Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה מקצועית, לא באלפי שקלים.

Anarchy
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חיה כזאתי?

1.אני מעוניין בגוף, בנתיים בלי קיט עדשה, במחיר זול, כמה זול? עד 400-500, כמובן יד"ש.

כזאתי שאני יוכל לצלם בה תמונות טובות, לא מקצועיות ויוכלו לעבור עריכה קטנה בפוטושופ, ואולי HDR[שאלה בהמשך].

או שלדרישות שלי צריך מצלמה דיגטילית של סמסונג וכאלו נגיד?

2. HDR, אפשר על כל תמונה רגילה? איך ? מה ? למה ? וכמה ?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין במפץ הגדול? מזל טוב, גם לך יש תאוריה דמיונית. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גוף בלבד לא יאפשר לך לצלם, אתה חייב עדשה.

2. מקצועית, או חצי מקצועית, לא באלפי שקלים - רק משומשת מאוד.

3. כמעט הכל תוכל לעשות במצלמה קומפקטית, חוץ מלהחליף עדשות.

4. HDR עושים אחרי שלומדים לצלם, לא לפני.

5. אפשר בכל מצלמה מודרנית, עם תוכנה ייעודית או עם הרבה מאוד עבודת פוטושופ.

6. יש מצלמות שעושות HDR בעצמן על ידי חשיפה כפולה, אבל לא תקבל מזה את התוצאות הדרמטיות שכנראה אתה מחפש, אלא תמונות מאוזנות יותר.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גוף בלבד לא יאפשר לך לצלם, אתה חייב עדשה.-התכוונתי כמובן עם עדשה בסיסית.

2. מקצועית, או חצי מקצועית, לא באלפי שקלים - רק משומשת מאוד.זה באמת משנה כמה קליקים היו?

3. כמעט הכל תוכל לעשות במצלמה קומפקטית, חוץ מלהחליף עדשות.אז, אם העיסוק הוא לא בעדשות אפשר קומפקטית? למרות שאני מאוד אוהב את הקטע של העדשות הכוונה היא רק לכיף, כתחביב.

4. HDR עושים אחרי שלומדים לצלם, לא לפני.אוקיי, לומדים לצלם ע"י ניסיון או ע"י דברים קיימים? לא מעוניין כנראה בקורס מקצועי

5. אפשר בכל מצלמה מודרנית, עם תוכנה ייעודית או עם הרבה מאוד עבודת פוטושופ.תוכנה ייעודית?

6. יש מצלמות שעושות HDR בעצמן על ידי חשיפה כפולה, אבל לא תקבל מזה את התוצאות הדרמטיות שכנראה אתה מחפש, אלא תמונות מאוזנות יותר.

כן אני מחפש תוצאות דרמטיות, לא ריאליזם.[/color]כן אני מחפש תוצאות דרמטיות, לא ריאליזם.

תשובות באדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה למצוא מצלמה דוגמאת קנון G9/10, אל תתבייש לרכוש יד שניה. הכי חשוב, על תחפש 150 מגה פיקסל. התמונות שראית אצלי צולמו עם מצלמה בת 4-5 עם עדשות פשוטות מאוד בנות אותו גיל בערך ולמצלמה חיישן של 8 מגהפיקסל. אני אישית מוכן "להפטר" מהמצלמה +עדשת הקיט (18-55) באיזור 800 ש"ח.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מצלמה ?

והG9 נראת לי כמו קומפקטית, ממש לא טוב לי , בתור קומפקטית יש לי את הפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה G היא מעל הקומפקטיות.

לגבי טלפונים סלולריים - לא הצלחתי למצוא מידע טכני על המצלמות שלהם - חוץ ממספר הפיקסלים ולעתים יצרן העדשה. אין מידע על גודל החיישן, אין מידע על קוטר העדשה, מפתח הצמצם או משך החשיפה, שלא לדבר על מדדים לאיכות העדשות. משום מה היצרניות אינן מפרטות את הנתונים, ואני מרשה לעצמי להניח שיש להן סיבות טובות - המדדים לא יהיו מחמיאים ויגיעו, במקרה הטוב, לאלה של מצלמות קומפקטיות בינוניות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל שדרוג של 5 כ"ס לא שווה את הכסף אם יש לך כבר אחד,

קומפקטית ממש טובה תהיה טובה יחסית לS3 שלי, אבל לא מצויינת, לעומת DSLR שזה כבר סיפור אחר מבחינתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער לנפץ לך את הבועה, אבל הSIII אומנם בעל מצלמה טובה, אך רחוקה שנות אור מרופמקטית כמו הG9. מצלמה לא נמדדת לכמות המ"פ שלהן אלא בנתונים כמו סוג חיישן, גודל חיישן, רגישות לאור ושלא נתחיל לדבר אפילו על עדשות.

השוואה בין מצלמות של אייפון 5 (כנראה אחת המצלמות טלפון הטובות, לפחות טופ 5) אל מול כמה אלטרטיבות. בינהן nokia 808 pureview עם חיישן של 41 מ"פ, קנון S100(פוקט) ואייפון 4S

http://gizmodo.com/5945262/iphone-5-camera-battle-is-it-the-best-smartphone-shooter

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הG9 אמורה לעלות כמה ?

ואפשר לקנות קייס קשיח לא ? אני רוצה לצאת איתה טיפה לשטח, לצלם נופים וכד', אפשר לקנות משהו כזה ?

או שלטבע ונופים עדיף ללכת על משהו כמו שהצעת מצלמה ישנה במחיר זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קייסים קשיחים בגרושים היום של LOWE ALPINE, אתה לא צריך להתרגש. מעבר לזה, היא מצלמה קשוחה ברמות, איכות בניה של DSLR, וגם אופציות באותה רמה. כמה? לא יודע, חפש ביד 2

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, אין אפשרות להחליף עדשות או לשחק איתן או משהו כזה?

הרמה תהיה הרבה מעל קומפקטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל המטרה שלך זה HDR אתה לא צריך מצלמה מקצועית, ה-G9 [מצטרף להמלצה...] עם חצובה תהיה מעל ומעבר, מבחינת ציוד. האמת, כל מצלמה קומפקטית עם חצובה יכולה לשרת מטרה זו בקלות יחסית, כי הכלב לא קבור במצלמה, אלה בטכניקה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק hdr, בעיקר זוויות וכאלה, טבע פרחים קלוז אפים פוקוסים. הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...