Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 3.11.2021 בשעה 21:30, alex-kar כתב:

אותו צומת - שני עבירות תנוע

נו, לפחות הוא אותת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.11.2021 בשעה 21:57, romansah כתב:

יש מצב שבנאדם עושה טעות ומתנצל (סרטון 1 ו-3, לא נאים, אבל קורה) ויש חוצפה ואגרסיביות במקרים האחרים

רק נסיעה אחד של יום רגיל 2021 11 03

סך הכל נסיעה של חצי שעה - ו-4 עבירות תנועה.
פירוט קטן לגבי המקרה הראשון: אני רק במזל גדול לא הורדתי את הילד על הקורקינט מהכביש . לפני שנתתי גז ברמזור ירוק, הסתכלתי במראה האחורית וראיתי שילד עוקף אותי מצד שמאל !

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.11.2021 בשעה 21:55, yosilogen כתב:

אתה יודע רבל שאתה צריך  לתת זכות קדימה, כן? זה מצב גבולי אבל מעצבן שאנשים שגורמים לך להאט בקטע מוגזם. או שתישמו גז כמו שצריך בהשתלבות או שתבלמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אישית, ברגע שאני רואה את התמרור של הנתיב המצטמצם אני כבר עף ממנו, כדי להימנע מהידחקות לפינות כאלו ואחרות. יתרה מזאת, כשאני בימני ומגיע להשתלבות שאני יודע שהיא מועדת לפורענות, אני זז נתיב אחד שמאלה עד יעבור זעם (ובתנאי שאני לא מאט או מסכן את התנועה, כמובן). אני נוטה להאמין שאני לא היחיד פה שנוהג כך.

בנוסף, זה מצב גבולי כי הצדדים בחרו להפוך אותו לכזה. גם אם פלוני נקלע למצב שמשתלב לו לנתיב רכב איטי יותר (כמו בסרטון) , הוא יכול על פי רוב לצפות את זה קורה ולהתכונן מראש. לא צריך לקוות לטוב ולהכנס לפינה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, G-רפי כתב:

תיקון טעות ניווט:

אני לא מבין את האנשים האלה... טעית - תתקן בהזדמנות הבאה, לא חסרות פניות\צמתים\מחלפים בהמשך. אז נוספו לך עוד 5-10 דקות לנסיעה - סו וואט? למה לסכן את עצמך ואת הנהגים האחרים בכביש?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Olegis כתב:

אני לא מבין את האנשים האלה... טעית - תתקן בהזדמנות הבאה, לא חסרות פניות\צמתים\מחלפים בהמשך. אז נוספו לך עוד 5-10 דקות לנסיעה - סו וואט? למה לסכן את עצמך ואת הנהגים האחרים בכביש?

אפילו לא זה. במקרה שלו, זה היה בתוך העיר ברחוב ריק- מקסימום 30 שניות.

השאלה לגבי למה- זה בעיקר כי הוא/היא יכולים. והישראלים בד"כ אנשים גסים וחסרי תרבות (עפ"י רב) שלא אכפת להם מהזמן של אנשים אחרים או מגרימת אי נוחות לאחרים- כל עוד אותם אחרים לא באמת יכולים לעשות להם כלום כי הם מתחבאים בתוך קופסת ברזל ותמיד יכולים לתת גז ולברוח בלי לתת דין וחשבון. סתם עניין תרבותי.

לפי השם שלך אני מניח שאתה מבריה"מ (כמוני)- אותנו לימדו "отвечать за базар"- אתה עושה משהו לא בסדר למישהו אחר- צפה פגיעה. 

במדינות אירופאיות - אנשים פשוט מחונכים להיות מנומסים ולוותר לאחר - גם אם הוא לא צודק

כאן בארץ- איש הישר בעיניו יעשה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, laplug כתב:

אפילו לא זה. במקרה שלו, זה היה בתוך העיר ברחוב ריק- מקסימום 30 שניות.

השאלה לגבי למה- זה בעיקר כי הוא/היא יכולים. והישראלים בד"כ אנשים גסים וחסרי תרבות (עפ"י רב) שלא אכפת להם מהזמן של אנשים אחרים או מגרימת אי נוחות לאחרים- כל עוד אותם אחרים לא באמת יכולים לעשות להם כלום כי הם מתחבאים בתוך קופסת ברזל ותמיד יכולים לתת גז ולברוח בלי לתת דין וחשבון. סתם עניין תרבותי.

לפי השם שלך אני מניח שאתה מבריה"מ (כמוני)- אותנו לימדו "отвечать за базар"- אתה עושה משהו לא בסדר למישהו אחר- צפה פגיעה. 

במדינות אירופאיות - אנשים פשוט מחונכים להיות מנומסים ולוותר לאחר - גם אם הוא לא צודק

לא הבנתי.

אתה טוען שאם נחפש בגוגל russia hit and run - לא נמצא אף סרטון שכזה? או שמא  הביטוי france reverse to avoid traffic גם לא ימצא כלום בגוגל?

הדברים האלו נמצאים בכל מקום - פחות או יותר, אבל עדיין בכל מקום ולא רק בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של אדיבות - הדברים האלה ממש מסכנים את כל מי שנוסע בכביש, במיוחד אם מישהו שיצא בטעות במחלף מסוים ואז נזכר שהוא צריך היה להמשיך ישר, ואז דופק רוורס של איזה 50-100 מטר. אחד כזה - לא מבין מה ההשלכות של הפעולה הזאת? לא אכפת לו? 

אני גם טועה לא מעט בדרך ולפעמים לוקח איזה פניה לא נכונה - אבל בחיים לא עלה בדעתי לדפוק רוורס כדי לחזור לאחור. תמיד ממשיך עד שיש אפשרות נורמלית לתקן - וגם כה הווייז תמיד יחשב מסלול מחדש...

עריכה אחרונה על ידי Olegis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Olegis כתב:

זה עוד תיקון "סביר" 
ראיתי לא אחת אנשים שמתקנים בכביש מהיר על ידי כך שהם עומדים פשוט באמצע על הפסים הלבנים בצורה סופר מסוכנת ,כי הם פספסו את הפנייה ורוצים להשתלב ימינה. 

יש כאלה ממש מגזימים, בכביש מהיר של כמה נתיבים עברו מהנתיב השמאלי ביותר לנתיב הימני כדי לקחת פנייה ימינה ולעצור את כל התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, גור אדם כתב:

לא הבנתי.

אתה טוען שאם נחפש בגוגל russia hit and run - לא נמצא אף סרטון שכזה? או שמא  הביטוי france reverse to avoid traffic גם לא ימצא כלום בגוגל?

הדברים האלו נמצאים בכל מקום - פחות או יותר, אבל עדיין בכל מקום ולא רק בישראל.

יש ויש - אבל אל תשכח שיש 145 מיליון רוסים ולכולם שם כך נראה יש מצלמות. יש גם מדינות אירופאיות עם מנטליות של מזרח תיכון - כמו צרפת ואיטליה- אבל, ככלל, אם תסע במדינה כמו דנמרק או גרמניה- ישר תרגיש את ההבדל. בארץ זה פשוט ג"ונגל אחד גדול- לאף אחד לא אכפת פשוט מכלום. גם סבתא שנוסעת במעגל תנועה לאט, לא חשה צורך לאותת כשהיא מחליפה נתיב- כאילו אי אפשר למצוא צדיק אחד לרפואה על הכביש- לא משנה מאיזה מגזר או עדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...