Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

באמת מעניין אותי למה ומה עומד מאחורי האיסור כי בגיל שבחורה חילונית מתגייסת הן הולכות לשוק העבודה עם הציבור החילוני

סך הכל הגיוני.

אם אפשר לא לבזבז שנתיים-שלו מהחיים על לשרת את המדינה שלא שמה עליך, ובמקום זה ללכת להשכלה גבוהה או להצטרף לשוק העבודה, אין סיבה שלא.

זאת גם התשובה האמיתית ללמה נשים חרדיות לא משרתות בצבא לדעתי. אי אפשר להאשים אותן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה זה לא שם על המפה או דגל. מדינה זה כולנו. מדינה לא מגינה עליהם? אם יש פיגוע בשכונה חרדית למי באים בטענות? פשוט נתנו להם אפשרות חוקית להתחמק. זה כמו שמשפצים בית משותף ואתה לא שם כסף בקופה.

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ובגלל שבצבא זה הכל אורגיות יש בזה בעיה

ידעתי שהייתי צריך להתגייס לחיל האוויר...

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה! יצא, סופי, על מלא-מלא, המרצע מן השק:

ארי קלמן (חדרי חדרים) - "בכירים במפלגות החרדיות: נסכים לוותר על פסקת ההתגברות אך נבקש לעגן את הסטטוס קוו וחוק הגיוס שלא יבואו בפני ביקורת שיפוטית."

Buy HaHaHa Meme - Die cut stickers - StickerApp

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, David32 כתב:

רשמתי שהבסיס הוא אותו הבסיס. הגבר הוא המחליט והאישה אינה שווה לו.

גם זה לא נכון כי הגבר הוא לא "המחליט" הבלעדי. יש להם חלוקת תפקידים הרבה יותר מוגדרת וכל אחד מחליט בתחום שלו. סה"כ עובד להם לא רע הסידור הזה. לא יודע מאיפה הרושם שאישה חרדיה ממוצעת היא סוג של שפחה בבית שלה.

לפני שעה, David32 כתב:

אם אני מראש מחנך שכול מה שהיא צריכה לעשות זה ללדת ילדים ולטפל בהם ובבעל ושהבעל הוא המחליט, אז ברור שהן לא ירגישו נחותות

לדעתי אתה סתם מגזים. 

לא כל מי שחי אחרת ממך הוא קורבן של שטיפת מח או מה שזה לא יהיה.

אני לא אומר שהצורת חיים הזאת אידאלית, רק שזו לא כת של אדונים ושפחות. זה מה שהם רוצים, שיחיו איך שבא להם. כל עוד זה לא נכפה עלי ואף אחד שם לא מוחזק בכח בניגוד לרצונו, זה ממש לא מעניין אותי. אני לא מעוניין להתערב לאנשים בחיים, ומצפה שגם הם לא יתערבו בחיים שלי.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בצה"ל היה מי שהמליץ לתקוף, הדרג המדיני בחר להבליג" (מתוך YNET)

ממשלת ימין על מלא מלא מלא!.....

לעומת ממשלת שמאל שהפציצה על כל בלון....

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hwgeek כתב:

בצה"ל היה מי שהמליץ לתקוף, הדרג המדיני בחר להבליג"

דווקא אין לי בעיה עקרונית עם זה. הצבא נותן את ההמלצות שלו ולדרג המדיני יש עוד שיקולים, וראיה יותר רחבה. אני באמת לא יודע מה בדיוק השיקולים שמנעו מהדרג המדיני להורות על תקיפה.

הבעיה היחידה היא, שכולנו יודעים בדיוק מה היו אומרים ביבי, סמוטריץ, בן גביר ושאר חבורת המסיתים, אם האירוע הזה היה קורה כשהם באופוזיציה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סדר לדברים. קודם מבטלים את ההסכם עם לבנון כמו שהבטיחו. אחרי זה מגיבים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

גם זה לא נכון כי הגבר הוא לא "המחליט" הבלעדי. יש להם חלוקת תפקידים הרבה יותר מוגדרת וכל אחד מחליט בתחום שלו. סה"כ עובד להם לא רע הסידור הזה. לא יודע מאיפה הרושם שאישה חרדיה ממוצעת היא סוג של שפחה בבית שלה.

לדעתי אתה סתם מגזים. 

לא כל מי שחי אחרת ממך הוא קורבן של שטיפת מח או מה שזה לא יהיה.

אני לא אומר שהצורת חיים הזאת אידאלית, רק שזו לא כת של אדונים ושפחות. זה מה שהם רוצים, שיחיו איך שבא להם. כל עוד זה לא נכפה עלי ואף אחד שם לא מוחזק בכח בניגוד לרצונו, זה ממש לא מעניין אותי. אני לא מעוניין להתערב לאנשים בחיים, ומצפה שגם הם לא יתערבו בחיים שלי.

אתה יודע גם הנשים של גואל רצון נלחמו עליו ורצו להישאר בצורת החיים הזאת.

כת זה דבר מורכב וברובן אנשים משתתפים ברצונם החופשי ולא רק זה הם גם לרוב ילחמו עד זוב דם על הרצון שלהם והזכות להישאר קורבן בכת.

לכן זה נושא מאוד מורכב ולכן עדיין יש לא מעט כתות פעילות בישראל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, David32 כתב:

למי שמתעצל למצוא:

2 משפטים ומבינים שהרמה נמוכה ובכלל הדיקציה שבורה. אין לו גם אוצר מילים רחב ודי מאמין שמי שכתב לו את הנאום בכלל לא יודע אנגלית בעצמו, ואם כן יודע אז האנגלית מאוד בסיסית (זה לא שרמת חינוך אנגלית בארץ גבוהה מלכתחילה). שזה מאוד מבאס כי אנגלית היא שפה מאוד עשירה במילים ומבחר המילים שאפשר לבחור - רק מ2 המשפטים ששמעתי - המבחר יכול להיות די גדול.

מבאס אבל זה מה יש..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 57 דקות, Gavrik כתב:

לכן זה נושא מאוד מורכב ולכן עדיין יש לא מעט כתות פעילות בישראל

אתה חושב שהם בכת, הם חושבים שאתה בכת. עזוב, זה חסר טעם. אנשים צריכים לחיות איך שבא להם כל עוד הם לא מזיקים למישהו אחר. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, SlowRide כתב:

אתה חושב שהם בכת, הם חושבים שאתה בכת. עזוב, זה חסר טעם. אנשים צריכים לחיות איך שבא להם כל עוד הם לא מזיקים למישהו אחר. 

אבל הם כן מזיקים - הם פוגעים בילדים שלהם. ובגלל כמות הילדים שהם מולידים הם פוגעים בשאר אזרחי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...