Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.10.2021 בשעה 02:03, laplug כתב:

אני לא מנסה להצדיק את המיצובישי. אני רק אומר שהמאזדה הוא המיץ של הזבל- בלי קשר לעבירה שעשה המיצובישי.

לא הוא לא.
הוא עומד מאחורי רכב שבמקום לנסוע תוקע ומעכב את התנועה, אז הוא עובר ועוקף אותו.
המיצובישי במצבו יכול לעשות רק דבר אחד לפנות שמאלה אל הנתיב הימני, גם אם התבלבל וטעה, שיפרסס בצומת הבא.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@_slayer_ אופס - לחזור 2 דפים אחורה, לדיון על המעגל הדו נתיבי וחוסר היכולת של הנהג הישראלי להתמודד אתו.

חוץ מזה, באקט האחרון אתה הוא זה שצריך ללמוד את הלקח - לא לעקוף מימין (ואני מוסיף - במיוחד מישהו שאתה כבר מזהה שההתמצאות המרחבית שלו לא מושלמת).

• רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

לא הוא לא.
הוא עומד מאחורי רכב שבמקום לנסוע תוקע ומעכב את התנועה, אז הוא עובר ועוקף אותו.
המיצובישי במצבו יכול לעשות רק דבר אחד לפנות שמאלה אל הנתיב הימני, גם אם התבלבל וטעה, שיפרסס בצומת הבא.

אז אתה רוצה להגיד לי שהיית נוהג כמוהו? הרי זה מתכונת ברורה לתאונה- כל מי שעיניו בראשו הרי מבין מה יקרה אם הוא יעשה דבר כזה. זה כמו להצמד מאחורה לנהג שכל הזמן בולם בפתאומיות- גם אם הוא נוסע לאט בנתיב השמאלי, או לעקוף נהג ותיק מימין (כמו בסרטון למעלה)- זה נקרא לחפש צרות- בלי קשר לכמה אתה צודק והנהג השני לא.

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, laplug כתב:

זה נקרא לחפש צרות- בלי קשר לכמה אתה צודק והנהג השני לא.

לא זה לא. אבל זה 👇 לעומת זאת נקרא לחפש צרות:

בתאריך 18.10.2021 בשעה 17:41, laplug כתב:

שני אירועים שקרו לי בהפרש של שבוע בשני רכבים שונים (התאריך במצלמה הראשונה לא נכון)

בשני המקרים לא נפגעתי בנס

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ArikB כתב:

לא זה לא. אבל זה 👇 לעומת זאת נקרא לחפש צרות:

איך זה בדיוק נקרא לחפש צרות? לאורך כל הסרטון הייתי בנתיב שלי (בסרטון הראשון) והמשאית פשוט נכנסה לי לנתיב. בסרטון השני הייתי במעגל תנועה והאוטובוס כמעט הרג אותי. אתה סתם טרול בקיצור

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2021 בשעה 20:39, laplug כתב:

אז אתה רוצה להגיד לי שהיית נוהג כמוהו? הרי זה מתכונת ברורה לתאונה- כל מי שעיניו בראשו הרי מבין מה יקרה אם הוא יעשה דבר כזה. זה כמו להצמד מאחורה לנהג שכל הזמן בולם בפתאומיות- גם אם הוא נוסע לאט בנתיב השמאלי, או לעקוף נהג ותיק מימין (כמו בסרטון למעלה)- זה נקרא לחפש צרות- בלי קשר לכמה אתה צודק והנהג השני לא.

כל המידע הזה שיש לך עכשיו זה מידע שאתה חושב שהיה לנהג אותה מאזדה שעמד מאחורי רכב ולא הסב אליו יותר מדי תשומת לב, ואז התחלף הירוק וההוא לא זז.
איך אומרים... "ראייה לאחור היא תמיד 6:6"

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

כל המידע הזה שיש לך עכשיו זה מידע שאתה חושב שהיה לנהג אותה מאזדה שעמד מאחורי רכב ולא הסב אליו יותר מדי תשומת לב, ואז התחלף הירוק וההוא לא זז.
איך אומרים... "ראייה לאחור היא תמיד 6:6"

לא יכל להתוכח עם זה. לא יודע מה הוא ראה או לא, או האם זאת אשמתו או לא אם הוא לא שם לב למה שעושה רכב מלפניו במשך איזה חצי דקה. אני רק חושב שאפשר להגיד את זה פחות או יותר על כל טעות בכביש שצולמה ע"י מצלמה - "אתה חכם בדיעבד, לי לא הייתה מצלמה"- לא יודע אם זה תופס בבית משפט. אתה מניח שהוא לא ראה, ואני לפי איך שהוא נוהג ואיך שראיתי נהגים אחרים שנוהגים באופן דומה, מניח שהוא סתם ערס שהאגו שלו מסנוור לו את ההגיון.

לסיכום-ברשותך, נסכים שלא להסכים- כי הוויכוח הזה הפך לסתם ספקולציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה שגרתית באדום

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורים? הטוסטוסון במסכה. ציפיתי שהוא יחצה על מעבר החציה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2021 בשעה 22:34, ALÞћÃ כתב:

רכב מודרני, קליפר לפתע מתנתק ומנפץ את שמשת הרכב שנוסע אחרי ; במזל נגמר ללא הרוגים/נפגעים -

https://fb.watch/8Q77Eij3sY

מטורף. איך דבר כזה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...