Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה RMS הסאב וופר שלי מקבל מהמגבר?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אכניס כאן הערה לגבי יוצאי דופן.

רוב האנשים בעולם הזה, אני רוצה להאמין, שפויים :-P

רוב חברי פורום אודיו - לא :-P:-P:-P

אנחנו מדברים כאן על סאב שמוצהר בסה"כ עד להספק יציב של 300 וואט RMS ואנחנו מדברים כאן על מוזיקה - אני גם די בטוח שרוב הזמן הבעלים של הרכב לא שומע בהכרח ב120 דציבל.

אופס :roll:

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לדאוג - אתה לא שומע דיסק בדיקה בטונים בודדים בכל פעם שאתה נוסע לעבודה.

מה שאתה יכול לנסות לעשות זה לקחת מגבר חזק יותר ולהרכיב עליו את הסאב ולראות אם מבחינתך יש שינוי משמעותי באיך שהוא נשמע.

בתחום של סאב וופרים עד אזור ה400 וואט בערך אני ממש בספק אם יש צורך ביותר ממה שיש לך עכשיו - אני בדרך כלל אוהב שלמגבר שמרים לי את הסאב וופר יש לפחות יכולת לספק 50 אחוז מההספק המוצהר לסאב -> אתה נמצא בדיוק שם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם האלטרנטור שלך דיוויד? חיזקת אותו בסוף? הוא שווק חיים ומת?

כמה זמן אתה יכול להחזיק את הסאב שלך רץ על טון לפני שאתה נאלץ לכבות את המגבר שלו בשביל להטעין את המצברים?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה משיכת הזרם שאתה רואה בעומס שכזה?

מתישהו המצברים שלך אמורים להתרוקן במידה והם לא מקבלים טעינה מספקת ועוד על אלטרנטור מקורי.

זה רק אומר עד כמה צריכת הזרם במוזיקה רגילה ולא בטון בדיקה צריכה להיות משמעותית קלה יתר למערכת החשמל ולכל הרכיבים שיושבים עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לבדוק אמפרים במגבר או באלטרנטור.

תזכור שאלו מצברי XS והם מסוגלים לשמור על מתח גבוה בזמן משיכות זרם כבדות.

רוב הזמן אני מעל ה13 וולט, אבל ככל שאני מתקרב לנקודת הטיונינג ומתחת לה הדרישה לזרם גדלה והמתח כמובן נופל בעוד כמה עשיריות הוולט.

המצב הכי גרוע שהגעתי אליו היה שיר אחד עם באס ליין נמוך שפשוט גרם לכלכך הרבה עומס על האלטרנטור שזה בלם לי את המנוע בזמן נסיעה. וזה פשוט מעומס פיזי על הרצועות והפולי.

אבל בד״כ אין לי בעיות טעינה, למרות האלטרנטור המקורי אני מחזיק מתח דיי יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו מה שאני מצליח להבין מכל הסיפור של תשתית הוא שנפח מנוע גדול עם אלטרנטור מקורי חזק הוא כנראה שחקן מאוד חשוב במערכות לרכב - בייחוד SPL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...