Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה בסיאט לאון

ShizoManiak
שימו לב! השרשור הזה בן 3950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 563
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסאבים שלהם חיות רעות וזו בדיוק הבעיה איתם ברוב המקרים - קשה מאוד לעבוד איתם מבלי שהם יהיו שתלטניים מידי ורובם גם לא מספיק מדוייקים, לפחות בעיניי.

לגבי מידבאסים של פוקל - הם באמת נהדרים, מאוד אוהב אותם גם כן.

הייתי דווקא מציע לך לשלב פוקל עם טוויטרים של הרץ או סקאן ספיק לווא דווקא מוראל. :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יצא לך לשמוע את הT28 של זטק או את המילה3 של הרץ - אפשר לאמר שגם יצא לך כבר לשמוע סקאן ספיק.

הם שידוך מעולה למידבאס של K2P.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי המילה 3, הדום טוויטר שלהם הוא מבוסס סקאן ספיק גם כן.

מה שיפה בו זה שיש לו תא אחורי מתפרק בדיוק כמו... נכון - סיז רפרנס 27.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

יש צעצוע חדש.

גירסה עם שני סלילים 4 אום.

+

תיבה מקורית.

לא ניתן להשיג שילוב כזה בחנויות, כי בתיבה הזאת יש רק גיסרה של סאב עם סליל אחד, אבל העולם מלא באנשים טובים :wink::-D

מחיר לא לפירסום.

עוד מעט אצלם תיבה עצמה.

img0600pd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בן אדם סובלני בדברים האלה.

אם אני רוצה משהו, אז זה כאן ועכשיו, חוץ מזה יצא לי ערב פנוי אז קפצתי לבקר אצל (חבר) ולקחתי את הדברים.

תודה רבה, עוד כמה ימים אתחיל להחזיר דיפוני דלתות, ואז מתחיל השלב הקשה, כיוונים. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. החזרתי דיפונים למקומם, איזה תענוג בסגירת הדלת. איזה צליל סגירה ופתיחה, ממממ.....

בדרך החזרת מושב האחורי, ועוד כל מיני דברים קטנים.

צריך לעשות עוד איזה עבודונת קטנה בבגאז' יותר נכון בדלת של הבגאז' (איטום-בידוד) וזהו, קדימה לכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...