Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשטרה אוכפת בריונות בכביש (אנשים שנדחפים במחלף).

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם חארות שנוהגים בתוך העיר בלילה באורות הגבוהים ? אתמול כמעט דרסתי אידיוט אחד שחצה בקטע לא מואר את הכביש

באזור תעשיה, רק בגלל שהנהגים ממול , כולם אבל ממש כולם נהגו עם אורות גבוהים וסינוורו אותי.

באגף התנועה יושבים אידיוטים, גם אם כסף מענין אותם, יש כל-כך הרבה עבריינים מחליאים שהיו יכולים לדפוק עליהם קופה שמנה,

אבל כשעצרתי ליד ניידת בלילה בשכונה ושאלתי למה הם לא עושים משהו לטור המכוניות ממולם שכולו אורות גבוהים הם הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבצע שנראה נחמד ופופולארי.

לא ברור כמה הוא תורם לבטיחות בכבישים....

להמ שלא ישימו את אותן הניידיות ליד רמזורים ויטפלו בחלאות שנוסעים באדום?

לא יותר עדיף?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה נכון. עם כל הקצף שיוצא בפורום מפקידה לפקידה על כל מני מעשים לא תרבותיים של ה"נהג הישראלי" בכביש - שוכחים שבפועל כל אותן עצירות על נתיבי הנסיעה, חיתוכים, עקיפות של טורים דרך השוליים וכדומה - אולי קצת מעכבות ומאוד מרגיזות, אבל לא נגועות ברמות סיכון גבוהות במיוחד.

מה לגבי אכיפה של שמירת רווח (ואני לא מדבר רק על ישיבה על הזנב אלא על כל דבר שהוא פחות משתי שניות), מהירות במקומות הרלוונטיים, ציות לרמזורים ותמרורים, שמירת ימין, ריכוז ועוד? לדעתי, עדיף כביש בטוח ומעצבן מכביש מסוכן ושקט.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו לי זה רק אני או שרובם מבצעים עבירה חמורה מאוד של עקיפה על פס לבן (6 נק וקנס של 750)

אז למה רק דוח של 250?

אם כבר עושים משהו תעשו כמו שצריך.

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שכל עבריין בסרטון הזה קיבל קנס, ועוד הרבה אחרים. זו אולי לא עבירה מסכנת חיים, אבל זו אחת מהעבירות המגעילות ביותר שאפשר לעשות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמשיך כך בכל הכח אלו אותם נבלות שחותכים על קו לבן רצוף, עוברים באדום, לא שומרים מרחק ועוד עברות בריונות.

אלו הנהגים שמסכנין אותנו ולא מי שנוהג במהירות, ניתן לנהוג במהירות כל זמן שאתה מכבד את שאר משתמשי הדרך, ברגע שאתה מתנהג כעבריין שהכביש שייך לאבא שלך, אתה הופך למסוכן ואת אותם עבריינים צריכים לעצור.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מקווה שכל עבריין בסרטון הזה קיבל קנס, ועוד הרבה אחרים. זו אולי לא עבירה מסכנת חיים, אבל זו אחת מהעבירות המגעילות ביותר שאפשר לעשות.

מכאן צריך לחנך את הנהגים, לא מהמהירות.

עבירות בריונות ו"זריקת יין" על הנהגים האחרים, זה הדבר החמור ביותר. זגזוג בין נתיבים ללא איתות, "חתיכת" נהגים, סינוור, הפעלת אורות ערפל שלא לצורך (אלא רק להגדלת הפין של החכם שהפעיל), נסיעה בשוליים, הדחפות בפקקים, נסיעה בנת"צ (או איך שלא קוראים לזה היום, כבר אי אפשר לעקוב) בלי לענות על התנאים, כל הדברים שמוציאים מאיתנו את כל, כל, העצבים ביום יום.

מזכיר לי תקופה לפני כשנתים שעשו רעש גדול עם מבצעי אכיפה על נהיגה בנת"צ שלא צורך, והיו דיווחים בתקשורת שהאוטובוסים באיזור גוש דן פתאום התחילו לסוע מהר יותר ולדייק יותר. מה קרה מאז? למה לא להמשיך? :cry:

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה נכון. עם כל הקצף שיוצא בפורום מפקידה לפקידה על כל מני מעשים לא תרבותיים של ה"נהג הישראלי" בכביש - שוכחים שבפועל כל אותן עצירות על נתיבי הנסיעה, חיתוכים, עקיפות של טורים דרך השוליים וכדומה - אולי קצת מעכבות ומאוד מרגיזות, אבל לא נגועות ברמות סיכון גבוהות במיוחד.

מה לגבי אכיפה של שמירת רווח (ואני לא מדבר רק על ישיבה על הזנב אלא על כל דבר שהוא פחות משתי שניות), מהירות במקומות הרלוונטיים, ציות לרמזורים ותמרורים, שמירת ימין, ריכוז ועוד? לדעתי, עדיף כביש בטוח ומעצבן מכביש מסוכן ושקט.

טעות בידך. ראשית - אתה לא מצפה לעקיפה מימין על השוליים\אי תנועה וחיתוך שלך מכיוון זה, ולכן האזור מקבל ממך פחותתשומת לב ממקורות יותר צפויים לצרות.

שנית - אלה עבירות שמעלות את חמתו של הנהג הנחתך. אישית אני נוהג בסגנון מאוד רגוע, אבל חיתוך או שניים מסוג זה בהחלט יכולים להקפיץ לי את הפיוזים ולגרום לי לנהוג בצורה יותר תוקפנית משך כמה קילומטרים, ליתר דיוק הקפדה על "שמירת הזכויות" שלי בנתיב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסי ציבור נטו.

מהר מאד יחזרו למלאכה המכניסה של הנפקת קופונים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא מדובר בעבירות מסוכנות - הן כן! גם בגלל האווירה והעצבנות שהן יוצרות, גם בגלל שאותו נהג שחותך את הטור הוא זה שאחר כך עובר באדום או לא מתרכז בכביש, אבל בכל זאת רצוי להפנות את המאמצים (גם מבחינת אכיפה וגם מבחינת קשב בכביש) לדברים קצת פחות מורגשים אבל הרבה יותר מסוכנים. מישהו אמר שמירת רווח?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלפא 159 שחורה שאני כבר "מכיר" (קל לזכור, כי הספרות האמצעיות של המספר שלה הן 159), ובכל פעם שאני רואה אותו (אנחנו נוסעים באותן שעות ככה"נ) אני כבר מחכה לראות את הפעלולים שלו. אני אף פעם לא "מתאכזב" - עקיפות מהשוליים, נתיבי האוטובוס וכדומה, והדחפות פראית בהשתלבות.

הייתי שמח לראות אותו יום אחד על השוליים, ליד השוטר ש"הוריד" אותו, אבל אני יודע שהסיכוי לכך הוא אפס.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני מאחר לעבודה בשעה, אשתי בהריון, מה אני יעשה אני תקוע בבית"...

תחליט על איזה תירוץ אתה הולך... :lol:

בהחלט חשוב יותר מלתפוס 'עבריינים כבדים' שנוסעים על 110 בכביש של 90.

גיא

:lol:

קרע אותי מצחוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שתרבות בכביש,מובילה בסופו של דבר לנהיגה נכונה והרמונית עם שאר הנהגים,נהגיה כזאת היא לא רק נעימה יותר וזורמת יותר אלה גם בטיחותית.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלפא 159 שחורה שאני כבר "מכיר" (קל לזכור, כי הספרות האמצעיות של המספר שלה הן 159), ובכל פעם שאני רואה אותו (אנחנו נוסעים באותן שעות ככה"נ) אני כבר מחכה לראות את הפעלולים שלו. אני אף פעם לא "מתאכזב" - עקיפות מהשוליים, נתיבי האוטובוס וכדומה, והדחפות פראית בהשתלבות.

הייתי שמח לראות אותו יום אחד על השוליים, ליד השוטר ש"הוריד" אותו, אבל אני יודע שהסיכוי לכך הוא אפס.

פלאפון עם מצלמת וידאו יש לך? צלם אותו ושלח למשטרת התנועה.gif,GIF89a%12%00%12%00%B3%00%00%FF%FF%FF%F7%F7%EF%CC%CC%CC%BD%BE%BD%99%99%99ZYZRUR%00%00%00%FE%01%02%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%00%21%F9%04%04%14%00%FF%00%2C%00%00%00%00%12%00%12%00%00%04X0%C8I%2B%1D8%EB%3D%E4%00%60%28%8A%85%17%0AG*%8C%40%19%7C%00J%08%C4%B1%92%26z%C76%FE%02%07%C2%89v%F0%7Dz%C3b%C8u%14%82V5%23o%A7%13%19L%BCY-%25%7D%A6l%DF%D0%F5%C7%02%85%5B%D82%90%CBT%87%D8i7%88Y%A8%DB%EFx%8B%DE%12%01%00%3B

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...