Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה עד 60 אלף ש"ח

alonaben
שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפשת רכב שישמש בעיקר לנסיעות בתוך העיר (חיפה).

משמש בעיקר להסעת ילדים ונסיעות קצרות אחרות.

מדי פעם גם נסיעה מחוץ לעיר עד תל אביב.

מה חשוב לי ברכב?

נוחות נסיעה, מרווחת, חסכונית, אמינה.

רצוי ישיבה גבוהה קצת (אני כרגע נוהגת בג'יפ גרנד ויטארה).

חשבתי על הפיאסטה או המאזדה 2

עכשיו גם שמעתי על הפולו או הפאביה עם מנועי ה TSI והתחלתי לחשוב גם עליהן ואני מבולבלת....

אשמח להמלצות והצעות

תודה

אלונה

פעם הייתי לא החלטית.

היום אני לא בטוחה לגבי זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו עם מנוע TSI זה רק ממודל 2010 ומעלה, כך שזה מעט יקר לתקציב שהגדרת. גם הפאביה פחות או יותר באותה הבעיה.

מאזדה 2 מכונית זריזה, מתאימה גם לנסיעות מחוץ לעיר, אבל לא כל כך חסכונית בדלק. אני באופן אישי מעדיף את הפיאסטה, שהיא אמנם קצת פחות זריזה אבל הרבה יותר מאובזרת וגם קצת יותר חסכונית בדלק.

אגב, את מרוצה מהויטרה שיש לך עכשיו? אולי כדאי שתשקלי גם את הסוזוקי SX4 האצ'בק. נכון, היא טיפה יותר יקרה מהתקציב שהגדרת אבל תנוחת הישיבה גבוהה וככה גם תוכלי להישאר עם סוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מהויטארה שלי, למעט מזלילת הדלק שלה.

צרכי הנהיגה שלנו השתנו, ועכשיו בעלי נוסע כל יום 100 ק"מ לפחות, ואנחנו מוכרים את הויטארה וחושבים לקנות לו רנו פלואנס דיזל.

ואני צריכה לבחור רכב שני

בעלי כרגע נוהג בפזו' 307CC 2אבל זה לא מתאים לי. 2 דלתות ונמוך מאוד. הוא גם כבר ותיק על הכביש ויש קצת בעיות.

הרעיון של סוזוקי SX4 נשמע לא רע.

בכלל ראיתי שההבדל בין משפחתיות לקומפקטיות הוא לא גדול במחיר ואולי יהיה לי עדיף משפחתית קטנה.

אשמח לעוד הצעות.

תודה

פעם הייתי לא החלטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צוין כאן, ולכן אני שואל - האם ברכב הזה יש מה לדבר על גיר ידני?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שזה בעיקר נסיעות בתוך העיר, אני מעדיפה אוטומטי.

למרות שאין לי רתיעה מידני, אני חושבת שבתוך העיקר זה פחות נוח. מה גם שיש ילדים קטנים שצריכים לפעמים יד פנויה.

פעם הייתי לא החלטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מהויטארה שלי, למעט מזלילת הדלק שלה.

צרכי הנהיגה שלנו השתנו, ועכשיו בעלי נוסע כל יום 100 ק"מ לפחות, ואנחנו מוכרים את הויטארה וחושבים לקנות לו רנו פלואנס דיזל.

ואני צריכה לבחור רכב שני

בעלי כרגע נוהג בפזו' 307CC 2אבל זה לא מתאים לי. 2 דלתות ונמוך מאוד. הוא גם כבר ותיק על הכביש ויש קצת בעיות.

הרעיון של סוזוקי SX4 נשמע לא רע.

בכלל ראיתי שההבדל בין משפחתיות לקומפקטיות הוא לא גדול במחיר ואולי יהיה לי עדיף משפחתית קטנה.

אשמח לעוד הצעות.

תודה

אין ספק שסוזוקי SX4 חסכונית יותר מסוזוקי גרנד ויטארה. זה מנוע קטן יותר, בלי 4X4. הרכב יהיה הרבה יותר חסכוני עם כל היתרונות של סוזוקי שלמדת להכיר.

עוד רכב נחמד בסגנון הוא ניסאן נוט, רכב גבוה וקומפקטי שגם הוא מאוד חסכוני בדלק ואמין מאוד. אפשר גם ללכת לכיוון קצת שונה ולחפש משהו קצת קומפקטי יותר, כמו למשל הונדה ג'אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...