Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין וזול לתחזוקה, עד 35000 ש"ח

Benchi
שימו לב! השרשור הזה בן 4328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על נוחות הנסיעה של האלטו אני מצטט לך ממבחני דרכים-אני לא רואה את עצמי נכנס לאוטו כזה בחיים.

תבדוק אותו-ואם אתה כבר משקיע 35 אלף אם תראה אותו בהשכרה תשכור ליום להתרשם.

בהצלחה!

למה אתה יוצא בהצהרות כ"כ נחרצות אם כל הידע שלך בנושא מתמצה במבחני דרכים בלי שנסעת/נהגת בעצמך באלטו?

בתור אחד שנוסע כל יום באלטו בכביש מהיר אני יכול להעיד ממקור ראשון שנוחות הנסיעה בסדר גמור, והאוטו נוסע מספיק מהר בשביל לעמוד בכבוד בקצב של שאר המכוניות.

האלטו הוא הרכב שעונה בצורה המיטבית על הדרישות: אמינות, חיסכון בדלק, זול בחלפים ותיקונים, מנוע קטן, כמה שיותר חדש וכו'. ברור שעדיף לנסוע ב-S קלאס, אבל בשביל 10 דק' ביום אפשר להסתפק גם באלטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו משפחתית כבר במשפחה ועוד הסובארו אימפרזה שעוברת אליי...

עוד משפחתית זה מיותר..

בקיצור, אבא שלי אומר שאם כבר הוא קונה רכב הוא מעדיף:

רכב חדש יותר ופחות "טוב" (נקרא לזה) מאשר רכב ישן יותר ן"טוב" יותר..

אז אבא שלי הולך כנראה לכיוון האלטו...

(וזה נסיעה של 5~10 דקות ארבע פעמים ביום..יש הבדל בין זה לבין נסיעה של 40 דקות...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...