Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבורת החלל "קולומביה" התרסקה (*נושא נערך*)

Car Lover
שימו לב! השרשור הזה בן 7762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק עכשיו אחרי 6 שעות אני מתחיל לעכל.....אני ממש בהלם

עקבתי אחרי השיגור והשידורים מהחלל....

יהי זכרם ברוך!! :cry:

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן כמו כולם אני מישתתף בצערם של משפחות האסטרונאוטים ז"ל ...

מבאס לחשוב כמה שכולם שמחו בישביל אילן שלנו.... שהו טס לחלל .... והיכינו לו מסיבה ליכבודו שהו יחזור אך למזלנו הרע הוא לא חזר ....

ועם כבר אז לפי מה שאומרים הם לא ניכנסו בזווית נכונה לאטמוספרה ובעצם זה מה שגרם לכל זה ......

:cry::cry::cry::cry: למה כל זה חייב ליקרות למה ????? :conf2:

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדיע בזאת לאיש, לחייל, לאסטרונאוט הישראלי הראשון בחלל,

שכנראה איבד את חייו במשימה להגשמת החלום והשאיפה הישראלית הוא גאוות המדינה שהתרסקה

יחד עם ה"קולומביה" ויחד עם החולומות והשאיפות הלאומיים.

אילן רמון - תהי נשמתך צרורה בצרור החיים

יהי זכרך ברוך......

וגם זיכרם של 6 ניספי המעבורת ..... ועוד עכשיו שחושבים על זה הכי מבאס.שביכלל לא מוצאים את הגופות ...ואחריי זה למישפחה אין לאן לעלות .....

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

הם ניכנסו בזווית לא נכונה לכדור הארץ(אני יודע כבר אמרתי את זה) ובגובה של 60 קילומטר ומהירות של 19,000 קמ"ש ... המעבורת התחילה לעלות באש ....... אין לי פשוט מילים בפה .... איי אני עדיין לא הצלחתי לעכל את זה .......

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הצער שיש לי על המקרה הז, אני חושב שקצת ניפחו אותו מעבר לכל פרופרציה, גם בהמראה וגם עכשיו.

נכון , זה הפסד כבד וזה הרגשה לא נעימה, אבל מכאן ועד הפסטיבל שהתקשורת יצרה סביב זה המרחק ענק.

חברה, כל יום נהרגים כשני אנשים בתאונות דרכים, כל יום !

מחר, יהרגו אנשים, מחרתיים, גם !

יותר מ 600 הרוגים בשנה והתקשורת מוצאת לנכון לעשות יום אבל לאומי בגלל שהחללית עם האסטרונאוט הישראלי הראשון התרסקה.

כל המדינה נהייתה צהובון אחד גדול, מפקד חיל אוויר לשעבר מנחם את אביו של אילן רמון ז"ל בשידור חי, ביבי נתניהו הורה לכל הדיפלומטים בארה"ב לעזור למשפחתו של רמון.

הכול בשביל הרייטינג.

אב רוצח את התינוקות שלו ושלושה ימים העיתונות מפוצצת בהודעות ותמונות וסיפורים, 4 הרוגים בתאונה אחת לא מעניינים אף אחד יותר, זה קורה כל יום, זה כבר לא "מעניין" אף אחד.

(סליחה מראש על פריקת הזעם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ner1.gif

שלומי, אתה צודק, רק חבל שזה נופל על אוזניים ערלות.

עולם כמנהגו נוהג...

זה אולי כואב יותר כשנהרג סמל, אבל הדם של פלוני אלמוני כנראה שווה פחות. :cry:

:mm_nah:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...