Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשטרה אוכפת בריונות בכביש (אנשים שנדחפים במחלף).

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק - לאלו שמאותתים ומחכים בנימוס להשתלב, גם באמצע התור, אני נותן את הקרדיט שטעו, ונותן להם להכנס לפני. אלו ש"מגלים" את טעותם רק בקצה התור, ונדחפים, אם הם יפגשו בי, יגלו שהם יכולים לשכוח מלהדחף. יש יתרון בנסיעה על "גרוטאה" - אני נראה כמו מישהו שאין לו מה להפסיד :wink:

גם אז לא הייתי מונע מהם בכוח להשתלב, כי זה יוצר את ההבדל בין פוטנציאל להתנגשות (אז בסדר, הרבה פעמים זה לא קורה...) לבין להמשיך הלאה כשהכל בסדר ואני נוטה לבחור את האופציה השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממש מקווה שכל עבריין בסרטון הזה קיבל קנס, ועוד הרבה אחרים. זו אולי לא עבירה מסכנת חיים, אבל זו אחת מהעבירות המגעילות ביותר שאפשר לעשות.

היא מסכנת חיים כשהיא נעשית במהירות גבוהה ובהפתעה. בינינו, חוץ ממעשים מסכני חיים על הכביש, לא מפריע לי כלום. אני לא בלחץ לשום מקום וכשאני נוהג אני מקפיד על להשאיר את הכבוד בבית וכך גם ממליץ לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה רק 250

היה לי מקרה שגיליתי שאני לא בנתיב הנכון הייתי צריך להמשיך ישר והנתיב שהייתי עליו הולך ימינה כמו בסרטון הזה

עברתי נתיב הרבה לפני שטח ההפרדה וקיבלתי על זה 500 ונקודות על אי ציות לתמרור החץ שמסומן על הכביש

אם הייתי יודע הייתי ממשיך ועובר על השטח הפרדה חחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה במערב אירופה דברים כאלו נדירים? למה בשווייץ נהג רק מרגיש בכוונה שהולך רגל עומד לחצות כביש הוא כבר מאט את ריכבו בטווח של 50 מטר +- לפני מעבר החצייה?

האם מוצאנו לא מאותם קופים? האם קרינת השמש החזקה במזרח התיכון משפיעה על קצב התפתחותינו? :shock:

חברים, תעזבו אותכם מכל הקישקושים (למרות שלא עולה כסף) ה א מ ת היא שאין דין ואין דיין במדינה הזו, כל אדם (קוף) הישר בעיניו יעשה.

למרבית היושבים בציון חוק הוא רק בגדר המלצה ואנו מצפצפים עליו בכל תחום. כבוד הדדי זו מילת גנאי.

הזמן של השני פחות חשוב מהזמן שלי. אני עומד כמו פראייר אירופאי בתור בדרך, בסופר ובמשרד הפנים והרוב לא שם ז**ן. אני סופג וסופג אבל בסוף התסכול גורם לי לשנוא את כל הבחורות התמימות לכאורה או הערס שתועדו בסרטון המגניב הזה.

וברשותכם, כשאהיה עתיד לראות מעורבות של רכב שביצע עבירת תנועה חצופה או השתולל דקה לפני, אקרא לאמבולנס אך ורק כי החוק מחייב, המוסר במקרה הזה יתפוגג לו לחלוטין.

עוד משהו, כאיש כוחות ההצלה לא פעם אני רואה טימטום של קופים שמכנים עצמם בני אדם תמימים, ליבי לא עליהם אני רואה אותם רק כאובייקטים מייצרי עבודה, חבל רק שמשלם המיסים הממוצע לא תורם לפיתוח המדינה ועתיד טוב יותר, אלא לממן את החאר_ת האלו.

(ונטלצייה אף פעם לא מזיקה) :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים מישהו עשה את זה 2 רכבים לפניי בכביש והנהגת שהוא נדחף לפניה פשוט התעצבנה לחצה את דוושת הגז עד הסוף ונכנסה בו בכוונה.

שהוא עצר בצד להחליף פרטים צעקתי לו את מה שאני חושב על מה שהוא עשה ושהוא קיבל מה שמגיע לו.

יש צדק לפעמים ולא חייב שזה יהיה שוטר :lol:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר לי בעצם אם לסכם זה שהם ישתלבו, "אבל לא אצלי".

מה זה עוזר לך לא לתת למישהו להשתלב ? הרי הוא לא יסע למקום אחר בגללך, אלא שכשכבר אין לו ברירה, הוא יידחף איפשהו, על סף תאונה או תאונה, ככה שאם יש לך אפשרות לתת לנהג כלשהו להשתלב מבלי שיאונה לך רע או שיקרה לך משהו, צריך לתת לו וכל התנהגות אחרת היא התנהגות דוחה. בשביל מה ליצור את המצבים האלה ולתקוע נהגים באמצע הכביש עד כדי שיעשו מעשים בעייתיים לכולנו אם אפשר לתת להם להשתלב ולתת לתנועה להמשיך לזרום כמו חמאה ? אני פשוט לא מבין.

בסוף הם ישתלבו ואולי זה יהיה על חשבוני - אבל לא בשליטתי. אם זה כן בשליטתי, כלומר הם עוקפים את כולם ואז רוצים להכנס בדיוק לפני - אז שיקפצו.

אולי אתה מוכן שיאכילו אותך חרא ואז מבקש עוד, אבל אני לא כזה, מצטער. אם אני רואה מניאק שעוקף את כל התנועה ואז מנסה להיכנס "בתמימות", כל עוד זה בשליטתי הוא לא יכנס.

הוא ממילא כבר עושה מעשים בעייתיים, אז שיידחף במקום אחר. ואולי יהיה לי מזל ושוטר יראה אותו מתנהג כמו חרא ויתן לו קנס.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הם ישתלבו ואולי זה יהיה על חשבוני - אבל לא בשליטתי. אם זה כן בשליטתי, כלומר הם עוקפים את כולם ואז רוצים להכנס בדיוק לפני - אז שיקפצו.

אולי אתה מוכן שיאכילו אותך חרא ואז מבקש עוד, אבל אני לא כזה, מצטער. אם אני רואה מניאק שעוקף את כל התנועה ואז מנסה להיכנס "בתמימות", כל עוד זה בשליטתי הוא לא יכנס.

הוא ממילא כבר עושה מעשים בעייתיים, אז שיידחף במקום אחר. ואולי יהיה לי מזל ושוטר יראה אותו מתנהג כמו חרא ויתן לו קנס.

אז מה אתה מתנהג כמו ילד קטן עם כבוד ?

אז הוא יידחף לך, אתה לא תתן לו, הוא יידחף עוד יותר כי הוא ירצה להראות לך שהוא יותר חזק, תתנגשו, תעצרו בצד, תתווכחו, תחליפו פרטים, תלכו לבית משפט וכו' וכו'. גאוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים מישהו עשה את זה 2 רכבים לפניי בכביש והנהגת שהוא נדחף לפניה פשוט התעצבנה לחצה את דוושת הגז עד הסוף ונכנסה בו בכוונה.

שהוא עצר בצד להחליף פרטים צעקתי לו את מה שאני חושב על מה שהוא עשה ושהוא קיבל מה שמגיע לו.

יש צדק לפעמים ולא חייב שזה יהיה שוטר :lol:

גם היא קיבלה הרבה ועצוב מבחינתה שהיא זו שגרמה לזה. מי שעובר תאונה, גם אם הוא לא אשם, מצפה לו הרבה בלגאן. זה כמו לגרום לתאונה בכוונה שזה לא נקרא בכלל "תאונה" אלא מעשה מכוון ואם זה מתברר בדיעבד (במיוחד בעידן המצלמות) שום ביטוח לא יכסה וגם המשטרה יכולה להתערב באיזה תיק פלילי. אנשים לא מבינים שהמטרה בכביש זה להגיע בשלום ולא משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת פעילות מבורכת.

שימשיכו לאכוף את העברות הכואבות ולא את המיותרות.

אם לא מצילים חיים לפחות יעשו צדק.

כסף הם יכניסו בכל מקרה.

כיף לראות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה במערב אירופה דברים כאלו נדירים? למה בשווייץ נהג רק מרגיש בכוונה שהולך רגל עומד לחצות כביש הוא כבר מאט את ריכבו בטווח של 50 מטר +- לפני מעבר החצייה? האם מוצאנו לא מאותם קופים? האם קרינת השמש החזקה במזרח התיכון משפיעה על קצב התפתחותינו? :shock:

אם אתה מסוגל לדעת כל כך טוב מה קרה בפרהיסטוריה האנושית (כדי להסיק שמקורנו מאותם קופים), חזקה עליך שתזכור את ההסטוריה שבה המזרח התיכון והים התיכון תמיד היו מקומה של התרבות והקדמה, ואילו האירופאים "שלך" היו בורים ועמי ארצות (וגם אינקויזטורים מוכשרים...).

אני מצטער על הדיגרסיה התמטית אבל לדעתי חשוב שיהיה לנו קצת כבוד עצמי בתור עם שהוא ביסודו של דבר מזרח-תיכוני ולא אירופי. לדעתי זה גם ישפיע לטובה על תרבות הנהיגה שלנו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...