Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 26 דקות, David32 כתב:

רגע יבגני,

לא לימדו אותך לא להגיד "גופ" לפני שאתה קופץ?

צודק, שמעתי את אורית סטרוק עכישו מדברת על דמוקרטיה ונרגעתי.

...

מחר על הבוקר אני הולך לקנות מלאי של בייקון לחמש שנים הבאות.

• מצחיק 1
  • מבאס 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר כבר להרכיב את קואליציית החלומות שלנו? חוץ מהאובייסט (בנט שר הביטחון, אוחנה שר המשפטים), אילו הפתעות מצפות לנו, ילדים? הורדוס ממשיך במשרד האוצר? שקד שרת החוץ? והדובדבן שבקצפת, מי יהיה שר החינוך? סמוטריץ', רגב, או שאולי סוף סוף, אחרי 2000 שנות, נקבל שר חינוך חרדי?

בדבר אחד כוורת צדקו: המצב באמת יכול להיות הרבה יותר גרוע. אולי הגיע הזמן שנפסיק להתעודד.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

גרסה שלך או של זאק סניידר?

גרסת החיים עצמם של כולנו, לא? חוץ מאלו שבהולנד, כמובן.

• מצחיק 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביבי ראש ממשלה...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שההורים החילוניים מרוצים מהתוצאה. תבחרו את האפשרות הפחות גרועה: שר החינוך מהציונות הדתית שאינו מקבל אנשים ששונים ממנו (בדת, נטיה מינית ועוד), שר החינוך מש"ס שמנציח קיפוח, שר החינוך מיהדות התורה שלימודי ליבה זה סתם בזבוז זמן בשבילו או שרת החינוך מירי רגב שהתמקצעה כשרת התרבות. משום מה האופציה הקודמת (גלנט) הייתה זהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש, ההורים שלי שילמו הון כדי שאני, אחי ואחותי נלמד בבית ספר פרטי עם חינוך חילוני (ודמוקרטי?)

עריכה אחרונה על ידי BloodFist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, BloodFist כתב:

בטח שיש, ההורים שלי שילמו הון כדי שאני, אחי ואחותי נלמד בבית ספר פרטי עם חינוך חילוני (ודמוקרטי?)

אני יודע שיש, אבל הזמינות והעלות הופכים את זה ללא רלוונטי ל-90%+ מהישראלים.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

אז ביבי ראש ממשלה...

בתקווה שזה מאחורינו ואכן תהיה לו ממשלה.

לפני 10 שעות, SurfHigh כתב:

באיזו שכונה?

הייתי באיזור שפרינצק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע מה אתכם, כהורה חילוני אני לא מצפה מהמדינה או משר החינוך לחנך את הילדים שלי. המשמעות של משרד החינוך מבחינתי זה ללמד, לא לחנך. אם הם מתעקשים לדחוף לילדים תכנים שלא מקובלים עלי, אז התפקיד שלי זה להסביר לילד איך מתמודדים עם מבוגרים שמדברים שטויות.

האידיאל זה שהמדינה תסבסד מסגרות לילדים לפי בחירת ההורים והיא והפוליטיקאים לא יתערבו בתכנים ובשיטות של המוסד אבל איפה זה ואיפה אנחנו.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שגם ללמד הם לא מלמדים...

מזמן עברתי לחיזוק הילדים באמצעות תשלום אישי ופרטי לכל מיני תוכניות לימוד מתמטיקה/אנגלית.

עכשיו נותר רק להתווכח האם חינוך פרטי בכל מיני וריאציות (מלא/חלקי/תגבורים) הוא באמת מחוץ להישג ידם של 90 אחוז מהאוכלוסייה. נדמה לי שלא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, SlowRide כתב:

ואיפה אנחנו.

אה זה קל. במדינת דת. ובהתאם, התפקיד שלך כהורה חילוני הוא לצאת ולעבוד יותר ממה שעובדים במקומות אחרים במערב, להרוויח פחות, לשלם יותר על הכל, ולהגיד תודה בסוף היום. מאחל לעצמי לטעות, ולגלות בחודשים הקרובים שממשלת ימין "על מלא" לפחות תפעל להורדת יוקר המחייה כאן מכיוונים אחרים - חסמי יבוא, רגולציות, סבסוד עקיף של החקלאות וכו'. אבל די ברור שגם זה לא יקרה. למה? זה לא שזה משפיע על מספר המנדטים של מפלגות הדת בשלטון באמת.

ליאור, איפה אתה? עדיין חושב שהמשפט של ביבי לא יעצר \ יפסק? (למען הדיון הנינוח: גם אם לא יבטלו אותו רשמית, אלא רק יעשו הפסקה מתודולוגית ל4 שנים הבאות, זה דה סיים).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...