Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Coro כתב:

בחור בריטי מבריק מלמד קצת על האיסלם:

יש 2 דרכים למוסלמי לענות לברכת "שלום עליכם".

למוסלמי אחר עונים  "ועליכם השלום",

וללא-מוסלמי עונים "ועליכם..." תשלימו לבד את השלוש הנקודות.

איזה שטויות, גרתי שנים במדינה מוסלמית. לכל אחד לא משנה מיהו היו עונים "ועליכם השלום".

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

יופי, אז זה מה שמעניין אותי. להכנס למסגדים ולפרק את כל מי שקורה לרצח יהודים. 

את הסיפורים על איראן ורוסיה אני משאיר לביידן.

אותנו לא אמור לעניין כל המסביב, רק איך מייצרים מציאות אחרת.

ואת זה תעשה באמצעות מי? ראש ממשלה שעסוק בשיווק התוכנית של ארה"ב או באמצעות הראש ממשלה שחושב כבר על היום שאחריי?

אולי תעדיף לעשות את זה באמצעות הקבינט המצומצם שבו משחקי האגו בין השחקנים מנהלת את הקבינט?

אולי באמצעות הקבינט המורחב שיושבים שם כחותמת גומי לאותו קבינט מצומצם?

כבר די ברור שהמלחמה הזאת תסתיים שאנו מתקפלים. מה שלא עשינו בימים הראשונים כבר לא יקרה.

היה לך את הימים הראשונים להשמיד מסגדים שנותנים דרשות ושטיפות מוח דתיות. עכשיו זה יהיה כמו שתפציץ בית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

בהמשך היום נגלה שזה לא מה שאמרו, שהתכוונו רק להפגנות טרור, שרק אם יש אלימות מפרקים את ההפגנה, יהיה הסבר הגיוני.

בינתיים זה נראה שמדובר בהפגנות נגד הקיסר.

חמוד אתה שמחפש הסבר הגיוני.

IMG_8438.jpeg

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הטיפשה אוכלת השרצים שאחראית על התחבורה במדינה ממשיכה לעשות פוליטיקה בגרוש ולא להבין ש(גם)אנשים שעקורים מבתיהם אחרי ששרפו להם בית ומכוניות עדיין זכאים לתחבורה.

https://cars.walla.co.il/item/3618812

הם מההתחלה חושבים ומתכננים את הקואליציה של היום שאחרי.

והטינופת והרעל לא מפסיקים לרגע...

השב"כ וצה"ל יחד עם מובילי המחאה ידעו על ההתקפה ואפשרו אותה כדי להכשיל את הממשלה.

ברור.

כדי שיתפטרו וייקחו אחריות.

כדי שתישרף להם הקריירה הבטחונית.

הגיוני סך הכל.

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

בינתיים זה נראה שמדובר בהפגנות נגד הקיסר.

חמוד אתה שמחפש הסבר הגיוני.

IMG_8438.jpeg

המשטרה יכולה להודיע. 

בית המשפט יזרוק אותה מכל המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פריג'י כתב:

הם מההתחלה חושבים ומתכננים את הקואליציה של היום שאחרי.

הם באו בשביל "למשול". והמלחמה מפריעה להם "למשול". עכשיו צריך למצוא סיבה למה הם לא "משלו " וצריך לדאוג שימשיכו "למשול".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Coro כתב:

אז מה גם אצלנו.

אנשים אומרים בוקר טוב, ויש רבים שמשיבים "בוקר", זהו רק בוקר, כאילו להוציא מילה נוספת "טוב" עולה להם בכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן כספית מדווח שיש שמועות שלוין קרס ולא ממש מתפקד. כספית לא עיתונאי אמין במיוחד, אבל בכל זאת, מעניין אם יש בזה גרעין של אמת. אם כן, הוא הראשון בממשלת ביבי שמגלה תכונות אנושיות. כל הכבוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Coro כתב:

תיכף גם תספר לנו שעל יהודי אומרים שהוא נפטר אבל גוי מת. או שיהודי לא שותה יין אם גוי פתח את הבקבוק.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, asix כתב:

דווקא התאוריה שלו עושה שכל ומסבירה היטב את מה שראינו בחודשים האחרונים.

1) איך מנרמלים היטב גרעין לסעודים מהצד הישראלי כשזאת המחלוקת העיקרית בחלק הזה של הפאזל. תהיה בטוח שביבי ידע על צינור הגז אבל אסור לו לדבר עליו. הוא מציג את זה כשלום ענקי בין ישראל לסעודים - בפועל - אנחנו כלי משחק בתוכנית. עכשיו, מכיוון שגם לפיד היה ראש ממשלה, בנט היה ראש ממשלה וגנץ אמנם לא היה אבל הוא היה חלופי, כולם יודעים את התוכנית הזאת ולכן צריכים לשתף פעולה ולעשות הצגה שהם בעד אבל עם הסתייגויות.

אז גרעין סעודי -את הצד של המרכז - שמאל - אחראים גנץ ולפיד לנרמל. יחסית קל לצד החובב שלום במפה.

על הבייס של ביבי זה קל - כמו שביבי יאמר להם שהיום זה לילה והם יסכימו איתו - היועצים יכינו דף מסרים, המקהלה של ביבי תפמפם שאין סכנה מגרעין סעודי והכל טוב. מאותו רגע יסבירו לנו שגרעין סעודי זה טוב טוב ליהודים.

יש לו את עוץ לי וגוץ לי בממשלה - הוא כבר הצליח להראות שהם צמד טמבלים הוא יודע שהם יעשו מה שיאמר להם עם קצת פרורים לבייס שלהם . החרדים? לא מעניין אותם השלום והגרעין הסעודי כל עוד מקבלים את מה שהם דורשים.

2) ביבי התפאר על "השגי" השלום שנחתו עליו בלי מאמץ. עכשיו זה מסביר הכל. ארה"ב צריכה אותם ותעשה ותתן מה שצריך כדי שיקרו. מטוסי f35? קיבלתם. גרעין סעודי? קיבלתם.

ביבי מכיר את התוכנית ולכן חייב לזרום איתה. הוא לא חלק מהתוכנית. הוא רק צריך לשווק אותה. ובזה ביבי אלוף.

3) אכן, השיעים והסונים שונאים אחד את השני ברמה מטורפת. יעשו עסקים עם יהודים אבל לא אחד מהשני.

עזה זה כלי משחק של האיראנים והרוסים. בדיוק כמו שאנו כלי משחק אצל האמריקאים. ההבדל שהאמריקאים באמת צריכים אותנו ולכן יש ידידות אמת ביננו. ישראל היא ( בינתיים) הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון שהם יכולים לעבוד איתה במערב הפרוע פה. אם ישראל לא תהיה דמוקרטית זה יקשה עליה את העבודה וזאת הסיבה שהתערבו ברפורמה והענישו את ביבי בכך שלא הזמינו אותו לבית הלבן. 

4) פלסטינים לא רוצים אותנו פה - בשם הדת עושים שטיפות מוח לאזרחים לגבי מה שרוצים שהאזרחים יעשו.

זה נכון אצל המוסלמים, זה נכון אצל הנוצרים וזה נכון אצל היהודים. כמה דתיים אתם מכירים שילכו נגד דעת הרב שלהם ויעשו את מה שהם חושבים שנכון אבל נגד דעת הרב שלהם?

ככל שמוסלמי יותר דתי, ככל שנוצרי יותר דתי וככל שיהודי יותר דתי ככה היכולת לו לשיקול דעת עצמאי פוחתת. הוא מונע ע"י שטיפת מוח.

דווקא אני חושב שעזתי חילוני ( לא יודע מה האחוז שלהם באוכלוסייה הם ) פחות שונא  את היהודים.

5) זה בהחלט מסביר את הנושאות מטוסים ( שאף פעם לא היו פה) , זה מסביר את שר החוץ האמריקאי שיושב בקבינט שלנו, וזה מסביר את הכסף ששופכים עלינו פה. וזה בהחלט מסביר מדוע המלחמה נעה בקצב של האמריקאים ולא בקצב ההישראלי. זאת לא המלחמה שלנו. זאת מלחמת רוסיה ע"י איראן ( שבזכות הרוסים מקבלת הזדמנות לפעול נגד ישראל - מהלך שחיכו לו כל כך הרבה שנים)  נגד ארה"ב. אנו כלי משחק וביבי ,גנץ וגלנט יודעים את זה וחייבים לעשות הצגה של מלחמה אבל בסוף בסוף - ארה"ב מנהלת אותה.

כל תיאורית קונספירציה בנויה על מספר נתונים והרבה השערות ללא עובדות. כדי שתיאורית קונספירציה בסדר גודל כזה תשמר צריך מאות אם לא אלפים של אנשים שישמרו עליה בסוד. מחקרים שעשו בנושא מראים שקונספירציה שמערבת יותר מ 500 איש, חייבת להתגלות.

1. מאשרים גרעין, כי ביבי פופוליסט לטווח קצר ומעולם לא פעל לפי עקרונות ההגנה של מדינת ישראל, ולהציג הסכם עם סעודיה הרבה חשוב לו מאם יהיה או לא יהיה לסעודיה גרעין ומי יודע איך זה ישפיע על ישראל בטווח הרחוק. זו גם הסיבה שהסכים לשחרר 1500 מחבלים עבור חייל בודד.

2. ראה 1.

3. הם לא התערבו ברפורמה, הם הביאו דאגה כמו הרבה מדינות דמוקרטיות אחרות, מי שהתערב זה אזרחי מדינת ישראל שהמדינה חשובה להם.

4. זה נכון כבר יותר מ 30 שנה, בטח לא תכננו את הצינור לפני 30 שנה.

5. הספינה הגיעה בגלל שביידן היה ידועה מאז ומעולם כאוהד ישראל, למרות כל מה שאמרו עליו בערוץ 14. המערכה לא מתקדמת בקצב "הישראלי"? היא מתנהלת בקצב של ביבי. ביבי מעולם לא פעל בצורה לוחמנית. כמעט כל מבצע בעזה היו כתבות בעיתון הארץ! שמשבחות את אופן הפעולה של ביבי ועל האיפוק שהוא מציג כלפי חמאס. גדעון לוי הפך לאחד ממעריציו הגדולים של נתניהו תוך שהוא משבח את האיפוק שלו בסבבים השונים. 

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Uri-G כתב:

כל תיאורית קונספירציה

למה זה קונספירטיבי בעינך? אולי פספסתי משהו, אבל הרעיון העקרוני שרוסיה רוצה לחבל במאמצי ההסדרה האיזורים פה דווקא נשמע לי מאוד הגיוני ולא קונספירטיבי בכלל. פוטין לא צריך לשבת בחדר עם המוני אנשים ולהסביר להם את זה. גם נשיא איראן לא. וגם לא מנהיגי החמאס. בסופו של דבר כל אחד יכול להיות בנקודה שהוא נמצא בה ולעשות את מה שהוא עושה. 

הטענה היא לא שבגלל פוטין הפלסטינאים שונאים אותנו או משהו, כן? הטענה היא שפוטין יכול להשתמש בשנאה הזו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

למה זה קונספירטיבי בעינך? אולי פספסתי משהו, אבל הרעיון העקרוני שרוסיה רוצה לחבל במאמצי ההסדרה האיזורים פה דווקא נשמע לי מאוד הגיוני ולא קונספירטיבי בכלל. פוטין לא צריך לשבת בחדר עם המוני אנשים ולהסביר להם את זה. גם נשיא איראן לא. וגם לא מנהיגי החמאס. בסופו של דבר כל אחד יכול להיות בנקודה שהוא נמצא בה ולעשות את מה שהוא עושה. 

הטענה היא לא שבגלל פוטין הפלסטינאים שונאים אותנו או משהו, כן? הטענה היא שפוטין יכול להשתמש בשנאה הזו.

אני התכוונתי לתיאורית הקונספרציה העולם המערבי. כאילו ביבי ,הסעודים והאמריקאים שולטים ביד נעלמה בכל מה שקורה כאן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Uri-G כתב:

כל תיאורית קונספירציה בנויה על מספר נתונים והרבה השערות ללא עובדות. כדי שתיאורית קונספירציה בסדר גודל כזה תשמר צריך מאות אם לא אלפים של אנשים שישמרו עליה בסוד. מחקרים שעשו בנושא מראים שקונספירציה שמערבת יותר מ 500 איש, חייבת להתגלות.

1. מאשרים גרעין, כי ביבי פופוליסט לטווח קצר ומעולם לא פעל לפי עקרונות ההגנה של מדינת ישראל, ולהציג הסכם עם סעודיה הרבה חשוב לו מאם יהיה או לא יהיה לסעודיה גרעין ומי יודע איך זה ישפיע על ישראל בטווח הרחוק. זו גם הסיבה שהסכים לשחרר 1500 מחבלים עבור חייל בודד.

2. ראה 1.

3. הם לא התערבו ברפורמה, הם הביאו דאגה כמו הרבה מדינות דמוקרטיות אחרות, מי שהתערב זה אזרחי מדינת ישראל שהמדינה חשובה להם.

4. זה נכון כבר יותר מ 30 שנה, בטח לא תכננו את הצינור לפני 30 שנה.

5. הספינה הגיעה בגלל שביידן היה ידועה מאז ומעולם כאוהד ישראל, למרות כל מה שאמרו עליו בערוץ 14. המערכה לא מתקדמת בקצב "הישראלי"? היא מתנהלת בקצב של ביבי. ביבי מעולם לא פעל בצורה לוחמנית. כמעט כל מבצע בעזה היו כתבות בעיתון הארץ! שמשבחות את אופן הפעולה של ביבי ועל האיפוק שהוא מציג כלפי חמאס. גדעון לוי הפך לאחד ממעריציו הגדולים של נתניהו תוך שהוא משבח את האיפוק שלו בסבבים השונים. 

לא מסכים איתך.

לא מאמין שיש יותר מדי אנשים בסוד העניינים במקרה הזה.

לגבי 1 + 2 - לא חושב שזה במגרש של ביבי. ביבי כרגע כלי משחק ואין לו שום מילה בהחלטות. אנחנו גם מזהים את זה שכל דבר מצריך את אישור האמריקאים. אפילו פסיק קטן. ממשלת ישראל לא מחליטה כלום. אפילו אזרחי ישראל הבינו זאת.

ביבי צריך להסכים לכל מה שהאמריקאים מעוניינים בו. איך לשכנע את האזרחים בישראל? זה תפקיד הפולטיקאים. אבל אם ארה"ב החליטה זה מה שיהיה.

לגבי 3 - אולי לא התערבו באופן ישיר אבל עצם זה שהדירו את ראש הממשלה מהבית הלבן זאת התערבות ואמירת אמירה לגבי הרפורמה.

לגבי 4 - כמו שאצלנו הדתיים הקצינו ככה גם בצד השני. כמו שהרבנים אצלהם הקצינו ככה גם נושאי הדרשות הקצינו.

לגבי 5 - הקצב הוא לא הקצב של ביבי. לביבי פשוט מתאים הקצב הזה. מבחינת ביבי אם היה ניתן לסיים את המלחמה עכשיו ולחזור להתעסק עם הקריירה הפולטית שלו הוא היה עושה את זה. הבעיה שלא הוא מנהל את המלחמה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח.

מנסים להרחיב את גבולות האסור.

הפעם חזרו בהם. עד הפעם הבאה.

IMG_8439.jpeg

לפני 40 דקות, יבגניפ כתב:

למה זה קונספירטיבי בעינך?

יכול להיות שזה נכון, פשוט ככל שיש יותר שלבים בשרשרת ויותר אנשים ומדינות מעורבים בעניין, יותר קשה לשמור את זה בסוד ופחות סביר שיצליח.

ההכנות למבצע של החמאס לא החלו בספטמבר, אלא הרבה לפני. היה צריך שרוסיה כבר לפני שנה לפחות, תורה לאיראנים לאמן את החמאס ולהכין תוכנית כזו מפורטת מתוך צפייה שהחמאס יצליח לקיים אירוע כל כך משמעותי בהצלחה כל כך גדולה (אני לא חושב שאפילו החמאס ציפו להצלחה כזו) עד שכל האיזור יגרר למלחמה ופרוייקט צינור הגז יכשל.

במקומם נראה לי שהייתי משקיע בחוליות של חותים תימנים שיפוצצו את צינור הגז. צינור של אלפי קילומטרים. מטרה די קלה.

אבל שוב, זה גם נשמע הגיוני, אז יכול להיות שאני טועה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, asix כתב:

לא מסכים איתך.

לא מאמין שיש יותר מדי אנשים בסוד העניינים במקרה הזה.

לגבי 1 + 2 - לא חושב שזה במגרש של ביבי. ביבי כרגע כלי משחק ואין לו שום מילה בהחלטות. אנחנו גם מזהים את זה שכל דבר מצריך את אישור האמריקאים. אפילו פסיק קטן. ממשלת ישראל לא מחליטה כלום. אפילו אזרחי ישראל הבינו זאת.

ביבי צריך להסכים לכל מה שהאמריקאים מעוניינים בו. איך לשכנע את האזרחים בישראל? זה תפקיד הפולטיקאים. אבל אם ארה"ב החליטה זה מה שיהיה.

לגבי 3 - אולי לא התערבו באופן ישיר אבל עצם זה שהדירו את ראש הממשלה מהבית הלבן זאת התערבות ואמירת אמירה לגבי הרפורמה.

לגבי 4 - כמו שאצלנו הדתיים הקצינו ככה גם בצד השני. כמו שהרבנים אצלהם הקצינו ככה גם נושאי הדרשות הקצינו.

לגבי 5 - הקצב הוא לא הקצב של ביבי. לביבי פשוט מתאים הקצב הזה. מבחינת ביבי אם היה ניתן לסיים את המלחמה עכשיו ולחזור להתעסק עם הקריירה הפולטית שלו הוא היה עושה את זה. הבעיה שלא הוא מנהל את המלחמה.

צריכים את כל יועצי הבית הלבן + כל יועצי הפנטגון + כל יועצי המשטר הסעודי + כל יועצי נתניהו. זה לא מהלך שמתוכנן בראשם של המניהים בלבד. זה דורש מאות אנשים שידעו על המהלכים.

1+2 מתנגש לך עם 3. אם ביידן היה רוצה להפסיק את המהפכה המשפטית הוא יכל לעשות הרבה יותר מלהדיר את נתניהו מהבית הלבן , לפי התיאוריה שארה"ב שולטת בהכל, וזה כולל את פיטורי יריב לוין. עזוב שבמהלך קונספירטיבי כזה כל המהפכה המשפטית לא הייתה יוצאת לדרך. 

הסיבה העקרית בהתחשבות האמריקנית מצידנו כי הם אמורים לספק לנו מטריה מאירן וחיזבאללה ולכן אנו חיכינו שיפרסו כוחות ואנחנו מוגבלים בתגובות נגד חיזבאללה.

5. הפוך גוטה. מבחינת נתניהו המלחמה לא צריכה להגמר לעולם, כי בסיומה הוא יצתרך לתת דין וחשבון לעם בישראל. מעבר לעובדה שתמיד הוא נהג במתינות נגד חמאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...