוח. אתה נמצא עם הלקוח בישיבת עבודה והבאת איתך גם את העובד השכיר שלך שישמע את הפרטים. אתה מדבר עם הלקוח והעובד שלך קופץ כל שניה וסותר את הדברים שלך. אפשר לעבוד ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

אבל איך נבחרי ציבור יכולים לעשות משהו אם הפקידים שלהם יוצאים נגדם מול הציבור? זה כמו שאתה עצמאי ושכר אותך לקוח. אתה נמצא עם הלקוח בישיבת עבודה והבאת איתך גם את העובד השכיר שלך שישמע את הפרטים. אתה מדבר עם הלקוח והעובד שלך קופץ כל שניה וסותר את הדברים שלך. אפשר לעבוד ככה?

נכון, זה לא קל, אבל זו הדינמיקה.

בוא נראה את הדוגמא של הקורונה. במצב שבו רק נבחרי ציבור משדרים החוצה מה הם חושבים - אנחנו בבעיה. מה שאיפשר לכולנו טיפה לגבש דעה עצמאית זה גם רופאים ומנהלי בתי חולים ומדענים שהתראיינו והביעו דיעה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה מחסור באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שהם לא עובדי מדינה ולכן לא כפופים לכללי התקשי"ר.

חלקם אפילו מופיעים בטלוויזיה על בסיס קבוע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדינמיקה הזו מזיקה. לפעמים עדיף להחליט החלטה, לגלות שזו היתה טעות וללמוד ממנה מאשר לא להחליט כלום ולהיתקע במקום כי כולם רבים עם כולם (תקציב המדינה למשל). אם אתה חושב שהבוס שלך עושה טעות גורלית שאתה לא מסוגל להיות שותף לה, אתה תתפטר נכון? אותו הדבר. 

באף מצב הדעה היחידה שמוצגת לציבור היא רק של הפוליטיקאים. אנחנו (עוד) לא דיקטטורה והתקשורת יכולה לפרסם מה שמתחשק לה ולהביא דעות נגדיות של מומחים, חוץ המומחים שצפציפית אמורים לייעץ לפוליטיקאים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...