Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, _slayer_ כתב:

ניסיתי לחבר כמה קליפים ביחד:

*אם יש המלצות לאפליקציה טובה לזה, אשמח לדעת.

יצא לך פגז. מה הבעיה במה שאתה כבר משתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת שהוא ליטרלי עומד על מעבר החצייה ומונע מהולכי רגל שימוש בו (שהרי אם הוא היה עוצר 3 מטרים אחורה, למרות הרמזור הירוק לו ואדום להם, הם היו יכולים לקרוא את זה כאילו הוא נותן להם לחצות).

עשה לך ממש כיפה אדומה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו בלימת חירום גרועה תוך משחק עם ההגה אחרת לא ברור למה החליק ככה (לא בארץ)

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא למה בכלל הגיע לבלימת חירום. עושה רושם של מעופף שלא הסתכל מספיק רחוק על מה שמתרחש לפניו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו נעילת גלגלים רצינית בציר האחורי, (עשן עוד כשהרכב בקו ישר+החלקה) חשבתי שברכב מודרני קשה להגיע לנעילה ברמה הזאת ועוד בקו ישר.. ראיתי הרבה בלימות חירום (כולל כמה שלי) אף פעם לא ראיתי כזאת נעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, nev כתב:

מתפרץ לכביש בלי להסתכל, עוצר ברמזור כדי להוריד חבר שלו ולקינוח עובר בצהוב ותוקע אותי באדום.

על בסיס יומי אני רואה כאלה שמורידים/אוספים מישהו באמצע הכביש או אפילו כיכר, כאשר באמת יש אולי 5 מטר קדימה מפרץ שבדיוק מיועד בשביל דברים כאלה. 

נשגב מבינתי למה להתנהג כמו חרא אגואיסטי ברמות כאלה? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון ברזולוציה ירודה (אולי ירדה בהעברה לאתר המקורי יותר טוב), אבל זו הפעם הראשונה שבה ראיתי את שורת ההפעלה בטיוב מימין לשמאל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מכם שמכיר את כביש 446, יודע שיש שם קטעים שיש לך במקרה הטוב טווח ראיה של 25 מטר, אין שוליים, והרבה ""צעירים"" שנוהגים כמו, ובכן, ""צעירים"".
מה שאומר שתוחלת החיים של רוכב האופנוע שבסרטון הולכת להיות קצרה במיוחד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא (מלפני שנתיים וחצי בערך) לאיך שהנהגים שתקועים בנתיב שמאל גורמים לתאונות (כן, אני יודע שאני עוקף בנתיב הימני, אבל שני הנתיבים השמאליים תקועים והנתיב הימני פנוי ונמאס לי כבר להבהב)

אני רק חושב לעצמי שאני הייתי יכל להיות הסיאט אם לא הייתי מוותר לבסוף.

מה שאני אוהב בנהג הזה שאחרי שכבר כמה נהגים היבהבו לו, כמעט קרתה תאונה בגללו, הוא עדיין ממשיך להיות תקוע בנתיב השמאלי כאילו כלום לא קרה.🤯

.
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לשפוט את נהג המשאית כי אני לא יודע כמה שדה ראיה יש לו, אבל אם הנתיב השמאלי היה פנוי (כמו שהוא אמור להיות- כי זה נתיב רק לעקיפה), גם אני וגם הסיאט היינו הרבה לפני המשאית כאשר היא ביצעה את המהלך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...