Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

Just now, Pika007 כתב:

זה אתה.

הכביש לא נחסם, מדובר על קבוצה קטנה שזזה ממקום למקום

שמע, זה לא נראה טוב בתמונה שהבאת. יש פה קבוצה שפשוט עומדת על הכביש ולא נראה שהם "בתנועה" לחצות אותו. ובכלל, כשאתה מוחה אתה משתדל להימנע מאיזה ספק אז אתה אפילו לא עומד על כביש ואם כן אז תעבור במעבר חציה כי אתה לא רוצה לתת לשוטרים תירוצים (שוטר פעם עצר אותי על זה). אבל פה זה לא נראה כל כך טוב.

עריכה אחרונה על ידי edward

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

סלח לי על הבוטות, אבל אפשר לדעת מה אתה מחרטט?

עזוב את הקבוצה. לא רלוונטית.

הבנאדם הזה לא היה חלק ממנה וגם לא עמד לידה בכלל. התפקסת על הטפל חזק יותה ממה שטיל עם ראש הנחיה אינפרא אדום מתפקס על מנוע של מיג.

אפילו אם היית צודק- השלב הראשון בלהזיז מישהו הוא להגיד לו באסרטיביות "אסור לך להיות פה, זוז."

השלב הראשון הוא לא להתחיל להרים אנשים באוויר. בטח שלא עם 4 אנשים על אדם אחד, בטח שלא ככה.

אין שום דבר שתוכל להגיד שיצדיק את מה שרואים פה למעלה, שכן נסיבות המקרה ידועות, זה לא המקרה הראשון, ולאחר מה שרואים בתמונה המצב עוד החריף בלי שום סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סתם הרימו אותו כשהוא הפגין (על המדרכה כמובן) אז מן הסתם יאללה, שיעמידו את השוטרים לדין ואפילו שייתנו לו פיצוי כספי. מה הבעיה? אין בתי משפט בארץ? 

או שאתה לא מאמין במערכת המשפטית הנפלאה שלנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אפילו לא קורא.

הוא לא הפגין.

במערכת המשפט אני מאמין. במח"ש לא. נחש מי הולך "לטפל" בתקרית הזו, כמו עוד אינספור אחרות?

בניגוד לקשקושים שאתה מעלה פה (ומוכיחים לך שאתה טועה ושוב ושוב) בית המשפט לא עושה מה שבא לו. הוא פה כדי לשפוט. על פי מה שופטים? על פי עדויות וראיות.

מי אחראי לספק את הראיות? במקרים כאלו, מח"ש. למה רק מח"ש? כי אם אתה באיזור ומצלם קצת יותר מדי, גם כדי לאסוף ראיות לוקחים לך את הפלאפון, לעתים גם מרסקים אותו.

השאלה הבאה שלך היא "אם זה מה שאתה אומר איך יכול להיות שמישהו צילם את התמונה הזו?"

כי וואלה, גם המשטרה לא מצליחה לתפוס ולרסק 100% מהפלאפונים של מי שעומד באיזור. קטע.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Pika007 כתב:

אתה אפילו לא קורא.

הוא לא הפגין.

פעם מח"ש חקרו דברים כאלה (עד 2018). אתה רוצה לדעת מי ריסק את מח"ש כך שהיא לא תחקור עבירות של שוטרים מהסוג שאתה מתאר? תנחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברון פון מינכנהאוזן.

(אם אתה חושב שמח"ש פרה-2018 היו מטפלים בזה אשמח לדעת על איזה חומר אתה כרגע. המצב העקום והמעוות של מח"ש קיים כבר מעל עשור.)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Pika007 כתב:

הברון פון מינכנהאוזן.

(אם אתה חושב שמח"ש פרה-2018 היו מטפלים בזה אשמח לדעת על איזה חומר אתה כרגע. המצב העקום והמעוות של מח"ש קיים כבר מעל עשור.)

שי ניצן. הוא העיף כל מי שחשב שצריך לחקור שחיתויות במשטרה כי לדעתו יותר חשוב היה להתמקד בחיסולו הפוליטי של נתניהו, ועל זה כולנו משלמים את המחיר.

אפשר לראות ראיונות של משה סעדה שהיה במערכת הרבה שנים שמספר איך היא השתנתה לאורך השנים והנסיבות לפרישתו ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Pika007 כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשיחת סלון, מישהו השווה את השיח על "הרוב" ו"רצון העם" לאותו שיח במהפכה של 1917 ומה שבא אחריה. זה אחד המשפטים הכי עצובים ששמעתי שקשורים ל"רפורמה" המשפטית.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

כמעט כמו של מ3,

קח את זה חזרה, אני מתגעגע אליו.

אם כי הטענה שלא רואים תנועה בתמונה די מזכירה את עיניין עצי הזית.

לפני 17 דקות, Gosser1860 כתב:

היום בשיחת סלון, מישהו השווה את השיח על "הרוב" ו"רצון העם" לאותו שיח במהפכה של 1917 ומה שבא אחריה.

Эх, яблочко, да с голубикою,
Подходи буржуй глазик выколю,
Глазик выколю - другой останется,

Чтоб видал говно кому кланяться.

רק לתרגם לעברית ועם כמה שינויים קטנים יש איזה אוכלוסיה אחת שתשמח לשיר את השיר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, David32 כתב:

קח את זה חזרה, אני מתגעגע אליו.

אם כי הטענה שלא רואים תנועה בתמונה די מזכירה את עיניין עצי הזית.

רק שזה הפוך פה. התמונה באה להמחיש את הכתוב, הכתוב לא מסתמך על התמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, edward כתב:

אפשר לראות ראיונות של משה סעדה שהיה במערכת הרבה שנים שמספר איך היא השתנתה לאורך השנים והנסיבות לפרישתו ממנה.

😂 
בטח בגלל זה הוא פרש, לא כי הראו לו את הדלת אחוצה.
תשמע אני לא אומר שהמערכת מושלמת. היא בטוח לא מושלמת כי אין מערכת מושלמת, אבל אני מאמין למשה סעדה כמו שאני מאמין לילד שלי כשהוא אומר לי שאין לו קקי.

אתה מוזמן לנחש לבד מה אני מוצא דקה אחרי זה בתחתונים שלו.

תפסיק לדקלם לנו מדף המסרים בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדקלם את המשפט "לדקלם מדף המסרים" כשהמשפט עצמו הוא חלק מהמסרים של התקשורת/שופרות.. זה פשוט הזיה מצחיקה.

בואו תשמעו סוד :)

אני חושב שהמטרה של הרפורמה היא להתיר את קשרי ההון-שלטון-עיתון. זה האוליגרכיה שמדברים עליה. לפני שתקפצו עליי, אהרון ברק אמר זאת עוד ב2001.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Coro כתב:

לדקלם את המשפט "לדקלם מדף המסרים" כשהמשפט עצמו הוא חלק מהמסרים של התקשורת/שופרות.. זה פשוט הזיה מצחיקה.

אתה יודע מה מצחיק? העובדה שאתה מדבר על "דף מסרים" ואז מצביע אל איזשהו חלל כללי.

המסרים של "התקשורת". מי אלו "התקשורת"? ערוץ 12? חברת החדשות? רשת? רוטר אולי? ידיעות חיפה? ישראל היום? 

"התקשורת" היא עשרות גופים שביניהם לא מעט אידיאולוגיות שמתנגשות.

לטעון ש "לתקשורת" יש דף מסרים זו בדיחה. אם אתה מתכוון לגוף כלשהו, אתה מוזמן לנקוב בשם שלו.

כאשר מדובר על "דף המסרים" מתכוונים בצורה אוטומטית לליכוד כי אכן יש להם דף מסרים מתעדכן, הוא רץ בקבוצות ליכוד בפייסבוק/וואטסאפ ובמעגלי ביביסטים. הייתי בכמה קבוצות כאלו כדי לראות במה מדובר ואיך הסיפור הזה מתנהל, אני חייב להגיד שהם מאוד, מאוד מהר עושים לך בדיקת רקע בפרופיל ומעיפים אותך מהקבוצה אם אתה לא מיושר עם רעיונותיו של הסובייט העליון.

אם הליכוד היה מנהל את המדינה ותשתיותיה באותה יעילות שהקבוצות האלו מנוהלות כבר מזמן הייתי ליכודניק נלהב וישראל כבר מזמן הייתה יעילה יותר מיפן.

אה, רגע, בעצם בכל העשור וחצי האחרון הם רצו לעשות, אבל לא יכלו כי "השמאל" או משהו. או בג"צ. או איראן שעיכבו את הרכבת הקלה בגוש דן.

תגיד, חמינאי גם סמולני?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 45 דקות, farkash7 כתב:

אבל אני מאמין למשה סעדה כמו שאני מאמין לילד שלי כשהוא אומר לי שאין לו קקי.

אתה מוזמן לנחש לבד מה אני מוצא דקה אחרי זה בתחתונים שלו

תעשה לו פנקס כחול, כל חירבון בסיר חתימה, כל 10 חתימות מקבלים מעטפה עם שוקולדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...