Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.11.2021 בשעה 16:40, zaf כתב:

אמנם היתולי, אבל לא בטוח שאילו היה בארץ המצב היה מסלים.

מישהו שם לב שלאף אחת מהמכוניות לא הייתה לוחית רישוי? מה זה רק מאחרוה אצלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, laplug כתב:

מישהו שם לב שלאף אחת מהמכוניות לא הייתה לוחית רישוי? מה זה רק מאחרוה אצלהם?

ב1:02 אפשר לראות את המאחורה של רכבים ויש להם שם לוחית, אז כנראה שכן

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Michaelr כתב:

"אידיוטים בשיחים"

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלסיקה של הפללה עצמית. 

עונה גם לשאלת עם או בלי GPS בשירשור המצלמות. 

אני מניח שאת הסרטון שלפו מהרכב אחרי שהנהג ברח ממנו. שאם לא, אז באמת מדובר ב"גאון הדור" או "הנמלה המובילה בטור"😂

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזירים האלה שלא חוצים במעבר חציה...

עריכה אחרונה על ידי YNV
  • אהבתי 4

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בסרטון זה נראה שאתה נוסע יותר מדי מהר, לא יודע אם זה בגלל הצילום או שבאמת אתה נוסע מהר...
נסה לסדר את הפריים בהגדרות.

• אהבתי 2

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, YNV כתב:

החזירים האלה שלא חוצים במעבר חציה...

בעזרת מפות Govmap, שעון עצר ומתמטיקה של כיתה ח' חישבתי את המהירות שלך באזור ה75-80 קמ"ש. כדאי שתאט, הרחובות המפותלים של חיפה הם לא מסלול מרוצים ופעם הבאה אלה עלולים להיות נערים שסתם חוצים את הכביש באמצע הלילה במקום חזירי בר.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 2

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Michaelr אני מכיר את הקטע הזה היטב, נהגתי בו מאות פעמים אם לא יותר, קשה מאד לפתח בו מהירויות גבוהות. שום סיכוי שזו מהירותו. למעשה לפי מפות גוגל מדובר ב-500 מ', לפי השעון בסרטון כ-30 שניות, מה שנותן מהירות ממוצעת 60 קמ"ש.  וזה בערך בחצות הלילה. אישית אני בספק אם אני מגיע שם למהירויות כאלה, אבל בשנים האחרונות אני ממעט לנהוג בשעות הקטנות של הלילה.

@Electron אני על סף להגיד "מגיע להם". רוכב האופניים החשמליים הוא מקרה חמור של דרווין (או, כפי שקולגה היה נוהג לומר - על טפשות לא מגיע עונש מוות), רוכב הקטנוע הוא קורבן של ההתעלמות של המשטרה שמאפשרת לדו"ג לנסוע בשוליים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת איפהשהוא באמצע.

לא נסעתי שם 80 קמ"ש אבל אני מסכים שהמהירות גבוהה ביחס לתנאי הדרך. 

מלכתחילה נסעתי בנתיב השמאלי מחשש לחזירים והמעבר לימני היה טעות - גם המהירות.

נושא השרשור הוא דבילים ובמקרה הזה זה לא החזיר. למדתי שיעור

• אהבתי 5
  • מעניין 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, YNV כתב:

האמת איפהשהוא באמצע.

לא נסעתי שם 80 קמ"ש אבל אני מסכים שהמהירות גבוהה ביחס לתנאי הדרך. 

מלכתחילה נסעתי בנתיב השמאלי מחשש לחזירים והמעבר לימני היה טעות - גם המהירות.

נושא השרשור הוא דבילים ובמקרה הזה זה לא החזיר. למדתי שיעור

המעבר לימני היה כי הרכב בשמאלי כל הזמן בלם והחליף מקצב מהיר לאיטי- הרגשתי את התסכול שלך וכנראה שגם אני הייתי עובר לימני בסוף- הטעות העיקרית שלך הייתה שפתאום האצת בימני בגלל התסכול שצברת.

הבעיה העיקרית בכביש הזה- איך שאני רואה את זה- זה המעברי חציה הפתאומיים הללו והרכבים שחונים בצד ימין בשילוב עם חושך וכביש מפותל- בהחלט פוטנציאל לאסון.

ולמרות כל זאת- הצלחת להמנע מפגיע בחזירים- אז שאפו על זה לפחות

עריכה אחרונה על ידי laplug
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, sperial כתב:

@Michaelr אני מכיר את הקטע הזה היטב, נהגתי בו מאות פעמים אם לא יותר, קשה מאד לפתח בו מהירויות גבוהות. שום סיכוי שזו מהירותו. למעשה לפי מפות גוגל מדובר ב-500 מ', לפי השעון בסרטון כ-30 שניות, מה שנותן מהירות ממוצעת 60 קמ"ש.  וזה בערך בחצות הלילה. אישית אני בספק אם אני מגיע שם למהירויות כאלה, אבל בשנים האחרונות אני ממעט לנהוג בשעות הקטנות של הלילה.

מדדתי את המקטע מסוף מפרץ החניה בשניה 36 של הסרטון עד לתחילת מפרץ החניה בשניה 41 בסרטון (ממש לפני תחילת הבלימה), יצא לי כ105 מטר ו5 שניות מה שנותן מהירות של כ75 קמ"ש. סתם כדי לוודא עשיתי עכשיו עוד מדידות ויצאו תוצאות דומות, בין 75 ל80 קמ"ש.

בכל מקרה @YNV שאפו על ההתחמקות היפה ועל ההודאה בטעות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@laplug אני מניח שיניב מכיר את הקטע. ללא חיפאים שבינינו - היישורת לפני הפניה לחזירים היא החזית של בית בירם - החטיבה העליונה של ה"ריאלי", שנמצא בצד שמאל. מדובר בבית ספר של כ-1000 תלמידים, אז כמובן שגורר גם לא מעט תנועה, וגם מצריך מעברי חציה שאחד מהם מרומזר (זה שבאמצע הסרטון). העניין הוא שמדובר בציר מרכזי (למי שלא מכיר - ציר אבא חושי, המוליך לאוניברסיטה), כך שיש קושי להתקין בו אמצעי מיתון תנועה (ובעברית פשוטה - רמפות).

דרך אגב, הצומת שבתחילת הסרטון גם הוא מסוכן -- מדובר בצומת שמסתתר בין שני עיקולים, ולמרות המצאות רמזורים מתריעים רבים הנהגים החולפים בו באדום. אישית הייתי עד ל-2-3 תאונות שהתרחשו בשל מעבר כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...