Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תיכנס לפומפה ואתה כבר תמצא. -> אם תרצה, אשלח לך לינקים לפרטי.

בכל מקרה אני היום מתבסס על CARPC עם יציאה אופטית + ביט1.

ביט1 אפשר למצוא היום משומש ביד2 במחירים מצחיקים מאוד.

ברכב השני אני מתבסס על דאבל דין של ROADROVER (ביחד עם MDSP שגם לו אפרופו אפשר להביא DAC והוא מוצלח מאוד עד כמה שאני יודע) שעד כמה שאומרים עליו שהוא זול ופוגם באיכות האות - הוא מבוסס CARPC גם כן ודווקא הצליל של המערכת הזו מאוד נקי ומספק לא רק את האשה שנוהגת רוב הזמן ברנו, אלא גם אותי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עדיף כבר להביא יחידת ראש של JVC בתקציב של 3K פלוס מינוס (יש כאלו גם עם יציאות אופטיות אם זה רלוונטי עבורך) עם דיבורית BT מובנית. בלי GPS, משאיר את זה לסמארטפון ודואג שיש חיבור מותאם ליחידת הראש הזו.

מצלמת רוורס אולי היה הדבר היחידי שהייתי מוסיף.

אני מקווה שאתה לא מבסס את העובדה שייש לדאבל דינים של JVC יציאת אופטית על המידע שייש בפומפה ( לשם הפנת בהודעה מאוחרת יותר)

כי לJVC אין יציאה אופטית והמידע שמופיע בפומפה שגוי. - (יש לי JVC 846 ואין לו יציאה אופטית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שגם ראיתי את זה בסוניק אלקטרוניקס בזמנו - אני לא אתפלא אם אני טועה, סה"כ זנחתי את האופציה מזמן לטובת CARPC. תבדוק את הדגם המדוייק, חוץ מזה להרים טלפון ולוודא לא כואב.

בוא נאמר ואין לו יציאה אופטית - עד כמה הוא כבר נופל באיכות שלו מיחידות ראש כמו פיוניר 4300? האם מישהו כאן יהיה מסוגל לעמוד על ההבדלים? הCASKA עד כמה שידוע לי מאכזבות אבל לא הייתי ממהר לפסול לפני שהייתי מנסה, סה"כ גם CASKA מבוססת על WINCE 6 או 5, למיטב ידיעתי, אם הלוח הוא לוח של מחשב, יש סיכוי שגם כאן, האות שתצא מהמכשיר דווקא תהיה טובה מאוד.

אני מדבר על הדגם הזה - זה לא ה846

http://www.pompa.co.il/sg_product~KWAVX726~109~517.htm

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לJVC KW-AVX726 דווקא באמת יש יציאה אופטית.

דרך אגב לא אמרתי בשום מקום שחוסר ביציאה אופטית גורע מהמכשיר, עובדה יש לי את ה846 שאין לא יציאה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לJVC KW-AVX726 דווקא באמת יש יציאה אופטית.

דרך אגב לא אמרתי בשום מקום שחוסר ביציאה אופטית גורע מהמכשיר, עובדה יש לי את ה846 שאין לא יציאה כזו.

זה לא שזה גורע, זה פשוט חוסך ממך המרה אם יש לך פרוססור טוב וגם אתה לא נופל קורבן למגרעות של טווח אנלוגי. ההבדלים בין יחידה אחת לאחרת כשמדובר ביציאה אופטית ברוב המקרים יהיו זניחים ובלתי שמיעים לאוזן אנושית. לעומת זאת, ההבדלים בין יציאות אנלוגיות בין יחידה אחת לאחרת עלולים להיות תהומיים ושמיעים בקלות.

בעיניי ללכת על מכשיר ראש עם יציאה אופטית עד לתא המטען זה הימור בטוח על אות מקור נקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלום.

דרושים המלצות לפני פירוק גג.

כמו: איך לפרק אותו בלי ללכלך אותו, או כל דבר אחר שיעזור לי להוריד אותו, לבצע בידוד, ולהזירו חזרה בלי תקלות באמצע.

המלצות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קודם כל אתה צריך לפרק את כל מה שברור ומורכב אליו - תאורה, מגיני שמש, ידיות.

לאחר מכן אתה צריך לפרק את כל הפילארים (קורות) A B וגם C.

הדיעה שלי היא שהדלת החמישית באיביזה כנראה תהיה המפתח לשליפה של הגג בקלות.

הייתי תופס את החלקים של הגג בעדינות עם סרט הדבקה (לא משהו חזק מידי בכדי לא לפגוע בריפוד הגג - תוך כדי ההורדה שלו בכדי שלא יתעקם בזמן שאתה מנתק אותו מגוף הרכב.

תכין שואב אבק לכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי פנצ'ר. איזה F*CK!!!

אבל גם העברתי חיווט לרמקולים.

עקב זה שבסיאט ככל הנראה לא חושבים על חובבניי סאונד, הם עשו שקע ותקע בצורה כזאת שאי אפשר להעביר שום כבל, בלי לקדוח בשקע בתקע עצמה חורים מיותרים.

הרכב תחת אחריות, לכן וויתרתי על המהלך הקידוח, והלכתי בדרך אחרת.

אגב כבל בבגאז' עוד לא חתחתי, כי לא יודע כמה בדיוק אצטרך, + כנראה ישאר לי קצת לסאב, וזה טוו-וווב!!! :-D

תהנו.

img0535k.jpg

img0536tb.jpg

img0537sm.jpg

img0538cf.jpg

img0539n.jpg

img0541hy.jpg

img0542y.jpg

img0543v.jpg

img0544eh.jpg

img0545cv.jpg

img0546ii.jpg

img0547lm.jpg

img0548zl.jpg

img0549ed.jpg

img0550ac.jpg

img0551hl.jpg

img0552ua.jpg

img0553xr.jpg

img0554gw.jpg

img0556sq.jpg

img0557ft.jpg

img0559qh.jpg

img0560p.jpg

img0561zx.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור השחור לא טוב, הוא מפלסטיק קשיח שמרעיש די חזק במגע עם ברזל. הצינור הלבן פתרון לא רע בעיניי, הוא בנוי מגומי גמיש יחסית, די חזק, ושומר על שלמות של הכבל. השתמשתי בו בעבר, לא היו תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום הזה אנשים לא שפויים

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...